0

@Destroyer_of_Worlds przecież w tym meczu to Gruzini głównie się bronią,

0

@Encore dla serwbotów powinni stworzyć oddzielną dyscyplinę, jakieś strzelenie do celu i punktowanie za trafienie i szybkość

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem za co. Na pewno nie za formę na przestrzeni całego sezonu. Puchar Polski nie ma nic wspólnego z wyborami na gali ekstraklasy.

2

@FcPortoFan1999 Czyli wybór, z którym prawie nikt się nie zgadzał bo było z 10 zawodników, którzy grali lepiej i dawali więcej swoim drużynom.

0

@kulek22 one mają na celu głównie przyspieszanie gry i utrzymanie płynności, więc działają jak trzeba

0

@Ghandi Austria nie mogła być zaskoczona, że wygrywa tak szybko, bo na tym polega ich taktyka. Atakują od początku i od chyba 6 czy 7 meczów udaje im się strzelić gola w pierwszych 10 minutach.

0

@Ghandi nasza liga to jedyna, gdzie jest przymus grania młodym, jakoś w innych ligach młodzi zawodnicy się przebijają bez problemu, może u nas błąd nie leży po stronie klubów ale po stronie młodych chłopaków, którzy wychodzą, z założenia, że cos im się należy, przecież oni jak wchodzą do ligi to w wielu przypadkach już się mają za gwiazdy, w pierwecuszej kolejności liczy się fryzura, tatuaż inne pierdoły. Nasze społeczeństwo staje się wygodne, nie ma chęci walki o polepszenie swojej sytuacji bo i tak ktoś mi coś da.

0

@Bocheno1 nie zdziwię jak się zorientuje w jakie bagno wszedł

0

@Faro dlatego trzeba mieć na lewej obronie ofensywnie grającego zawodnika, tak było za czasów Abidala i Alvesa, tylko strony odwrotne

2

@Bocheno1 z tej ekipy będzie tylko Flick...

0

@A4ron obsadą sędziowską, piłką nożna to taki sport, że przepisy pozostawiają duże pole do ich interpretacji

0

@Tabaluga37 tego nie wiesz, a jedyny pewny fakt to że koleś stał na spalonym, w świetle bramki

0

@Pawci023x A ręka Frankowskiego była ok?

3

@A4ron może tam nie powinien?

1

@Faro tutaj nie było kwestii skupienia uwagi, rywal stał na spalonym dokładnie w tym miejscu gdzie powinien interweniować bramkarz, on fizycznie nie mógł się rzucić

1

@Tabaluga37 Może dlatego że koleś stał tam gdzie bramkarz powinien się rzucić?

0

@Barcasub my zawsze mamy szane w końcówkach bo zaczynamy atakować żeby gonić wynik, przy normalnej grze Holandii w 80 minucie powinno być 5-1 i tych szans by nie było

0

@FanBarcy22 jak to po co? Media z tego żyją, na tym trzepią kasę bo ciemny lud się na to łapie.

1

@Barcasub to nie był nasz dobry mecz, ale fatalny Holendrów pod względem skuteczności

0

@bartekvisca Papszun musiałby kupić paru jugoli żeby złożyć obronę, ale w kadrze tak się nie da.

0

@kanver_ Bo Santos był fatalny

2

@Kgorecki2500 przed euro to było pisanie, że więcej szczęścia niż gry, która za dobrze też nie wyglądała

0

@NeroTFP1 Teoretycznie to napisał, że nie daje, a więc tu i teraz. Nie napisał "nie dawał"...

1

@fart co by o nim nie mówić, to wiedział jaki na materiał w tej kadrze i na jaką grę stać tych ludzi

0

@Kgorecki2500 Ta atmosfera była chwilę po meczu z Holandią. Nawet po barażach nie było jakiegoś ogólnego zadowolenia.

0

@usztafik Dzieciaku, o twoim poziomie świadczy fakt, że nie potrafisz sklecić zdania bez użycia "xD".

0

@kanver_ Zalewski i Frankowski lepiej graliby na skrzydłach, oni tracą siły na bronienie i tego nie potrafią. Można grać 4 w obronie z Kiwiorem na lewej z nastawieniem czysto defensywnym i np. Bereszyńskim na prawej, który będzie wspierał atak.

0

@pioz123 Moder za to bronił wzorowo...

0

@usztafik Kto powiedział, że się smucę. Ty przed snem weź do ręki elementarz języka polskiego, unikniesz wielu nieporozumień jak zaczniesz pisać poprawnie.

1

@ricardo0705 mecz z Holandią przysłonił rzeczywistość. Tam powinno być 3-1 do przerwy i po sprawie. W drugiej, grając na ludzie dołożyli by jeszcze jedną, dwie i nie byłoby pitolenia, że była walka o wynik. Tamten mecz był tak odbierany przez nieskuteczność Holendrów a nie naszą grę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?