1

@Nazio_87 co to ma do Pays Bas? Przecież jadą alfabetycznie.
Niemcy przy krajach na A były ok?

0

@ACMaldini3 tak samo jak w większości przypadków na igrzyskach

1

@adi7adi8 wystarczy nie walić sloganami

2

Babiarz nie ogarnął że Indie są już bardziej ludne niż Chiny. Dobiją do 1,5mld a ten o miliardzie gada

0

@Nazio_87 trochę białe dłonie jak na niego

1

@Barcaa12 one też były raczej średnie

0

@Arden taka raczej typowa

3

@tadzik447 Wieczorek to się raczej nie ukrywa. Pisanie o Niej w takim kontekście to zwykłe k...o.

0

@FcPortoFan1999 Przed tą Olimpiadą? Który znawca przewidział to 4 lata temu?

0

@Zoker Bundesliga znowu w tyle za Ekstraklasą.

0

@Culer9002 Biorąc pod uwagę ile razy dodi obwieszczał te finały i ile ich było, to tak, śmieszne i to bardzo.

0

@kazbychu o 17 stopni od czego?
To jest średnia temperatura na planecie.

3

@MesQueUnClub96 to teraz Hubert ma znowu autostradę do finału...
...a nie, wróć....

1

@misterio tylko dlaczego przez lata wmawiali ludzkiom, że to "inny" plastik i kazali je zbierać oddzielnie

0

@KonopaaEagle widocznie mają lepszych 23-latków niż ten dzieciak

0

@NeroTFP1 to FIFA nie godzi się na budowanie konkurencji dla swoich imprez

0

@Culer9002 porobili ich jak dzieci

3

@Safrani Związkowcy zawsze wychodzą na swoje, interes szeregowego pracownika jest tylko przy okazji. To jest zakała większości dużych firm.

0

@Rust_Cohle Zszokowało cię coś czego oczekiwałeś?

0

@Maker0 one chce poukładać alfabetycznie arkusze w pliku, a nie dane w jednym arkuszu

0

0

@Kamiloza91 Guardiola zaczynał od porażki z Wisłą...

0

@Matheu12 Australia w klasyfikacji pływania ostatnio już nie odstawała od Amerykanów.

0

@takisobiektos Zmienia, bo gdyby się nie wycofał to za niego w mikście mógłby zagrać Zieliński.

0

@FcPortoFan1999 Taki Janek Zieliński przez niego wcale nie zagra.

0

@FcPortoFan1999 Jak on to i my :)

0

@FcPortoFan1999 W trakcie ostatniej olimpiady to on akurat już kilka medali zdobył.

0

@damianex10 Pewnie będą chcieli pełnomocnictwa potwierdzonego przez notariusza.

0

@DonAndrzejos Denilson to tak nie do końca...

3

@FcPortoFan1999 Będzie zły. Z takimi drużynami trzeba wygrywać oba mecze i zbierać punkty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?