mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nazio_87 co to ma do Pays Bas? Przecież jadą alfabetycznie.
Niemcy przy krajach na A były ok?
0
@ACMaldini3 tak samo jak w większości przypadków na igrzyskach
1
@adi7adi8 wystarczy nie walić sloganami
2
Babiarz nie ogarnął że Indie są już bardziej ludne niż Chiny. Dobiją do 1,5mld a ten o miliardzie gada
0
@Nazio_87 trochę białe dłonie jak na niego
1
@Barcaa12 one też były raczej średnie
0
@Arden taka raczej typowa
3
@tadzik447 Wieczorek to się raczej nie ukrywa. Pisanie o Niej w takim kontekście to zwykłe k...o.
0
@FcPortoFan1999 Przed tą Olimpiadą? Który znawca przewidział to 4 lata temu?
0
@Zoker Bundesliga znowu w tyle za Ekstraklasą.
0
@Culer9002 Biorąc pod uwagę ile razy dodi obwieszczał te finały i ile ich było, to tak, śmieszne i to bardzo.
0
@kazbychu o 17 stopni od czego?
To jest średnia temperatura na planecie.
3
@MesQueUnClub96 to teraz Hubert ma znowu autostradę do finału...
...a nie, wróć....
1
@misterio tylko dlaczego przez lata wmawiali ludzkiom, że to "inny" plastik i kazali je zbierać oddzielnie
0
@KonopaaEagle widocznie mają lepszych 23-latków niż ten dzieciak
0
@NeroTFP1 to FIFA nie godzi się na budowanie konkurencji dla swoich imprez
0
@Culer9002 porobili ich jak dzieci
3
@Safrani Związkowcy zawsze wychodzą na swoje, interes szeregowego pracownika jest tylko przy okazji. To jest zakała większości dużych firm.
0
@Rust_Cohle Zszokowało cię coś czego oczekiwałeś?
0
@Maker0 one chce poukładać alfabetycznie arkusze w pliku, a nie dane w jednym arkuszu
0
@ranger3120 może to Ci pomoże, stare ale powinno działać:
https://www.mobilo24.eu/sortowanie-arkuszy-skoroszytu-wedlug-nazw-makro/
0
@Kamiloza91 Guardiola zaczynał od porażki z Wisłą...
0
@Matheu12 Australia w klasyfikacji pływania ostatnio już nie odstawała od Amerykanów.
0
@takisobiektos Zmienia, bo gdyby się nie wycofał to za niego w mikście mógłby zagrać Zieliński.
0
@FcPortoFan1999 Taki Janek Zieliński przez niego wcale nie zagra.
0
@FcPortoFan1999 Jak on to i my :)
0
@FcPortoFan1999 W trakcie ostatniej olimpiady to on akurat już kilka medali zdobył.
0
@damianex10 Pewnie będą chcieli pełnomocnictwa potwierdzonego przez notariusza.
0
@DonAndrzejos Denilson to tak nie do końca...
3
@FcPortoFan1999 Będzie zły. Z takimi drużynami trzeba wygrywać oba mecze i zbierać punkty.