- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
0
Zatrważa mnie świadomość ludzi (a raczej jej brak), gdy czytam po raz kolejny o tym, że przytwierdzenie korka do butelki nie ma sensu. W tym momencie te nakrętki to wypisz-wymaluj "kradzież" pieniędzy z OFE. Z jednej strony rządzący chyba niedostatecznie wytłumaczyli co i jak, z drugiej zaś mało rozgarnięci ludzie.
https://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/zakretki-przytwierdzone-do-butelek-maja-sens-prosze-ich-nie-odrywac,543236.html
1
@misterio tylko dlaczego przez lata wmawiali ludzkiom, że to "inny" plastik i kazali je zbierać oddzielnie
0
@mkord zmieniła się technologia. Dlaczego przez lata sir Isaac Newton wmawiał głupoty ludziom o grawitacji, jak Albert Einstein miał rację?
0
@misterio
Z tymi oddzielnymi nakrętkami PP, które są nie do odzyskania - totalna bzdura.
1
@mkord Nic nie wmawiali, korki są najcenniejszą częścią butelki, najlepszą do recyklingu i właśnie po to jest przymocowywanie ich, bo dzięki temu odzyskujesz je razem z dużą butelką.
Korek osobno zaliczał się do drobnicy, najczęściej nie był filtrowany w sortowni i zamiast do recyklingu trafiał na wysypisko, bo nie ma jakkolwiek opłacalnej technologii wyłuskiwania tak małych obiektów
0
@SawneyBean Nie zrozumiałem Twojego posta. PP są bez sensu, bo nie da się ich odzyskać, ale je robia. Czy chodzi o to, że Ci gdzieś przytwierdzają je? Bo z tym się nie spotkałem, one głównie są przy kosmetykach.
1
@misterio
Nie są bez sensu, bo można je "odzyskać" i użyć ponownie - w innym celu, już nie jako nakrętkę.
0
@SawneyBean A dobra, teraz już rozumiem o co Ci chodziło. Z tym się zgadzam. Po prostu próbowałem ustalić co napisałeś w pierwszym poście, bo można to zrozumieć w dwujnasób.