1

@katalonczyk987 faul faulowi nierówny

1

@Arkon ta liga nigdy nie zrobi kroku naprzód dopóki będzie można kosić równo z ziemią każdego kto umie prowadzić piłkę, dzisiaj Arys odgwizduje pierdoły ale wjazdu dwiema nogami nie widział

2

@xvcWinterSoldier do takiego kupionego projektu i tak potrzebujesz architekta, który zaadaptuje go do twojej działki i zrobi pozwolenie na budowę, to on może Ci wprowadzić takie zmiany

0

@Sulimo niby ok

/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1817296540660384185%7Ctwgr%5E3c48d8d314ba555e6b73dce9ed74ec453196b04f%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2F4FpBlS3iV%2F

0

@MesQueUnClub96 pastylki Novaka też już są w Paryżu

2

@MesQueUnClub96 przykłady z ATP 250 taki trochę z dupy, to ich wybór żeby tam grać a nie być na igrzyskach we właściwym czasie

0

@FcPortoFan1999 @clyde to była zwykła dziura w rajstopach

1

@Sulimo oj, to ty dzidzia jesteś:) bez spiny oczywiście...

0

@FcPortoFan1999 celowo to nie to samo co świadomie

0

@clyde gdzie Ty tam widziałeś gołą f...?


1

@Sulimo trzeba było oglądać w 2004

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 dostajemy to na co Lapcio się zgadza i akceptuje

0

@takisobiektos bez przesady, typ jest prezesem pkol, więc to normalne że przy okazji igrzysk go "widać"

2

@Sulimo oczywiście, że ludzie; takie przykładnie linii do braku, gdzie czasami wychodzi spalony na 5 cm, zawsze daje możliwość do błędu czy manipulacji
Chyba najlepsze byłoby branie pod uwagę tylko ustawienia stóp, a nie rozmazanej koszulki wychylnego zawodnika.

0

@FCB_dimiC po czym w tym meczu wnosisz, że liga jest beznadziejna? Całkiem dobre granie było.

2

@mordini123 faktycznie, dziwnie to wygląda
Ta niebieska też nie jest od stopy tylko kawałek przed nią...

0

@Dari0G darcie mordy na kolegę z zespołu ma niewiele wspólnego z umiejętnościami, a właśnie pokazuje jakim jest typem człowieka

3

@Sulimo tylko że Widzew z tej dominacji tworzył sytuacje, których nie wykorzystał, Lech niby w drugiej dominował ale nic poza jedyn strzałem z tego nie wynikało

0

@PatrykBarca teraz będą transfery robione w panice i na byle jak

1

@Dari0G taki super, że w akcji baluy najpierw nie chciało mu się biec, ruszył dopiero po interwencji bramkarza i miał pretensje, że piłki nie dostał

0

@Zoker odpowiedziałem, mam chłopaka - to pisała ona czy on?

0

@tadzik447 tak naprawdę to są to XXX, bo 3 się nie odbyły

1

@Jonyx bo muzułmanie jeszcze o swoją wiarę walczą, chrześcijanom już to obojętne...

0

@mextexperu przecież było na tvp 1, studio jest na tvp sport,

3

@Encore no, bez nich wyglądałaby tak jakoś normalnie, ona jest definicją brudnopisu pod tym względem

0

@barcelonaLM musiałbyś odkopać dyskusję poniżej

0

@July_6_BcN no nie każdy to wie...

0

A gdzie te Czechy na c tak daleko są?

1

@barcelonaLM podobnie jak Niemców pod A

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?