mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@katalonczyk987 faul faulowi nierówny
1
@Arkon ta liga nigdy nie zrobi kroku naprzód dopóki będzie można kosić równo z ziemią każdego kto umie prowadzić piłkę, dzisiaj Arys odgwizduje pierdoły ale wjazdu dwiema nogami nie widział
2
@xvcWinterSoldier do takiego kupionego projektu i tak potrzebujesz architekta, który zaadaptuje go do twojej działki i zrobi pozwolenie na budowę, to on może Ci wprowadzić takie zmiany
0
@Sulimo niby ok
0
@MesQueUnClub96 pastylki Novaka też już są w Paryżu
2
@MesQueUnClub96 przykłady z ATP 250 taki trochę z dupy, to ich wybór żeby tam grać a nie być na igrzyskach we właściwym czasie
0
@FcPortoFan1999 @clyde to była zwykła dziura w rajstopach
1
@Sulimo oj, to ty dzidzia jesteś:) bez spiny oczywiście...
0
@FcPortoFan1999 celowo to nie to samo co świadomie
0
@clyde gdzie Ty tam widziałeś gołą f...?
1
@Sulimo trzeba było oglądać w 2004
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Transu96 dostajemy to na co Lapcio się zgadza i akceptuje
0
@takisobiektos bez przesady, typ jest prezesem pkol, więc to normalne że przy okazji igrzysk go "widać"
2
@Sulimo oczywiście, że ludzie; takie przykładnie linii do braku, gdzie czasami wychodzi spalony na 5 cm, zawsze daje możliwość do błędu czy manipulacji
Chyba najlepsze byłoby branie pod uwagę tylko ustawienia stóp, a nie rozmazanej koszulki wychylnego zawodnika.
0
@FCB_dimiC po czym w tym meczu wnosisz, że liga jest beznadziejna? Całkiem dobre granie było.
2
@mordini123 faktycznie, dziwnie to wygląda
Ta niebieska też nie jest od stopy tylko kawałek przed nią...
0
@Dari0G darcie mordy na kolegę z zespołu ma niewiele wspólnego z umiejętnościami, a właśnie pokazuje jakim jest typem człowieka
3
@Sulimo tylko że Widzew z tej dominacji tworzył sytuacje, których nie wykorzystał, Lech niby w drugiej dominował ale nic poza jedyn strzałem z tego nie wynikało
0
@PatrykBarca teraz będą transfery robione w panice i na byle jak
1
@Dari0G taki super, że w akcji baluy najpierw nie chciało mu się biec, ruszył dopiero po interwencji bramkarza i miał pretensje, że piłki nie dostał
0
@Zoker odpowiedziałem, mam chłopaka - to pisała ona czy on?
0
@tadzik447 tak naprawdę to są to XXX, bo 3 się nie odbyły
1
@Jonyx bo muzułmanie jeszcze o swoją wiarę walczą, chrześcijanom już to obojętne...
0
@mextexperu przecież było na tvp 1, studio jest na tvp sport,
3
@Encore no, bez nich wyglądałaby tak jakoś normalnie, ona jest definicją brudnopisu pod tym względem
0
@barcelonaLM musiałbyś odkopać dyskusję poniżej
0
@July_6_BcN no nie każdy to wie...
0
A gdzie te Czechy na c tak daleko są?
1
@barcelonaLM podobnie jak Niemców pod A