mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Ale czy nie ma racji?
1
@jacobFCB Przy wejściu na onet i wp pojawia się dokładanie ten sam komunikat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@Kgorecki2500 jak można to w ogóle porównywać...
1
@Gibbon_FCB i zapomina jakie są przepisy
1
@Gall_Anonim chłopa nie było cały mecz... Kapitalnie się ukrywał
0
@barcelonaLM Grad spadł jak już byli w szatni. Poza tym to nie był grad na zoomie w tv :)
0
@tadzik447 @TheNekro94 niby ok, ale 22 chłopa schowali a 80 tys wystawione na strzał? To nie jest jakiś stadion na równinie afrykańskiej, musi mieć ochronę odgromową spełniającą normy i zawodnikom raczej nic nie groziło.
1
@tbas za Flicka Niemcy tak nie grali
0
@Wossi61FCB paradoks sraczki, i często, i rzadko
0
@zadafcb Czyżby kolejny sabotaż estońskich kibiców jak kilka lat temu?
1
@Prorokk Kabaretem to jest brak podstawowej wiedzy z geografii na poziomie 5-6 klasy szkoły podstawowej. Stany nie są nawet w trójce największych państw.
0
@Kengo Ona tam jedzie bez żadnego turnieju na trawie w tym sezonie. Porażka z którąkolwiek z wymienionych nie będzie dużą niespodzianką.
4
@Arden normalnie Białowieża Rangers
0
@Matheu12 bez przesady, to nie jest lot międzynarodowy, poza tym szybka kolej też będzie musiała się zatrzymywać po drodze bo z biletów pomiędzy dużymi miastami się nie utrzyma, a nikt nie będzie dojeżdżał 50 czy 80 km na główne dworce
0
@MesQueUnClub96 jednak wolę polecieć z Gdańska do Warszawy w godzinę niż jechać pociągiem 2,5
0
@MesQueUnClub96 z tego regionalnego lotniska polecisz do Warszawy czy Baranowa, nie będziesz się tłukł pociągiem
0
@jakub1906 6 lipca mogą zagrać sparing z Legią, ale zamiast tego nie dało się 7 zrobić SP...
3
@Firestone może dla kontrastu, taki zabieg artystyczny...
0
@Katalończyk 99 Legia przez kilka lat traktowała superpuchar jako finał przygotowań. Mecze były rozgrywane i się dało. To jest naplucie swoim kibicom w twarz. Mecz do rozegrania u siebie, ale nie, bo nie ma terminu. Finał miał być 7 lipca a ci sobie na 6 ostatni sparing ustawili...
0
@zadafcb Ona cały czas funkcjonuje w świadomości kibiców jako młoda-zdolna, a tu już 28 lat na karku...
0
@Hosh może niech zrezygnują z jakiegoś sparingu i termin się zwolni, to chyba najgłupsza wymówka - nie mamy terminów
1
@VbamboeB To dlaczego Deco jak żebrak jedzie do Porto błagać żeby kupili Faye?
0
@tbas Ten klub zszedł na psy. Deco jedzie do nich? Sami się nie szanujemy. Jak coś chcą to niech przyjadą.
1
@NeroTFP1 Życie w dużej mierze napisało do tego scenariusz, więc po prostu udało im się tego nie zepsuć.
0
@Stagiryta przecież to jeszcze bardziej zachęci do murowania; 1 punkt za remis i tak mam (tak jak teraz) do tego jeszcze rywal dostanie 2 zamiast 3
Ps
I jest to pomysł z hokeja a nie z siatki, w której nie ma remisów
5
@MesQueUnClub96 Co w tym dziwnego?
0
@FcPortoFan1999 Czyli trenerzy obierają taktykę żeby nic nie strzelić? Ciekawe podejście do footballu.
To nie ma w 90% przypadków nic wspólnego z taktyką, a jedynie z nieudolnością piłkarzy...
0
@Kinginiesta jak lubisz więzienne to obejrzyj Wentworth
0
@Emhyr raczej poleci na wakacje