0

@Arden to Buksa idealnie nabiegł na piłkę, normalna wrzutka i tyle

1

@FabianekMrozek Szczególnie tyłem bo boi się dostać piłką

0

@budel17 Salamon szczególnie pewny przy golu jak się odwrócił plecami do strzelającego rywala. To jest kryminał gry w obronie.

0

@Domin7777 Póki grają Zalewski, Urbański i Szymański między sobą to wygląda to ok. Gorzej jak ktoś im się w to włącza.

0

Salamon odwracający się plecami do strzelca... Jak się boi piłki to niech zmieni zawód.

1

@aspr1me ale okiwać się nie dał...

0

@NeroTFP1 tylko, że teraz nawet większość kablówek to tak naprawdę tv internetowa

0

@mextexperu Włosi też jakby nie chcieli strzelić trzeciej.

0

@BorzyKrzys Było widać, że już jej ciążył.

2

@pluszek Gdyby tak ktoś z KO tam latał to być perszy robił tutaj raban. Typ wlazł na dach bo jak to sam stwierdził, "jest wyjątkowy"...

5

@norbi77 to było oczywiste, że oni coś wywinęli. W tym roku na granicy oddano ponad tysiąc strzałów ostrzegawczych i jakoś innych żołnierzy nie zatrzymano.

0

@FabianekMrozek A ty zapewne masz dostęp do wyników badań obu panów żeby stwierdzić, że to identyczna kontuzja.

1

@kazbychu od wczoraj było tu wrzucane z 10 razy

2

@tomek8756 i weź z takimi wygraj wojnę

3

@Aragorn33 Pieszy dochodzący do przejścia ma obowiązek się zatrzymać, ale przez durny przepis większość myśli, że jest świętymi krowami.

3

@RichardWinters Jak on był te 100m od przejścia to one jeszcze były w miejscu gdzie mogły pójść na przejście ale mogły też pójść dalej, wzdłuż drogi.

2

@Aragorn33 Kierowca nie ma obowiązku zwalniania przed przejściem jeżeli nikt przed nim nie stoi. Jeżeli tutaj jechał nie szybciej niż 70 km/h to w razie wypadku mamy wtargnięcie na przejście, przecież te dzieciaki nawet nie zwolniły przed przejściem, nie mówiąc o zatrzymaniu
@RichardWinters
Co to znaczy nie rozpędzać? Tutaj nie wygląda na to, że on jechał szybciej niż te 70.

1

@SeWo77 tam jest ograniczenie do 70

1

@Herato Andrzej Duda

3

@TheNekro94 Zapewne się drastycznie zwiększyła przez ostatnie 2 tygodnie roku...

3

@MesQueUnClub96 Pewnie podciągają to pod nieumyślne spowodowanie śmierci lub pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Nadzieja w tym, że trafi się ogarnięty prokurator i będzie żądał zmiany kwalifikacji.

0

@NeroTFP1 Wygląda mi to na ustawkę...

3

@Kapitan hawk Komu on ma tam utrzeć nosa? Przecież wszyscy wiedzą, że reszta się bije o drugie miejsce. Do tego raczej żaden Francuz nie powalczy o medale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Popitek12 wszystkie czasy są bardzo dobre, pobiegły na swoim poziomie, niestety reszta nie śpi

1

@NeroTFP1, drugiej strony zrobiły najlepszy wynik w sezonie, reszta sztafet poszła do góry

2

@Hosh A jakie zagrożenie powoduje człowiek spadający z tej wysokości na przechodniów przed budynkiem? Kto będzie odpowiadał za brak reakcji służb jak on przez swoją głupotę kogoś zabije? Do kogo pretensje będą miały rodziny zabitych, że nic nie zrobiono?

1

@kubix05 a mówią, że teraz panny mają wymagania...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamilos84 Dopiero będziemy zbierać owoce ośmiu lat zadłużania państwa poza budżetem i jakąkolwiek kontrolą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?