mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ a po co? Niech niemiaszki przegrywają
0
@megaloceros Dzieci nie wiedzą że na euro będzie var
0
@megaloceros No fakt, Jurek Killer też kiepsko strzelał. Gol po faulu Salamona i centrostrzał
0
@Derean 0-6 z Hiszpanią
0
@Faro a nawet z palcem w d...
0
@JordiAlbion Pojedzie, pojedzie... Kulesza przypilnuje.
0
@aspr1me polska specjalność
2
@don'T.R.I.P.e 1 euro, jak dobrze obstawią...
...
A może i wygramy... ????
0
Salamon tak z lekka faulował
11
@DLFCB Nie było zgodne.
0
@tomek8756 gdyby jeszcze nazwisko było poprawne
0
@mekston Ona ma bardzo dobry serwis. Po prostu wraz ze sztabem stwierdzili, że lepiej uderzać celniej przy ujęciu mocy i statystki to potwierdzają. To, że nie ma asów nic nie znaczy, bo zdobywa masę punktów drugim zagraniem bo rywalki nie są w stanie dobrze reuturnować.
0
@Pawlak1992 to będzie zapewne cos w okolicy obecnej umowy, więc jakoś drastycznie sytuacja na plus się nie zmieni
1
@Arden Z tą dodatkową siłą fizyczną to niezła odklejka. Przecież to chuchro jest.
0
@betonito Co ma zrobić jakikolwiek rząd jak to kluby pozwalają na takie akcje? Przecież oni tam nie weszli przez płot tylko na legalu, pod nosem ochrony.
0
@FcPortoFan1999 Jak trafi do finału drabinkę bez rywala z top10...
1
Mistrz Wrocławia nie będzie mistrzem Paryża.
1
@Stinger_ Na nich to akurat można zawsze liczyć. Na szczęście Real nie ma drużyny w ręczną ;)
0
@against_modern_football Rok u nas i 5 w Espanyolu. Nie spełnia żadnego kryterium bycia naszym wychowankiem. Poza tym przed 16 urodzinami grał gdzieś przed Barceloną, więc równie dobrze jest ich wychowankiem...
3
Na koniec 0-3 z Realem w kosza, piękny sezon. Dobrze, że chociaż dziewczyny nie plamią tego Klubu.
0
@against_modern_football On jest wychowankiem Espanyolu, grał w tam 5 lat w drużynach młodzieżowych, u nas był tylko rok, a wcześniej jakieś małe klubiki
7
@Roobo 15 minut trwało przejście z wagonów do komór gazowych, ale zapewne jemu chodzi o coś między wierszami, czego my, szarzy ludzie nie rozumiemy
1
@Stinger_ W arce jest są kontuzje, poza tym zagrał ostatnio i miał dwie akcje bramkowe (asayta i samobój po jego podaniu), alternatywą jest młody Skóra, któremu nie wyszedł mecz z Lechią i chyba się trochę spalił
0
@Stinger_ wierz w to co pokazuje flashscore, chłop gra na skrzydle, z tych 15 meczów to chyba dzisiaj gra drugi raz w podstawie, na ogół to wejścia na kilka, kilkanaście minut
0
@DonAndresFCB to chyba w ogóle nie oglądasz piłki
2
@Herato Chyba jednak wpływ na te wygrane Carlo i Nacho jest troszkę inny.
0
Ten zawsze coś musi gadać i narzekać... Wszystko wokół złe...
0
@MesQueUnClub96 Standardowy Nadal byłby już po prysznicu i czekał na kolejnego rywala.
5
Brawo Dziewczyny! Amerykanki na deskach.
0
@Uukasz_93 Schlotenberg dostał kartkę za domaganie się kratki dla rywala.