1

@Popitek12 Super zajazd przy S7. Zawsze świeże ryby.

1

@MesQueUnClub96 Dzieciaczku, poczytaj kto i dlaczego w czasie tych rządów zdobywał hutrem mistrzostwa Polski.

0

@kocieek pierwszy zespół gra w rozgrywkach ogólnokrajowych a nie w swoim regionie więc mają trochę trudniej:)

1

@Encore Licznik musi bić.

0

@Benz pewnie wysoki, gramy z kulawym de Jongien

0

@lntrowertyk Może uczył, ale nauki nie trafiały na zbyt podatny grunt.

3

@VegetaPolska jest propozycja bycia tam dyrektorem sportowym, nie trenerem

0

@BORO_12 I to jest problem. Wzięli na siłę wyróżniającego się zawodnika byleby się pokazać bo Real tam zaczął mieć monopol. Problem w tym, że możliwe, że nikt nie zweryfikował jego przydatności do europejskiej piłki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 Może po prostu na treningach nie daje powodów żeby dać mu szansę. Może po prostu odstaje od reszty. Jakoś inni młodzi szansę dostają.

0

@tristan87 Biorąc pod uwagę, że w tym czasie nie łapał się do pierwszej jedenastki rezerw, to bardzo możliwe. Jego kariera pokazuje jak wiele czasami znaczy przypadek i bycie w dobrym momencie, w odpowiednim miejscu.

2

@Culer9002 Czasami?

0

@tomek8756 Dla mnie takie parkowanie samochodu na czynnym pasie ruchu to stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze.

0

@kaamil1910 Fati nawet w formie, z jego marnym dryblingiem i przeciętną szybkością nigdy nie byłby topowym skrzydłowym. Finalnie wyląduje na 9 i będzie takim G. Jesusem, ni to 9, ni 10.

0

@bartas97 i w zasadzie to tym zagraniem ręką bardziej pomógł zawodnikowi stali niz zaszkodził bo wystawił mu niemal na strzał

1

@FcPortoFan1999 w myśl tej durnej zasady, że najpierw zagrał głową, później ręką to karnego nie było; przepis idiotyczny bo promuje nieudolność piłkarzy, ale jest jak jest

0

@messi33 przede wszystkim widać pomysł na grę i to, że wiedzą co mają grać

2

Widzę że mistrz Polski wychodzi bez żadnego Polaka w składzie, nawet 1/3 w postaci Ledermana nie ma.

1

@pt9 bez przesady, większość naszych panuje nad piłką dużo lepiej niż taki Romeu, do tego widać co chcą grać i wiedzą jak się poruszać, brakuje fizyczności ale to kibicom Barcy nie powinno przeszkadzać

0

@Cvzx gdzie jest transmisja

2

@Danny Gaucho z głosem takiego eksperta nie masz po co polemizować

3

@Visca_barca a Dodi w 6 godzin

0

@FcPortoFan1999 Co nie zmienia faktu, że predykcja nie ma tu zastosowania.

0

@FcPortoFan1999 To żadna predykcja, tylko twoje gdybanie. Piłka nożna ma niewiele wspólnego z teorią liczb losowych żeby używać w jej przypadku tego terminu.

0

@Sulimo Ile Lech płaci obecnie za wynajem stadionu od miasta? Przez lata to były jakieś śmieszne grosze, nie odpowiadające rynkowi.

1

@mleczkoo no chyba jednak uczą, bo nie dali mu wielkiej kasy od razu jak Ansu tylko progresywnie, z wiekiem, to ma sens

5

@zadafcb gdzie ty w siatce widzisz takie przestoje jak footballu?

0

@tristan87 to było oczywiste, że ktoś będzie się chciał dostać do PE na dużo lepiej płatną posadę

0

Fatalna kontuzja Olejniczaka...

3

@kigani Z drugiej strony, giną żołnierze wyszkoleni w czasach Błaszczaka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?