0

@Bobo25 przed czerwoną też to tak wyglądało

0

@Patrykl145 wg niektórych eksportów gramy Piotrowskim bo potrzebna jest kreatywność z przodu....

0

@escarabajo On odszedł z Barcelony po sezonie 21/22 a pod koniec 22 miała miejsce akcja z gwałtem, więc ciężko o określenie "wiele lat po...".
Chyba, że te ostatnie pół roku u nas uznajemy za "niebyłe".

7

@zaky274 Dlaczego Arabia miałby prać kasę? Przez oni mają z ropy kasy jak piasku na pustyni i jest to kasa legalna.

0

@Tom0VeB już był taki co obiecywał 100 mln

2

@Forsyth problem w tym, że już nikt nie pamięta ile kasy swoimi zimanami w podatkach pis wyprowadził z samorządów, żeby potem wręczać czeki bez pokrycia, dalsze drenowanie doprowadzi wiele samorządów na skraj upadku

0

@Tom0VeB bo tak działa opozycja na całym świecie, niezależnie od tego kto w niej akurat jest

1

To przypadkiem nie jest tak, że on się odwołał od wyroku i ma wyjść za kaucją na czas do ponownego rozpatrzenia sprawy?

7

@osa91 normy dotyczą nowych obiektów, karanie za to, że mieszkasz w 30-letnim domu to przegięcie

0

@Janas11224 Pytanie można też odwrócić. Jak NATO ma się obronić skoro magazyny amunicji są w zasadzie puste a na jej produkcję od trzech miesięcy jest rozstrzygane dofinansowanie? Europa nie potrafi dostatecznie szybko reagować, nie potrafiliśmy sami szybko wyprodukować nawet głupich maseczek podczas covidu. Inna sprawa to Rosja w razie ataku nie ruszy na całej granicy z NATO, tylko zapewne na odcinku krajów bałtyckich i może naszym. To daje front z 5x krótszy niż obecnie w Ukrainie. Reszty nie muszą nawet specjalnie bronić, bo nikt do Rosji nie wkroczy z uwagi na zapisy ich doktryny obronnej, gdzie jasno stoi, że do obrony użyją broni jądrowej.

0

@Alex1995 Wystarczy, że w podobnym czasie Chiny zaczną działania związane z Tajwanem. Wtedy Amerykanie się skupią na tamtym rejonie, a bez nich Europa ze swoim tempem reakcji, sobie nie poradzi.

0

@pt9 Jakby w NBA broniący miał jakiekolwiek prawa to pewnie byłby faul.

0

@mordini123 Można gdzies jeszcze odkopać wywiad z Mirosławem Szymkowiakiem, cyrki tam były.

0

@mordini123 Były czasy jak w trabzonie na trybunach kałasznikowy były normą.

3

@kubix05 teraz pewnie nie spełniłaby ze 100 norm, zarąbista zabawa na tamte czasy

0

@Encore Rezygnacja wylądowała w jakiejś kuwecie na dokumenty... Może w tej samej.

0

@ShawnC Firpo musi wrócić i wystarczy...

0

@marcin62 raczej się spodziewali tego typu ananasów

0

@FcPortoFan1999 drabinka się sama rozsypała po drodze

3

@DLFCB Ten Piaseckiego też ciekawy

0

Kibice Legii z jasnym przekazem do Kosty...

0

@Bernard777 Nie wiem czy Głowacki nie był tam faulowany. Typ spadł mu na nogę i wyłączył z dalszej akcji, wszystko metr od strzelca gola.

1

@escarabajo taki Racing Santander trochę...

0

@Rust_Cohle z transmisji tekstowych i livescora

0

@Emhyr swego czasu 2 holenderska była gwarancją średnio 4-5 goli na mecz

1

@FcPortoFan1999 @NeroTFP1 tutaj przede wszystkim chodzi o okres kiedy w górniku nie ma dyrektora sportowego

0

@sevs Tam to Eva LaRue wymiata.

0

@Barcasub Mam ci szukać ujęć z meczów? Skoro oglądałeś to powinieneś widzieć z jakim trudem łapał oddech po kilkunastu minutach gry.
@KacperVEB no robił robotę, ale zawsze w pierwszych minutach po wejściu, później z znikał; nie wiem, może to wynika z tego, że chce się bardzo pokazać i przesadza z zaangażowaniem na początku

3

@fotohobby Błaszczak był bardziej skoncentrowany na rozwoju koreańskiej zbrojeniówki niż polskiej.

0

@Firestone Roque póki co nie wytrzymuje tempa europejskiej piłki dłużej niż 20 minut. Nawet jak wchodził na te 30 minut to po 15 był wypompowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?