mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Radioactive9705 ustanowiono, ale nie tą...
5
@Kgorecki2500 Nic nowego jak ktoś jest ekspertem od wszystkiego.
2
@Sulimo On chyba nie ma za bardzo wyboru, konkretnych ofert brak, a po kolejnym sezonie może całkowicie wypaść z obiegu. Trochę się chyba chłop przeliczył z oczekiwaniem na oferty z lepszych klubów.
7
@kamyk_23 oni nawet się z tym specjalnie nie kryli
0
@Faro akurat po tym filmiku to można stwierdzić, że kibicuje villarealowi
0
@FcPortoFan1999 Jaka korzyść dla polskiej piłki z tych 4 "lepszych" Słowaków w takiej Cracovii czy innej koronie? Ten przepis nie ma żadnego wpływu na występy w pucharach, tutaj w przypadku naszych drużyn czynnikiem decydującym jest szczęście w losowaniu.
0
@FcPortoFan1999 Arka już 4 setki zmarnowane...
1
@Encore jakby w takich sytuacjach gwiazdali kroki to w NBA byłby wyniki około 50-50
1
@Adran360 Kulesza nie pozwoli zabrać tytułu Jagiellonii
1
@AgentsOfTime mnie ciekawi ile Wilk i jego klika dostali z tych parunastu mln wydanych "na promocję" w ostatnich tygodniach rządu pisu
1
@Safrani w Czechach się poprawiło, to fakt, ale w dużej mierze ma też na to wpływ, to że wreszcie uporządkowali tam kwestię rejestracji dzieci Romów, u nich wychodzi coś około 3,5 narodzin na parę
5
@MesQueUnClub96 dzieci gonią do roboty
1
@AFA kilka lat temu kibice górnika odwiedzili swoich piłkarzy na treningu żeby ci przypadkiem nie postawili się Lechowi bo ten bił się z Legią o mistrza, górnicy obsrali zbroje i wystawili rezerwy i juniorów, skończyło się chyba 6-1
1
@Kazragore normalnie jakbym Suareza widział, jak za łatwo to za trudno
0
@Sulimo Do klasy B to temu czemuś daleko...
1
@zodiak_10 faktycznie, na ogół przyjmuje do rywala
0
@Encore Po prostu Hurkacz się kończy jak nie wystarcza serwis i trzeba pograć w tenisa.
0
@Encore Gdyby to był Jędrzejczyk to po varze czerwona pewna.
0
@MesQueUnClub96 godzinę przed meczem z nim nie byli, po meczu już są, nieźle pokręcona logika
0
@pt9 ciężko pamiętać typa, który nie odbył w Barcelonie nawet jednego treningu.
Z drugiej strony statami w Brazylii bije Roque na głowę.
1
@KrychaFCB może by tak ją zaprowadzić do stadniny i dopuścić ogiera...
0
@MesQueUnClub96 Że niby gdy był to byłoby lepiej?
1
@MesQueUnClub96 problem w tym, że jak Lech odpadł z pucharów to połowa "ekspertów" i gadających głów była gotowa im wręczyć mistrzostwo; oni nie tłukli się po europie do grudnia żeby tak wtapiać mecze
0
@FcPortoFan1999 jednak dali radę
0
@MesQueUnClub96 właśnie zobaczyłem wyniki Novaka, co tam się stało? Kontuzja?
2
@bartas97 w sytuacji gdzie Ishak szedł z dobrą akcją...
0
@MesQueUnClub96 w Hiszpanii dwa w jednym meczu potrafi strzelić jeden zawodnik
0
@Culer9002 przecież to jest całkiem dobry mecz
1
Pół gola Rosołka
0
@Katalończyk 99 chcesz to masz