La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

konto usunięte

2

Super podejście. Nie będą grać najlepsi, tylko będzie trzeba upychać młodych. Na siłę.

2

@bartas97 Nie ukrywam że nie lubię tego przepisu.To jest typowe pchanie młodzieżowców na siłę,tak jak w przypadku Legii-Tobiasz.

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999
Ja też nie. Uważam, że jeżeli nasza liga ma rosnąć w siłę, to powinni grać najlepsi. Po prostu. Niezależnie od wieku.

1

@bartas97 Nasza liga do sezonu 2015/16,nawet nieźle sobie radziła w Europie..to wprowadzili na chama taki przepis.Nie podoba mi się on.

4

@bartas97 nie będą grali najlepsi tylko starzy tani Słowacy

1

@bartas97 Mam problem z tym przepisem, bo go nie powinno być, z drugiej strony co by nie mówić wiele młodych zawodników dostało szanse pokazania się dzięki niemu, zamiast kluby ściągać po 4 marniaków z zagranicy. Jakoś wątpie by taki Marczuk czy Wdowik dostali szanse w Jadze gdyby nie przepis.

1

@Kinginiesta Kłopot w tym,że Ci Słowacy są najpewniej lepsi od naszych młodzieżowców :/

1

@bartas97 ja bym zmienił przepis o młodzieżowcu na co najmniej czterech Polaków na boisku.

0

@FcPortoFan1999 Jaka korzyść dla polskiej piłki z tych 4 "lepszych" Słowaków w takiej Cracovii czy innej koronie? Ten przepis nie ma żadnego wpływu na występy w pucharach, tutaj w przypadku naszych drużyn czynnikiem decydującym jest szczęście w losowaniu.

0

@mkord Troszkę jednak ma,bo odkąd został wprowadzony,to Polskie drużyny regularnie osłabiały się w Europie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?