0

@RosjaninBut ciekawe gdzie oni będą je trzymać, chyba w niemieckich bazach bo u nas kompletnie nie ma dla nich infrastruktury

0

@Dieselzor Novak w czapce Barcy?

3

@MesQueUnClub96 co z tego że wysoki skoro nie umie wyskoczyć z właściwym timingiem

1

@budel17 bo są, mają zakaz wyjazdowy to wynajęli domki przy stadionie

0

@AFA ta sama federacja, która nie miała kasy na zrobienie zgrupowania i Messi musiał je opłacić

0

@TankerHunter tutaj na punkty raczej nikt nie liczył

1

@marcjanna odczytanie kartki od prezesa tvp, który jak żaden inny wcześniej był nominatem politycznym do robienia propagandy to mało? Jaki wpływ na wyniki skoczków miało to kto je akurat transmituje?

1

@barcelonaLM za rok mało kto będzie pamiętał, że grali razem; gdyby chociaż jakiś medal zdobyli to może, ale nie po rozegraniu dwóch czy trzech meczów

4

@NeroTFP1 Przemysław nie taki apolityczny jak się wielu wydaje.

0

@FcPortoFan1999 Wtedy on mówił o możliwym rocznym urlopie a nie o zakończeniu kariery. Czyli bardziej zrobił to co Pep a nie Klopp.

1

@FcPortoFan1999 Kiedy Papszun ogłosił zakończenie kariery?

0

@MesQueUnClub96 Phelps w wieku 22 lat miał 23 złote medale mś i igrzysk. Francuz póki co ma 7. Bez porównania.

0

@TheNekro94 nie ma to jak porównać dwie różne konkurencje gimnastyczne

1

@Yamal_Williams Dodi pewnie lubi. On ogólnie lubi angielskie słowa.

2

@don'T.R.I.P.e A co im Żydzi w tym zawinili, że zrobili zamieszki pod synagogą?

1

@escarabajo Ale Struski to nie "polski Messi"...

0

@Tomason Był w ogóle przez ostatnie lata czas, że oni nie byli w konflikcie? Przecież taki stan jest od rewolucji islamskiej w Iranie.

0

@Tomason A to pierwszy raz Izrael zabija kogoś na terenie innego kraju? Przecież oni w Damaszku odstrzelili Musawiego (irański generał).

2

@Yamal_Williams z DNA laporty.

2

Swatowska po raz kolejny pokazała siłę nerwów w finalnym pojedynku. Tak samo było z Włoszkami w finale mś, gdzie wygrała 9-3 i wyciągnęła wynik z -2.

1

@MesQueUnClub96 Póki co to Jarecka weszła i wygrała swój pojedynek doprowadzając do remisu.

0

@nabial I zapewne taki Nico i jego agenci siedzą cicho jak ktoś rzuca na lewo i prawo jego nazwiskiem...

1

@bartas97 nie ma wymuszenia przy jeździe na sygnałach dźwiękowych i świetlnych,

5

@Barcanajlepszyteam z ludźmi z bronią, w pełnym rynsztunku, ma mszy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KrwawiaceoczyVEB w Brazylii potrafią medialnie budować grajków

0

@FcPortoFan1999 on pisał "gdyby nie podskoczył", znowu potwierdzasz że meczu nie oglądałeś...


1

@FcPortoFan1999 przecież on dzisiaj nic nie obronił, znowu potwierdzasz że pitolisz o tych meczach bez ich oglądania, za dużo flashscore

0

@FcPortoFan1999 przecież właśnie podskoczył. Czyżby kolejny mecz który komentujesz a nie oglądasz?

1

@Arkon odegrał się za te wszystkie faule

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?