- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 817 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 817 Culés
1
Fani Świątek co się rzucili na Hurkacza xD
0
@takisobiektos Z jakiego to powodu się rzucili na Mistrza z Wrocławia?
0
@FcPortoFan1999 Bo miał czelność się wycofać z IO, przez co Iga nie zagra miksta.
1
@FcPortoFan1999 pewnie z takiego że do ostatniej chwili czekał z decyzją o nie wystartowaniu na IO
1
@Bykunn Nic dziwnego po tej operacji. @takisobiektos Dla Igi to chyba nawet lepiej.Będzie mogła w singlu zdobyć medal.
2
@FcPortoFan1999 ja się w ogóle nie dziwię. oni się spinają o to że mógł to zrobić bodajże z tydzień wcześniej i wtedy jeszcze mógł ktoś wskoczyć na jego miejsce. Tak czytałem, nie wiem czy to prawda
0
@FcPortoFan1999 Taki Janek Zieliński przez niego wcale nie zagra.
0
@mkord Mówi się trudno. @Bykunn Słyszałem o tym że liczyli na to że Hubert się zgłosi do gry i momentalnie wycofa, przez co Pan Jan wstąpiłby do takiego Miksta.
0
@Bykunn nie mógłby bo nikt inny nie ma prawa do gry w deblu. Także jedyną opcją było zrobienie wstydu na cały świat
0
@Bykunn @mkord Wycofanie Hurkacza nie zmienia nic, bo nikt za niego w deblu zagrać nie mógł, przez to że Janek wypadł z top10 deblistów. Niestety uraz Hurkacz był niefortunny i zdarza się, wiadomo dla nas to strata, ale tenisiści do IO podchodzą w większości obojętnie.
0
@takisobiektos Zmienia, bo gdyby się nie wycofał to za niego w mikście mógłby zagrać Zieliński.
0
@takisobiektos no to są chyba zdania podzielone albo ktoś puścił fake newsa
0
@takisobiektos System, w którym zwyciężca dwóch turniejów wielkoszlemowych w miksta w tym roku nie może zagrać w IO to zły system.
0
@takisobiektos Isia Radwańska w Londynie 2012, też wzięła za dużo sobie gier na Olimpiadę, więc co za dużo to niezdrowo!
0
@takisobiektos raczej obojętnie to nie podchodzą xd co do reszty zgoda
Medal olimpijski dla sportowca to jest zawsze duży temat. Nie raz nawet w tej u-23 pilce widzimy że zawodnicy chca grac (w ramach tego limitu +3)
Ci najwieksi singlisci właśnie nawet graja deble na IO zeby zdobyc dodatkowy medal - wiec nie - medal na IO to duża sprawa i dla wielu wazny / bardzo ważny występ