1

@juarez historię każdy zna na tyle żeby wiedzieć, że ani Napoleon ani Hitler nie byli kobietami

2

@Bernard777 talenty Barcelony to z której ligi przyszły?

0

@Arden a granica USA z Meksykiem? Europa powinna sama sobie radzić z nie liczyć na NATO

0

@Yoshi94 nie przewalili, oni chcieli odejść ze spółki więc Miodek musiał odkupić ich udziały, poczuli kasę i się ulotnili
Poza tym, to myślę że gdyby nie było wandzla to leśny z mioduskim by się dogadali.

0

@Yoshi94 80 mln z LM przytulili Leśny i Wandzel, to chyba oczywiste, że miodek nie spłacił ich ze swojej kieszeni

1

@FcPortoFan1999 jest od tygodnia

0

@Pnog37 to klub powinien dbać o "nie zajeżdżanie" zawodnika a nie reprezentacja

0

@Faro przecież tak praktycznie jest, sędziowie dostają noty po meczu i na ich podstawie np. spadają do sędziowania meczów w niższej lidze w kolejnym sezonie

2

@Arden tutaj chodzi o twoją tezę "zaraz dogonimy Grecję", nie jesteśmy tego bliżej niż wtedy, gdy tworzono fundusze na wydatki tylko po to żeby nie pokazywać ich w budżecie, sam taki FWSZ to 40mld w 2023, a było kilka podobnych, więc wychodzenie z założeniem, że teraz jest gorzej jest kompletnie bez sensu

Jeszcze sławny fundusz covidowy, zadłużony na ponad 150mld. Jak chcesz mieć obraz sytuacji to zobacz dane UE dotyczące zadłużenia krajów, oni tam do deficytu zaliczają wszystkie wydatki publiczne i Polska od wielu lat lawiruje w okolicy zadłużenia na poziomie 60% PKB.

4

@Arden szkoda, że nie podał ile kasy PiS wydał w 2023 poza budżetem przez np. BGK, który brał kredyty na finansowanie zakupów dla armii

0

@Pawlusek W pierwszej kolejności to klub powinien dbać o obciążenia zawodników a nie trener kadry.

0

@BARCA1899Messi a canal plus już się dogadał z Play w sprawie udostępnienia?

0

@Mitch_Atleta tego to akurat nie rozumieją w żadnej lidze, jak się posłucha konferencji, Xavi jest w tym mistrzem

1

Jagiellonia forma niezła. 15 goli w pysk w 4 meczach.

0

@kuz do tego to wygląda na ksero oryginału

0

@Rewolucja123 no i zmniejszyły, Duńczyk może mieć zajęcia na siłowni, więc jest w 50% sprawny:)

5

@messi33 no się nie wchodzi, bo w myśl tego powiedzenia jest to po prostu niemożliwe

6

@Karzel tym, że jako jeden z niewielu ma charakter i zasuwa cały mecz

0

@Arden on tym Beckhamem wygrał wybory. Jak podprowadził go Real to cudem udało się ściągnąć Ronaldinho.

0

@vangoor gdyby w Barcelonie byli tacy kibice to już by lapcia nie było na stanowisku, podpisy pod wotum nieufności zebrałyby się w 1 dzień

0

@sen Polsat Sport 1 i 2

0

@Bartas7VeB mi to wygląda na podanie średniej z kontraktu a nie 6-7

0

@kanver_ atak bez zainteresowanie piłką przy takim wyjściu to książkowa czerwona

19

@Zoker Niby głupie, ale jestem w stanie sobie wyobrazić taką Żukowską wygłaszającą taki tekst.

0

@Safrani Wszyscy wiedzą jak gra, Flick też wie od dawna. Gdyby go nie widział w składzie to transfer byłby dopinany miesiąc temu, za jakiekolwiek pieniądze a nie teraz na szybko bo Laporcie pali się koło d... bo mu biznesy nie wyszły.

0

@Katalończyk 99 pewnie cyrk z łukiem brwiowym zdecydował...
Przecież to jest oczywista i typowa sytuacja (nie tylko w Barcelonie), że zawodnik bliski odejścia z klubu z nie gra w meczu w obawie o kontuzję i wynikające z niej zablokowanie odejścia.

2

@Katalończyk 99 Flick go nie widział bo taki dostał przykaz "z góry".

1

@Sulimo Mnie niedawno zdziwiło jak płynnie mówi po polsku i wydało mi się to "podejrzane", że tak dobrze to opanował. Patrzę a tu miejsce urodzenia: Łódź. :)

0

@Kinginiesta już raz było to pewne i finalnie podpisał nowy kontrakt "przed wejściem do samolotu do Madrytu"

0

@Kinginiesta w momencie jak on zdecydował się na przejście do realu to nie było jeszcze Mbappe i Bellinghama...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?