mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@brd42 trzy że w tygodniu twierdził że Lamine nie potrzebuje odpoczynku bo mają wyniki badań
0
@Matt921 ta słaba osasuna jest słaba na wyjazdach, u siebie zdobyli 10 z 12 punktów które do dzisiaj mieli
0
@Aragorn33 problem w tym że nasz klub zlikwidował swoją tv
1
@krol211 znając nasz zarząd to za rok na sprzedaż lub kolejne wypożyczenie
0
@Matt921 np. nie wstawić do składu jednocześnie Martina i Domingueza i nie mieć dwóch punktów zapalnych w obronie?
0
@paulbruno w styczniu nie będzie na rynku zawodników na poziom Barcelony, a nikt w połowie sezonu nie sprzeda kluczowego zawodnika
0
@jopek711 to ten Flick który wie lepiej nie widział, że kumuluje mu się zmęczenie graczy i dopuścił do sytuacji, że musiał wymieć pół składu w jednym meczu?
1
@KamQiX Z drugiej strony jedna rotacja w każdym meczu to najmniejsze ryzyko.
0
@Matt921 to może trzeba było rotować wcześniej, po jednym zawodniku, a nie na wyjazd zestawić obronę z dzieci i wyciąć dwóch graczy ciągnących grę ofensywną
0
@Adx555 bądź w swojej robocie takim nonamem jak on to będziesz bogatym człowiekiem
0
@ShawnC i tam nie konieczne będą w podstawie
1
@kamyk_23 to już pokazało Monaco, nie da się grać tak wysoko ustawioną obroną bez szybkich środkowych obrońców
2
Mecz przegrany przez Flicka. Nie robi się tylu rotacji na wyjeździe, z drużyną, która punktuje głównie na swoim boisku. Do tego dwóch dzieciaków na środku obrony na Budimira...
0
@FcPortoFan1999 Nabita? Typ wyciągnął łapę do piłki. Idiotyczne zachowanie.
1
@fart chłop chce grać 4 w obronie bez bocznych obrońców...
0
@Radioactive9705 on został zamordowany w Egipcie, a nie Rzymie
0
@Majkel34 Trochę naciągana. Sportowcy innych krajów na tych igrzyskach nie salutowali, a na tym zdjęciu jest z dwoma zawodniczkami z niemiec. W Jej przypadku ciekawsza jest historia zdjęcia z adolfem, które później zręcznie wykorzystywała podczas wojny...
0
@ranger3120 vulevu que che avec moi
zagadaj do jakiegoś postawnego cza....
0
@capoN Liga Narodów zastąpiła mecze towarzyskie
0
@barcelonaLM do tego teraz w każdym meczu można zrobić 5 zmian, czyli połowę drużyny
0
@Sulimo Piotrek każe to promują Szymczaka na siłę. On już ma wliczoną kasę z jego transferu, tylko z każdym meczem wycena spada.
4
@Stinger_ to coś jak w Poznaniu, sezon może być bez żadnego tytułu ale jest udany jak się wygra jeden mecz z Legią
3
@Salchent Chłopu piłka uciekła a Borek tam widział przyjęcie kierunkowe...
0
@Radioactive9705 W nagrodę nagana i usunięcie z wojska.
0
@Jackazz wyrejestrowanie nic raczej nie da bo i tak trzeba mu płacić
0
@Kgorecki2500 No wiesz, nasze media złapały się na żart kibiców z forum Legii, że przychodzi do nich Morientes, gdy ten był w Warszawie na jakimś evencie i zrobili mu zdjęcia na lotnisku. Złapali się wszyscy, przegląd sportowy artykuł napisał...
5
@Pnog37 ale nadal będzie 30 metrów wolnego pola za ich plecami
1
@BISHBASHBOSH a co to jest wiązadło? Pierwsze o tym słyszę w przypadku anatomii
1
Trener Villarealu chyba oglądał mecz z monaco i widział jak łatwo nas załatwić przerzutem piłki za obronę...
0
@KrwawiaceoczyVEB sanki robi się dwoma nogami jednocześnie, co nie zmienia faktu, że powinna być czerwień