0

@brd42 trzy że w tygodniu twierdził że Lamine nie potrzebuje odpoczynku bo mają wyniki badań

0

@Matt921 ta słaba osasuna jest słaba na wyjazdach, u siebie zdobyli 10 z 12 punktów które do dzisiaj mieli

0

@Aragorn33 problem w tym że nasz klub zlikwidował swoją tv

1

@krol211 znając nasz zarząd to za rok na sprzedaż lub kolejne wypożyczenie

0

@Matt921 np. nie wstawić do składu jednocześnie Martina i Domingueza i nie mieć dwóch punktów zapalnych w obronie?

0

@paulbruno w styczniu nie będzie na rynku zawodników na poziom Barcelony, a nikt w połowie sezonu nie sprzeda kluczowego zawodnika

0

@jopek711 to ten Flick który wie lepiej nie widział, że kumuluje mu się zmęczenie graczy i dopuścił do sytuacji, że musiał wymieć pół składu w jednym meczu?

1

@KamQiX Z drugiej strony jedna rotacja w każdym meczu to najmniejsze ryzyko.

0

@Matt921 to może trzeba było rotować wcześniej, po jednym zawodniku, a nie na wyjazd zestawić obronę z dzieci i wyciąć dwóch graczy ciągnących grę ofensywną

0

@Adx555 bądź w swojej robocie takim nonamem jak on to będziesz bogatym człowiekiem

0

@ShawnC i tam nie konieczne będą w podstawie

1

@kamyk_23 to już pokazało Monaco, nie da się grać tak wysoko ustawioną obroną bez szybkich środkowych obrońców

2

Mecz przegrany przez Flicka. Nie robi się tylu rotacji na wyjeździe, z drużyną, która punktuje głównie na swoim boisku. Do tego dwóch dzieciaków na środku obrony na Budimira...

0

@FcPortoFan1999 Nabita? Typ wyciągnął łapę do piłki. Idiotyczne zachowanie.

1

@fart chłop chce grać 4 w obronie bez bocznych obrońców...

0

@Radioactive9705 on został zamordowany w Egipcie, a nie Rzymie

0

@Majkel34 Trochę naciągana. Sportowcy innych krajów na tych igrzyskach nie salutowali, a na tym zdjęciu jest z dwoma zawodniczkami z niemiec. W Jej przypadku ciekawsza jest historia zdjęcia z adolfem, które później zręcznie wykorzystywała podczas wojny...

0

@ranger3120 vulevu que che avec moi
zagadaj do jakiegoś postawnego cza....

0

@capoN Liga Narodów zastąpiła mecze towarzyskie

0

@barcelonaLM do tego teraz w każdym meczu można zrobić 5 zmian, czyli połowę drużyny

0

@Sulimo Piotrek każe to promują Szymczaka na siłę. On już ma wliczoną kasę z jego transferu, tylko z każdym meczem wycena spada.

4

@Stinger_ to coś jak w Poznaniu, sezon może być bez żadnego tytułu ale jest udany jak się wygra jeden mecz z Legią

3

@Salchent Chłopu piłka uciekła a Borek tam widział przyjęcie kierunkowe...

0

@Radioactive9705 W nagrodę nagana i usunięcie z wojska.

0

@Jackazz wyrejestrowanie nic raczej nie da bo i tak trzeba mu płacić

0

@Kgorecki2500 No wiesz, nasze media złapały się na żart kibiców z forum Legii, że przychodzi do nich Morientes, gdy ten był w Warszawie na jakimś evencie i zrobili mu zdjęcia na lotnisku. Złapali się wszyscy, przegląd sportowy artykuł napisał...

5

@Pnog37 ale nadal będzie 30 metrów wolnego pola za ich plecami

1

@BISHBASHBOSH a co to jest wiązadło? Pierwsze o tym słyszę w przypadku anatomii

1

Trener Villarealu chyba oglądał mecz z monaco i widział jak łatwo nas załatwić przerzutem piłki za obronę...

0

@KrwawiaceoczyVEB sanki robi się dwoma nogami jednocześnie, co nie zmienia faktu, że powinna być czerwień

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?