mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pnog37 pewnie przez mecze w kadrze...
3
@kanver_ zawodnik w klubie gra 50-60 spotkań, ale to wina 8 meczów w reprezentacji, że są kontuzje. Dlaczego trener kadry miałby przedkładać interes kluby ponad kadrę? Piłkarz gra 10 meczów w klubie po 90 minut i larum się podnosi bo trener kadry nie daje mu odpocząć...
0
@Majowy_ Oni są jeszcze "Industria" czy wrócili do tradycyjnej Iskry? W KRS mają KS Vive Handball Kielce S. A., a d kontaktu podają Iskra Kielce.
0
@MesQueUnClub96 czego używa do płatków po mleku?
0
@Eto'o9 R10 skąd ty bierzesz te bzdury? Na taką kasą to mogą liczyć generałowie z czasów prl, a nie zomowcy.
1
@FcPortoFan1999 inni nie mają pretensji bo cała czołówka ma swoje za uszami, tego po prostu przyłapali, reszta się stosuje do kalendarza kontroli
0
@takisobiektos tego szlema? No chyba nie...
0
@FcPortoFan1999 nasz "as" to może pomarzyć o byciu na tym etapie turnieju
1
@don'T.R.I.P.e przecież jest FIFPro
0
@Encore podobnie miała Iga na Rolandzie 22 albo 23;
@agaFCB nie wiem czy wygrałaby całe gemy, ale np. Iga w mikście jak wchodziła w wymiany forhandowe że Zverevem to po 3 czy 4 przegranych Niemiec był lekko zdziwiony
7
@Linnox wygląda lepiej niż jak miała 30 lat
0
@joloskyy Tchouameni to chyba też musi najpierw wyzdrowieć
4
@Jonyx tak to można kombinować przed zgrupowaniem, a nie w jego trakcie, gdzie kontuzję potwierdza lekarz reprezentacji
0
@maroon z księżmi jest ten problem, że dzieci są na ogół nauczone, że im się ufa, nadal są wsie gdzie dziecko które powie, że ksiądz zrobił mu krzywdę dostaje karę od rodziców; poza tym taki np. mechanik nie ma kontaktu z dziećmi na co dzień i nie jest w stanie "wmówić" dziecku, że tak powinno być, księża-pedofile tak działają, robią to stopniowo, często kończy się tym, że dziecko uważa się za winne całej sytuacji
0
@Litman chłop spóźnił się na zgrupowanie i miał jeden trening, będzie jeszcze drugi mecz to pewnie dostanie jakieś minuty
0
@Foton zapewne lepiej było za czasów tych którym rakieta przeleciała pół Polski i jej nie zauważyli albo nie chcieli zauważyć
0
@Natenczas wczoraj na tvp info mówili wprost, że z tymi dopłatami ceny pójdą ostro w górę
0
@FcPortoFan1999 nie będzie go na żadnej ławce, wyleciał na trybuny
0
@PatrykBarca tu nie chodzi o wynik a o stwierdzenie, że zrobił to "bez przygotowania", które jest po prostu bzdurą
3
@Radioactive9705 w Polsce emisja nie zaczęła się od pierwszego odcinka, ale od 216
0
@galix22 przecież teraz większość idzie na studia, za chwilę nie będzie mechaników, murarzy czy hydraulików bo dzieci są przez swoich rodziców pchane na siłę do szkół średnich i później na jakiekolwiek studia
2
@mmaciass stadionówka to replika, z oryginalną meczową wspólne ma tylko kolory
0
@PatrykBarca to może jaśniej, ma treningi szybkościowe, które są bardzo podobne do tych które mają sprinterzy
0
@inFamous Duplantis to akurat mocno trenuje sprint, jak każdy tyczkarz. Bez prędkości na rozbiegu nie da się dobrze skakać.
0
@AtakMozna przecież tak jest od 2-3 lat
0
@FcPortoFan1999 ten filmik to ma ze 4-5 lat
0
@Kgorecki2500 Co tym wpisem miałby zyskać w Europarlamencie?
1
@Keson https://www.fcbarca.com/120515-hansi-flick-wytlumaczyl-hectorowi-fortowi-dlaczego-nie-wprowadzil-go-na-boisko-wideo.html
0
@MesQueUnClub96 nie musi nic zmieniać
0
@adamek20151 gra taka jak doping kibiców, najbardziej bezjajeczny stadion w lidze