mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JarekS Akurat tą panią i jej brednie o weselach już wyjaśniono.
3
@Uukasz_93 władza ma odpowiadać za głupotę ludzi, którzy w takim czasie robią wesele? Już pomijam fakt, że kobieta bredzi.
0
@Kamiloza91 coś tam będzie na c+360
0
@Gibbon_FCB to chyba ktoś Cię naciągnął, UPC to Play a oni nie mają tego w ofercie
0
@kuz Vectra ma.
0
@FCBparasiempre to są streamy, tylko on-line w oddzielnym pakiecie
0
@MesQueUnClub96 tak to już jest z twoimi pewniakami
0
@mekston ukarani mandatami 500, czy łącznie 1000, więc skąd te 145 zysku?
2
@ProMILs Czyli są 355 w plecy nawet gdyby udało im się zabrać fanty. @Faro
0
@Matheu12 to sobie wyobraź studiowanie 20 lat temu, gdzie dostęp do internetu nie był normą, wtedy żadne chatygpt nie odwalaly za ludzi roboty, a mam wrażenie że wymagania profesorów były wyższe
2
@Eto'o9 R10 rynek rozwalił Abramowicz w Chelsea, od niego to wszystko się zaczęło, on pierwszy pompował kasę bez opamiętania, inni (już bogatsi) poszli jego drogą
0
@kubix05 "Snajperzy z ziemi bałkańskiej" - źle to się kojarzy...
0
@tbas nikt z Czech śmigłowców nie ściągał. Oni sami zaoferowali do użycia ich śmigłowce stacjonujące w naszej bazie w Powidzu, które są częścią wsparcia wschodniej flanki NATO.
0
@cules100pro nasłuchał się wczoraj głupot Ćwiąkały to teraz się obawia...
2
@Kapitan hawk oni do dzisiaj nie połączyli dwóch kropek lokalizujących ich jedyne dwie szare komórki
0
@FcPortoFan1999 ciekawe, bo że Stalą przebiegli o 4 mniej
0
@PiotrR myślisz wprowadzenie przepisów z nakazem ich odpowiedniej interpretacji
2
@tbas spokojnie, zaraz ruszy to 98 Black Hawkow, które Macierewicz kupił zamiast caracali
0
@FcPortoFan1999 nie sztuka zabiegać rywala grającego ponad połowę meczu w 10
0
@kuz tylko że my pierwszego nawet nie sprzedaliśmy
0
@Kengo i dlatego w La Liga gra najwięcej wychowanków realu
0
@sk13 to jest właśnie głupota, bo zgodnie z przepisami karnego nie było,
Tak samo jak gracz sam sobie nabije rękę, też nie ma karnego. No kurczę, brakuje takiemu umiejętności to musi ponosić karę...
0
@PiotrR takie nowe, że obowiązują od co najmniej 5 lat
0
@Gitarkafcb to jest właśnie głupota tych przepisów, przy takim zagraniu kolegi z zespołu powinien być karny, dwóch naszych popełnia tutaj błąd, a de facto karę ponosi Girona
0
@Kamiloza91 to montuj, może zdążysz przed 90 minutą:)
0
@sk13 właśnie, przez kolegę, więc dwóch graczy jednej drużyny wykazało się nieudolnością, to jest promowanie gamoni
0
@regatta52 do tego trafił go w rękę kolega z drużyny
0
@agaFCB 27 lat temu to ona była dzieckiem, więc ciężko żeby miała się na tym uczyć
0
@MesQueUnClub96 przelała to się już w nocy, teraz jest realne zagrożenie pęknięcia
0
@tbas ale to nadal nie jest pół metra do poziomu pierwszego piętra; zdjęcie wrzuciłem tylko dla pokazania poziomu z 97