0

@krol211 wtedy może być już za późno...

0

@Encore masz przykład Borowskiej, też nieświadomie, też śladowe ilości i nie było żadnej kary

0

@Encore wiadomo też że świadomie nic nie brał, a d... dał jego fizjoterapeuta

0

@Encore nie bez powodu tenisiści w trakcie okresu przygotowawczego są informowani o tym gdzie i kiedy będą mieli kontrolę

0

@adi7adi8 nie będzie kłopotów, już wszystko wiadomo

0

@Sysia11
Odpowiadając na twoje pytanie-stwierdzenie: nie, Sinner nie brał dopingu, uwierzyłaś tylko w clickbitowy tytuł onetu i wyciągnęłaś wnioski bez czytania treści...

0

@Sysia11 przeczytaj artykuł a nie sam tytuł

0

@betonito biorąc pod uwagę, że pewnie z 80% ceny przytula Nike to mała szansa na jakiś sensowny zwrot

0

@barcelonaLM Mieli przebudować system odwodnienia drogi w pół roku?
Przez taki okres nawet projektu nie da się zrobić.

0

@barcelonaLM A to przypadkiem nie znowu od strony S8, czyli drogi krajowej zarządzanej przez GDDKiA? Już rok temu był pojazd po Trzasku, a okazało się, że to gddkia zarządzana przez ludzi pisu nie radzi sobie ze swoją wodą deszczową...

2

@Kidd I zepsułeś dzieciakom zabawę.

0

@tristan87 Przypadek, ona się na nazywa Sykut

0

@tadzik447 to Surkis załatwił euro

0

@snupson oni tam już podawali transfer Messiego do Piasta jako "prawdopodobny"

1

@zadafcb może dlatego że defilady jeszcze nie ma

0

@norbi77 i zamknąć oczy

0

@norbi77 no czy murawa na narodowym jest jak dywan to śmiem wątpić bez jej sprawdzania

0

@partymaker u nas de Jong po skręcaniu kostki 4 miesiące temu jeszcze kuleje

1

@Herato Cristiano to właśnie poszedł na 9 po tym jak stracił większość atutów

0

@juarez to jest polityka, jak UEFA pogrozi palcem że zawiesi polskie kluby to odgórnie idzie przykaz nie ruszania tematu, Drzewiecki chciał zrobić porządek w pzpn i nic nie wskórał

0

@FcPortoFan1999 to Ci się nawet udało

0

@koziar i finalnie stają na podium po odbiór pucharu

0

@Aragorn33 w swoich strukturach są i mogą robić co chcą, wtedy prokuratura zawinęła manatki po jednym mailu z uefy, wg ich statuty PZPN jest częścią UEFA i każda ingerencja z zewnątrz powoduje zawieszenie; chore to jest ale sport to nie mniejsze szambo niż polityka

0

@PatrykBarca ale wtedy to będą faule

0

@Aragorn33 i pewnie dlatego UEFA była o krok od wykluczenia polskich klubów z pucharów jak prokuratura chciała zrobić dochodzenie w sprawie "niewłaściwego spożytkowania środków publicznych przez PZPN"

0

@juarez chyba tylko nik może tam wejść

0

@Aragorn33 ale tutaj chodzi o wydatki pkol a nie związków, poza tym, jak ministerstwo będzie się za bardzo mieszać to wejdzie w to MKOl i pogozi paluszkiem za "interwencję polityczną" i zagrozi zawieszeniem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@juarez no nie do końca, jedyne co może zrobić minister to w porozumieniu z innymi zakazać finansowania związków sportowych ze spółek SP, tutaj nie ma zależności szef-podwładny, pkol nie jest w żaden sposób formalnie zależny od ministerstwa sportu

1

@NeroTFP1


A taka niby sielanka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?