mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ACRAB95 olmo to zagrał super zawody...
0
@Pinek5 to jest przykład dzieciaka napompowanego na potrzeby marketingu klubu
1
@patrix211 po jednym dniu widać kto jest specem od wszystkiego
0
@Lionel_Messi10 przecież on tego karnego nie widział
3
I nikt nie przeorał jedenastego metra?
2
@fart tylko, że jak tak będzie to raczej przez jego ego niż chęć przekręcania którejś z drużyn
1
@Hosh i to świadczy jakim paździerzowym klubem on jest
0
@okiemtypera_lucaxx95 w każdym meczu są wątpliwe decyzje ma ich korzyść...
0
@Criss18Barca nic dziwnego jak przez połowę kariery był kontuzjowany
0
@marcin62 a on nie siedzi teraz w Turcji?
0
@dafik85 chyba lepiej jest jak mniej z powołaniem:)
0
@MesQueUnClub_87 Semedo to miał trochę pecha bo jak już dobrze dośrodkował to trafiało na ogół do Suareza, który wtedy delikatnie mówiąc, w formie nie był. Kiedyś był filmik z akcjami z jednego sezonu, koledzy "zabrali mu" 11 asyst, z czego 9 Luis.
1
@Criss18Barca jak często bywa, zadziałał przypadek, przecież on by teraz pewnie nie grał gdyby nie kontuzja Bernala
0
@ferdas_rawa oni nie muszą odbudowywać potencjału do czasu sprzed wojny, wystarczy że zrobią to szybciej niż Ukraina, a dla niej wsparcie wojskowe zmaleje do zero w momencie zawarcia pokoju; same sankcje to w dużej mierze fikcja, sprzedają więcej ropy niż przed wojną, eksport i import przez Gruzję kwitnie, po zawarciu pokoju dołączą do tego Węgry i Słowacja (oczywiście nieoficjalnie);
@Benz tobie bardziej, ale ta wschodnia, skoro sądzisz że Putin tak po prostu zgodzi się na pokój; on nie odda metra zajętych terenow
0
@mordini123 a co z tymi z miejsc 11-22?
3
@xvcWinterSoldier koniec wojny tym momencie to oddanie ruskim zajętych terenow, danie im czasu na odbudowanie potencjału i czekanie na ponowny atak za 2-3 lata,
5
@Arcybiskup pewnie lepiej jak Duda, czekać kilka dni i pogratulować "udanej kampanii",
obecna władza w przeciwieństwie do poprzedniej chociaż ma pojęcie o dyplamcji i wie jak się poruszać w świecie żeby nie zrażać do Polski innych rządzących
0
@Bykunn no nie, to nie jest czynsz, czynsz to opłata za najem mieszkania od właściciela, czy to to prywatnego czy spółdzielni czy też gminy jak w przypadku tbs,
0
@Bykunn Są jeszcze ludzie mylący czynsz z opłatami eksploatacyjnymi nieruchomości? Czynsz to opłata za najem. Komu chcesz ten czynsz płacić gdy kupujesz mieszkanie od dewelopera? Płacisz za energię, wodę, utrzymanie części wspólnych czy remonty itd., ale nie czynsz.
0
@michal26 i po 2016 wcisnęli nam sprzętu wojskowego za grube mld dolarów bez żadnego offsetu
0
@escarabajo to chyba oczywiste, że bawił się w te gierki jak już do poważnej piłki się nie nadawał, a na to co sobą w tym czasie prezentował, to zarabiał lepiej podpisami już kontraktem
0
@escarabajo 7 klubów od 2016 do 2021
0
@Katalończyk 99 dlaczego z winy klubu? Robił to za porozumieniem stron, a kasę brał za podpis jako wolny zawodnik.
0
@Ojciec5tkidzieci to by się w części zgadzało, ciężko podejrzewać cię o obsługę czegoś bardziej skomplikowanego niż paint
0
@Comentateiro i dał wszystkim w jednym meczu...
0
@Toretto nie będą, Amerykanie przechwytują takich ludzi od razu, u nas nie ma dla nich perspektyw
1
@Comentateiro no nie do końca, jedna to jego odklejka z rotacją na 6 pozycjach w jednym meczu, wtedy miał kto grać, tylko on wybrał inaczej
0
@Ojciec5tkidzieci a ty stałeś za ich plecami i widziałeś
1
@kuz biorąc pod uwagę, że Polaków rozrzuciło po całym świecie to nie ma w tym nic dziwnego
1
@Sulimo to nie wina wymiaru sprawiedliwości, a faktu, że "teraz to my jesteśmy Amica i nie można nas karać za błędy Lecha"
O dziwo historię i gablotę z pucharami Lecha przejęli, odpowiedzialności już nie...