1

@Bobo25 a konfederacja jak zawsze zagłosuje inaczej, mając świadomość nikłego znaczenia swoich głosów i zerowej odpowiedzialności...
Za rok, dwa okaże się, że w jednej sprawie mieli rację i będzie odtrąbienie tego, że oni byli przeciw.

2

@karci0 to powinno być egzekwowane jak w piłce ręcznej, tam jakoś zawodnicy wiedzą, że jak sędzia zagwizdał to już nie zmieni zdania i zasuwają do obrony

2

@Adran360 a wystarczy stosować istniejący już przepis o 6 sekundach...

0

@Litman sprzedawać z zyskiem to może klub pokroju Ajaxu, największe kluby muszą generować zyski na innych polach

1

@Eto'o9 R10 Miałbyś inną opinię przy którymkolwiek innym arbitrze z Hiszpanii?

0

@Krzysiek872 bo sędzie na varze jako jedyny nie widział tego dotknięcia...

1

@Edoss nie trzeba zamykać, wystarczy oddać w prywatne ręce i wywalić związki zawodowe, zyski pojawią się po roku

1

@kubix05 Jak sam twierdził, "przejechał do Warszawy na dwa lata...".

5

@derus to chyba za dużo palców pokazał

0

@Criss18Barca on już podobno jest z Legią dogadany

1

@norbi77 przy obu bramkach d dali obrońcy, ale labamba zwala na bramkarza bo Szczęsny

1

@LeoMessi1994 Fermin w ciągu dwóch lat wyląduje w jakimś średniaku laliga.

0

@escarabajo a co mnie obchodzi jakiś randomowy klub a Anglii

1

@escarabajo wszystko w normie, w Rakowie 1 Polak

0

@GigiAmoroso z karnych się nie liczy

0

@Xxxbarca4ever jeżeli chodzi o kibiców to już prawie nigdzie nie ma to sensu

0

@Fake69 Olmo gra swój typowy sezon. 2-3 mecze i uraz.

0

@AnalizaTV nie zdajesz sobie sprawy na jaką skalę byłby udawane kontuzje, przy pierwszym fualu lidera danej drużyny rywal leży i nie wstaje

0

Mamy mega dół fizyczny.

0

@BORO_12 że z takim obrońcą jak fort to on woli siedzieć na ławce

0

Fort ograny jak 3 ligowiec a labamba rzuca się ma bramkarza...

0

@Lucyfffer co rozumiesz przez "sprzedać się"?

0

@Blanco16 bo nie chcą oddać za darmo czegoś za co zapłacili grube miliony?

0

@Dari0G A przyjął kiedykolwiek?

0

@Terapuls wyjaśnia to co napisałeś jest przyczyną, tam nadal sport jest motywacją dla młodych i drogą do lepszego życia, u nas jesteśmy gdzieś pomiędzy, ogólny byt się polepszył, młodzi są leniwi i chcą iść na łatwiznę w życiu, a typowa kultura sportu jeszcze nie jest ukształtowana

0

@adamek20151 nie miałby problemu bo typ tak się nie nazywa

7

@michal26 wtedy CR wróci do europy żeby strzelić jakieś karne, nawet chodząc o lasce

0

@Gaucho i tylko dlatego żeby Pedri mógł "standing ovation"...

0

@MesQueUnClub96 tak już mają mali ludzie

0

@Pressinho tak, 10 lat temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?