mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 a konfederacja jak zawsze zagłosuje inaczej, mając świadomość nikłego znaczenia swoich głosów i zerowej odpowiedzialności...
Za rok, dwa okaże się, że w jednej sprawie mieli rację i będzie odtrąbienie tego, że oni byli przeciw.
2
@karci0 to powinno być egzekwowane jak w piłce ręcznej, tam jakoś zawodnicy wiedzą, że jak sędzia zagwizdał to już nie zmieni zdania i zasuwają do obrony
2
@Adran360 a wystarczy stosować istniejący już przepis o 6 sekundach...
0
@Litman sprzedawać z zyskiem to może klub pokroju Ajaxu, największe kluby muszą generować zyski na innych polach
1
@Eto'o9 R10 Miałbyś inną opinię przy którymkolwiek innym arbitrze z Hiszpanii?
0
@Krzysiek872 bo sędzie na varze jako jedyny nie widział tego dotknięcia...
1
@Edoss nie trzeba zamykać, wystarczy oddać w prywatne ręce i wywalić związki zawodowe, zyski pojawią się po roku
1
@kubix05 Jak sam twierdził, "przejechał do Warszawy na dwa lata...".
5
@derus to chyba za dużo palców pokazał
0
@Criss18Barca on już podobno jest z Legią dogadany
1
@norbi77 przy obu bramkach d dali obrońcy, ale labamba zwala na bramkarza bo Szczęsny
1
@LeoMessi1994 Fermin w ciągu dwóch lat wyląduje w jakimś średniaku laliga.
0
@escarabajo a co mnie obchodzi jakiś randomowy klub a Anglii
1
@escarabajo wszystko w normie, w Rakowie 1 Polak
0
@GigiAmoroso z karnych się nie liczy
0
@Xxxbarca4ever jeżeli chodzi o kibiców to już prawie nigdzie nie ma to sensu
0
@Fake69 Olmo gra swój typowy sezon. 2-3 mecze i uraz.
0
@AnalizaTV nie zdajesz sobie sprawy na jaką skalę byłby udawane kontuzje, przy pierwszym fualu lidera danej drużyny rywal leży i nie wstaje
0
Mamy mega dół fizyczny.
0
@BORO_12 że z takim obrońcą jak fort to on woli siedzieć na ławce
0
Fort ograny jak 3 ligowiec a labamba rzuca się ma bramkarza...
0
@Lucyfffer co rozumiesz przez "sprzedać się"?
0
@Blanco16 bo nie chcą oddać za darmo czegoś za co zapłacili grube miliony?
0
@Dari0G A przyjął kiedykolwiek?
0
@Terapuls wyjaśnia to co napisałeś jest przyczyną, tam nadal sport jest motywacją dla młodych i drogą do lepszego życia, u nas jesteśmy gdzieś pomiędzy, ogólny byt się polepszył, młodzi są leniwi i chcą iść na łatwiznę w życiu, a typowa kultura sportu jeszcze nie jest ukształtowana
0
@adamek20151 nie miałby problemu bo typ tak się nie nazywa
7
@michal26 wtedy CR wróci do europy żeby strzelić jakieś karne, nawet chodząc o lasce
0
@Gaucho i tylko dlatego żeby Pedri mógł "standing ovation"...
0
@MesQueUnClub96 tak już mają mali ludzie
0
@Pressinho tak, 10 lat temu