0

@FanBarcy22 żaden fejk, wyjmij z tego mecz z Majorką grany awansem chyba z 19 kolejki i masz 2 remisy i 3 porażki

1

@partymaker no i? To kolejny pretekst dla uefy na zarabianie kasy kosztem widzów

2

@partymaker zatrzymywany czas to pierwszy krok do wprowadzenia przerw reklamowych w trakcie meczu

0

@messi33 chyba nikt się nie spodziewał, że na przestrzeni pięciu kolejek będziemy najgorszą drużyną w lidze, 2 pkt na 15 to kpina

0

@Azazel_Pazuzu ta znajomość trwa już prawie 30 lat

0

@vangoor to nadal granie bez skrzydłowych bo żaden z wymienionych nie ogarnia tej pozycji

2

@Jakchcesz ale w drugiej połowie już mogli sobie darować i go zmienić w przerwie

0

@catalanian09 rozgrzany zawodnik, na adrenalinie zawsze czuje się lepiej niż jest w rzeczywistości, tutaj każda minuta gry pogłębiała uraz

0

@Piotr777 Gavi chyba nie może grać w rezerwach.

0

@Culers po tym co wnieśli rezerwowi to tak, przecież napisałem że po fakcie

0

@Culers patrząc po fakcie to bym nic nie zmieniał bo do czasu zmian chociaż stwarzaliśmy jakieś zagrożenie

2

@Karzel Paliwo się skończyło. Weszli ostro w sezon i teraz są zajechani.

0

Ale co niektórzy dopisali 3 pkt przed i kilka goli Lewemu to ich... Po meczach z Ossasuną i las Palmas widać, że dla nas nie ma łatwych spotkań.

0

@Derean wystarczyło wykorzystać te dwie setki i takie granie traci sens

0

@okiemtypera_lucaxx95 w piłce nie ma efektywnego czasu gry, więc takie granie to nic dziwnego, nie jest zadaniem sędziego zliczanie czasu ile kto leżał i potem doliczanie takiej ilości

0

@Faro mecz czwartej drużyny z 13 to nie hit, a zwykła ligowa młócka

0

@Criss18Barca nie będą musieli, nikt nie zmusi ich do udziału w 2 turze

2

@ArcziArtt Jakieś przykłady tej broni z II WS?

0

@ZwyklyKibicBarcy04 skoro grają na pół gwizdka i wygrywają to wychodzi na to że są najlepsi skoro do wygrywania nie muszą grać na maksa

0

@Kamiloza91 oni już nie dają rady

0

@Bernard777 bo tak to wczoraj przedstawiali :)

0

@Pnog37 Jeśli miał tylko tylko...

0

@Bernard777 Wolski gra. Po tym podbiciu do nieprzytomności jakoś nawet śladu na twarzy nie ma.

10

@TheNekro94 patrząc na odmianę czasowników to nic wyżej niż republika to nie może być

0

@Rust_Cohle tytuły na ogół nie są tłumaczone, a nadawane na potrzeby danego rynku

0

@Lucyfffer byłby, ale to pchnięcie było chyba minimalnie przed wykonaniem podania

0

@Jakchcesz Co w tym dziwnego, że kibice Barcy skandowali jego nazwisko? Kibice BVB gwizdali gdy schodził.

2

@esem91 Kryszalowicz dwie półki wyżej

0

@zazaraza oni pajajacują już ze dwa lata

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?