mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FanBarcy22 żaden fejk, wyjmij z tego mecz z Majorką grany awansem chyba z 19 kolejki i masz 2 remisy i 3 porażki
1
@partymaker no i? To kolejny pretekst dla uefy na zarabianie kasy kosztem widzów
2
@partymaker zatrzymywany czas to pierwszy krok do wprowadzenia przerw reklamowych w trakcie meczu
0
@messi33 chyba nikt się nie spodziewał, że na przestrzeni pięciu kolejek będziemy najgorszą drużyną w lidze, 2 pkt na 15 to kpina
0
@Azazel_Pazuzu ta znajomość trwa już prawie 30 lat
0
@vangoor to nadal granie bez skrzydłowych bo żaden z wymienionych nie ogarnia tej pozycji
2
@Jakchcesz ale w drugiej połowie już mogli sobie darować i go zmienić w przerwie
0
@catalanian09 rozgrzany zawodnik, na adrenalinie zawsze czuje się lepiej niż jest w rzeczywistości, tutaj każda minuta gry pogłębiała uraz
0
@Piotr777 Gavi chyba nie może grać w rezerwach.
0
@Culers po tym co wnieśli rezerwowi to tak, przecież napisałem że po fakcie
0
@Culers patrząc po fakcie to bym nic nie zmieniał bo do czasu zmian chociaż stwarzaliśmy jakieś zagrożenie
2
@Karzel Paliwo się skończyło. Weszli ostro w sezon i teraz są zajechani.
0
Ale co niektórzy dopisali 3 pkt przed i kilka goli Lewemu to ich... Po meczach z Ossasuną i las Palmas widać, że dla nas nie ma łatwych spotkań.
0
@Derean wystarczyło wykorzystać te dwie setki i takie granie traci sens
0
@okiemtypera_lucaxx95 w piłce nie ma efektywnego czasu gry, więc takie granie to nic dziwnego, nie jest zadaniem sędziego zliczanie czasu ile kto leżał i potem doliczanie takiej ilości
0
@Faro mecz czwartej drużyny z 13 to nie hit, a zwykła ligowa młócka
0
@Criss18Barca nie będą musieli, nikt nie zmusi ich do udziału w 2 turze
2
@ArcziArtt Jakieś przykłady tej broni z II WS?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 skoro grają na pół gwizdka i wygrywają to wychodzi na to że są najlepsi skoro do wygrywania nie muszą grać na maksa
0
@Kamiloza91 oni już nie dają rady
0
@Bernard777 bo tak to wczoraj przedstawiali :)
0
@Pnog37 Jeśli miał tylko tylko...
0
@Bernard777 Wolski gra. Po tym podbiciu do nieprzytomności jakoś nawet śladu na twarzy nie ma.
10
@TheNekro94 patrząc na odmianę czasowników to nic wyżej niż republika to nie może być
0
@Rust_Cohle tytuły na ogół nie są tłumaczone, a nadawane na potrzeby danego rynku
0
@Lucyfffer byłby, ale to pchnięcie było chyba minimalnie przed wykonaniem podania
0
@Jakchcesz Co w tym dziwnego, że kibice Barcy skandowali jego nazwisko? Kibice BVB gwizdali gdy schodził.
2
@esem91 Kryszalowicz dwie półki wyżej
0
@zazaraza oni pajajacują już ze dwa lata
0
Komentarz usunięty przez użytkownika