misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja nic nie sugeruję, ale jakby ktoś nie miał pomysłu co mi kupić na prezent...
Mam przeczucie graniczące z pewnością, że 3 sezon/tom rozwali system. Zresztą nie istnieje (subiektywnie) lepszy setting niż połączenie szeroko pojętego motywu żeglugi z epoką wiktoriańską dla tego gatunku.
0
@Safrani Nie sądzę, żeby to była cecha wyłączna dla narodu polskiego. Ludzie zawsze będą się polaryzować w obliczu konfliktu interesów.
10
W Fifę / FM-a nie grałem od 2006, ale muszę przyznać, że nastąpił niesamowity skok jakościowy jeśli chodzi o realizm.
0
@Filipem Do mnie dotarło wczoraj jak przeczytałem post z X i 7-2 z Newcastle w ich wykonaniu.
0
@ShawnC No ostatni album overall mi się nie podobał. "The Nothing" był dla mnie świetny, szkoda tylko, że aby Jonathan napisał coś poruszającego, to musi się wydarzyć gówno.
8
@MessiForeverTheBest Forrest Gump, jeśli dobrze pamiętam.
2
Coś dla fanów numetalu, Korna od hibernowało. Wrzucili singla 2h temu. Może w końcu zbliża się 15 album, bo tak długiego przestoju nie było od czasu powstania zespołu.
36
Najgorzej. Dosiada się taki i gada coś o tym, że gdyby nie kontuzja, to miałby 2 ZP.
32
Dziś 9 rocznica ikonicznej cieszynki, czy jak kto woli "rozwieszenia prania" na Bernabeu przez Messiego. Ależ zleciało.
0
@PaulFCB Nie wyobrażam sobie. Dobrze, że taktycznie odpadliśmy.
1
@michal26 Pierwsze odcinki były całkiem spoko, ale im dalej w las tym były średnio statystycznie coraz słabsze.
0
@Szklaner Ale jak zagwarantuje 3 punkty, to i tak będzie to ważne.
8
Coś pięknego. Zamiast męczyć bułę na inżynierskich trzeba było zostać trenerem. Nawet nie takim z topu. Nie wiem czy dokładna kwota, ale aż sobie przypomniałem spłacanie Setiena przez Barcelonę.
1
@FCBparasiempre Zawsze kiedy czytam o "grze bez butów" przypomina mi się legenda o Leonidasie.
3
Jakby coś wspieram Cię @clyde w tej nierównej walce z C₁₂H₂₂O₁₁, ale teraz lecimy tak.
3
@clyde Jak z każdym uzależnieniem. Nie rzucaj go z dnia na dzień, bo to niezdrowe i nieefektywne. Jeśli jesz cukier codziennie spróbuj pierwsze 2 tygodnie co drugi dzień nie jeść i potem zwiększaj odstępy. Ułóż sensowny plan i się go trzymaj.
2
@MichuZ44 piękne talerze.
1
@FCBparasiempre W sumie dziś sytuacja nie do uwierzenia. Przerwano by mecz, a człowieka odwieziono do szpitala.
0
@FcPortoFan1999 Odruchowo też bym tak obstawił, bo był jedyny po 40 i wtedy pisali wszędzie o najstarszym bramkarzu w historii. Nie wiem jaka była odpowiedź, ale jak to czytam to mój mózg potrafi to zinterpretować, tak, że pytają po prostu o najstarszego piłkarza, który zagrał dla repki. Wtedy z tej 4 bierze to jedyny z międzywojnia.
3
@gumaz Czyli klasycznie, dwa razy w rynnę, raz o parapet.
0
Jak rozumiecie to pytanie?
8
@Popitek12 Netflix, pufy, whisky, szlugi, czy Arsenal skończy drugi?
2
@Gaucho Żaden z nich nie jest brakującym puzzlem do wygrania LM, a na ligę nie potrzeba nam takich "wzmocnień". Chomikować sałatę na następny sezon.
7
@NeroTFP1 To klasykiem.
2
@Adran360 @Kapitan hawk Tak ostro fetuje, że ostatni komentarz z wczoraj o 14.
16
@pittbull36 ewidentnie z @Kgorecki2500 żyjecie na dwóch różnych spektrach okablowania sieciowego.
1
@Cochise Jak zwykle, tamte czasy miały swoje zalety, miały też wady. Czy chciałbym do nich wrócić? Niekoniecznie.
0
@Laminedependencia Nawet teraz mi to umknęło, bo moje mechanizmy obronne w mózgu automatycznie odrzuciły ten bullshit. Dokonałem tego, co wielu uważa za niemożliwe, czyli odwidziałem, co zobaczyłem.
3
@JanuszKorwinMikke Jak można było narzekać na Fabregasa "przez lata", skoro był on w klubie 3 sezony. I w sumie pierwszych rund jesiennych nie miał takich złych.
3
@MateS Tabletki na chęć do życia zażyte, więc w sumie tak.