misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcowy1899 Moim zdaniem jednak to:
1
@Rupert_Haubica Szczęśliwy gol i Lewy stał w miejscu (no przecież nie mógł stać nie w miejscu czy po całym boisku xD). Jeszcze powiem, że został nabity.
1
@July_6_BcN Ciągle wierzysz w El Rekiño?
4
Wychodzi na to, że odejście Alonso z Leverkusen, to był taki typowy lose-lose situation.
0
@4drian0 W scenariuszu: remis i bez kontuzji, też całkiem da się odnaleźć.
1
@Sulimo Dokładnie, brak presji, wygrać trzeba.
3
@BojanKriKicz Ma szanse jeszcze wyprzedzić Kane'a?
2
@Adran360 Ważne to mieć w życiu realne cele.
1
@Katalończyk 99 Jak ktoś się znajduje w strefie spadkowej, to musi być chyba ku temu powód ;)
11
Dziś mija 37 lat od kiedy Barcelona wygrała 4 - 2 pierwszy z dwóch półfinałowych meczy w ramach Pucharu Zdobywców Pucharów przeciwko CSKA Sofia. Dublet w tym spotkaniu ustrzelił Christo Stoiczkow (reprezentujący wtedy jeszcze CSKA), przy jednym golu lobując Zubizarretę. Za "młody" jestem żeby ten mecz pamiętać, ale może @Gary Lineker pamięta, bo brał w nim udział ;)
4
@Cochise AI by tego nie wymyśliło.
4
Mało kogo, bo #anime. Fable dostanie kontynuację. Pierwotnie wrzucono informację 1 kwietnia, więc ją po prostu zignorowałem. Trzeba przyznać, że musiał za tym stać jakiś mastermind jeśli chodzi o planowanie komunikacji. Sam tytuł polecam, jeśli ktoś lubi anime w gatunkach comedy/adult cast/yakuza.
7
I jak tam posprzątaliście już mieszkanie/pokój/karton (żeby nie dyskryminować nikogo ze względu na sytuację materialną) w którym mieszkacie? U mnie jak poniżej.
5
@kanver_ Widzę krucjata w wyeliminowaniu reszty świata z udziału w MŚ trwa dziś w najlepsze :D
Następna taka szansa przy okazji KMŚ.
4
@kanver_ Włochy to nie jadą, bo nie umieją wygrać z Bośnią, więc w sumie pretensje o format trochę dziwne w tym konkretnym wypadku. Chociaż rozumiem ogólne przesłanie co do zasady.
6
Inne niż zazwyczaj perspektywy startu rakiety w ramach misji Artemis II.
5
@LeoMessiiBarcaPepa Sędzia wjeżdżający na końcu w Ronaldinho to był foreshadowing na następne lata Realu, nikt wtedy nie podejrzewał.
9
Kto pamięta? To już 22 lata.
4
Dobrze, że ten dzień się kończy, bo normalne przeglądanie X w celach informacyjnych jest w zasadzie niemożliwe, a do tego wysypało bezbekami typu: "napisze co myślę, tylko na odwrót, dobre nie?" – czyli w sumie jak co roku.
0
@Hosh Kuba dlaczego nie strzeliłeś karnego...
2
Szansa, że Polska wygra tegoroczny mundial jest mała, ale nigdy zerowa.
1
@Cochise Jak już go włączysz, to się podziel.
Edit. W sensie metal, bo to drugie to nie.
3
@NeroTFP1 Weź rozrysuj w stylu Pana Jacka Gmocha, bo się zgubiłem.
0
@MessiForeverTheBest Chcę tylko podkreślić, że @FcPortoFan1999 oszukał 38 milionów Polaków.
2
@michaleu
4
Chciałem coś napisać, ale liczby czasem wyrażają więcej niż 1676 słów.
https://zapodaj.net/images/3832f33799316.png
5
Dziś jest dzień w którym odsiejemy prawdziwych mężczyzn od płaczków i wymoczków.
2
@dingoDingo W kontekście prowadzonej przez was dyskusji zapewne żadne. Tak sobie piszę do @Hosh w ramach jego offtopicu.
5
@JimMorrisonFCB Jestem słabą próbą statystyczną, ale jako dziaders zawsze preferuję papier. Pomijając, że część rzeczy dostać w druku to cud.
3
Czasem można natrafić na zdjęcie z marketu z podpisem: "w tym miejscu podjęto ważną decyzję". Sądzicie, że istnieją osoby, które mają dylemat czy kupić książkę czy wódkę?