0

@barcowy1899 Moim zdaniem jednak to:

1

@Rupert_Haubica Szczęśliwy gol i Lewy stał w miejscu (no przecież nie mógł stać nie w miejscu czy po całym boisku xD). Jeszcze powiem, że został nabity.

1

@July_6_BcN Ciągle wierzysz w El Rekiño?

4

Wychodzi na to, że odejście Alonso z Leverkusen, to był taki typowy lose-lose situation.


0

@4drian0 W scenariuszu: remis i bez kontuzji, też całkiem da się odnaleźć.

1

@Sulimo Dokładnie, brak presji, wygrać trzeba.

3

@BojanKriKicz Ma szanse jeszcze wyprzedzić Kane'a?

2

@Adran360 Ważne to mieć w życiu realne cele.

1

@Katalończyk 99 Jak ktoś się znajduje w strefie spadkowej, to musi być chyba ku temu powód ;)

11

Dziś mija 37 lat od kiedy Barcelona wygrała 4 - 2 pierwszy z dwóch półfinałowych meczy w ramach Pucharu Zdobywców Pucharów przeciwko CSKA Sofia. Dublet w tym spotkaniu ustrzelił Christo Stoiczkow (reprezentujący wtedy jeszcze CSKA), przy jednym golu lobując Zubizarretę. Za "młody" jestem żeby ten mecz pamiętać, ale może @Gary Lineker pamięta, bo brał w nim udział ;)


4

@Cochise AI by tego nie wymyśliło.

4

Mało kogo, bo #anime. Fable dostanie kontynuację. Pierwotnie wrzucono informację 1 kwietnia, więc ją po prostu zignorowałem. Trzeba przyznać, że musiał za tym stać jakiś mastermind jeśli chodzi o planowanie komunikacji. Sam tytuł polecam, jeśli ktoś lubi anime w gatunkach comedy/adult cast/yakuza.


7

I jak tam posprzątaliście już mieszkanie/pokój/karton (żeby nie dyskryminować nikogo ze względu na sytuację materialną) w którym mieszkacie? U mnie jak poniżej.


5

@kanver_ Widzę krucjata w wyeliminowaniu reszty świata z udziału w MŚ trwa dziś w najlepsze :D
Następna taka szansa przy okazji KMŚ.

4

@kanver_ Włochy to nie jadą, bo nie umieją wygrać z Bośnią, więc w sumie pretensje o format trochę dziwne w tym konkretnym wypadku. Chociaż rozumiem ogólne przesłanie co do zasady.

6

Inne niż zazwyczaj perspektywy startu rakiety w ramach misji Artemis II.


5

@LeoMessiiBarcaPepa Sędzia wjeżdżający na końcu w Ronaldinho to był foreshadowing na następne lata Realu, nikt wtedy nie podejrzewał.

9

Kto pamięta? To już 22 lata.


4

Dobrze, że ten dzień się kończy, bo normalne przeglądanie X w celach informacyjnych jest w zasadzie niemożliwe, a do tego wysypało bezbekami typu: "napisze co myślę, tylko na odwrót, dobre nie?" – czyli w sumie jak co roku.


0

@Hosh Kuba dlaczego nie strzeliłeś karnego...

2

Szansa, że Polska wygra tegoroczny mundial jest mała, ale nigdy zerowa.


1

@Cochise Jak już go włączysz, to się podziel.
Edit. W sensie metal, bo to drugie to nie.

3

@NeroTFP1 Weź rozrysuj w stylu Pana Jacka Gmocha, bo się zgubiłem.

0

@MessiForeverTheBest Chcę tylko podkreślić, że @FcPortoFan1999 oszukał 38 milionów Polaków.

2

4

Chciałem coś napisać, ale liczby czasem wyrażają więcej niż 1676 słów.
https://zapodaj.net/images/3832f33799316.png

5

Dziś jest dzień w którym odsiejemy prawdziwych mężczyzn od płaczków i wymoczków.


2

@dingoDingo W kontekście prowadzonej przez was dyskusji zapewne żadne. Tak sobie piszę do @Hosh w ramach jego offtopicu.

5

@JimMorrisonFCB Jestem słabą próbą statystyczną, ale jako dziaders zawsze preferuję papier. Pomijając, że część rzeczy dostać w druku to cud.

3

Czasem można natrafić na zdjęcie z marketu z podpisem: "w tym miejscu podjęto ważną decyzję". Sądzicie, że istnieją osoby, które mają dylemat czy kupić książkę czy wódkę?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?