misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Ja to bym w ogóle zrobił Gion Matsuri i wznowił drugą połowę w sierpniu.
8
Co to za super bowlowy woke nonsens?
5
@Krzywy95 Bo je finał PK.
1
@NeroTFP1 Liczyłem na jakiś sensible soccer, ale też może być.
27
Koszulki na mundial. Fajnie, że w promocji. Kupię sobie, żeby dopingować moją ulubioną reprezentację.
0
@ifoa Może i część z nich przepadnie, ale wątek o statystykach wypadków po zmianie przepisów na przejściu zapamiętam. Z fratem.
4
W jednej połówce kwintesencja ofensywnego footballu, PSG - Bayern. W drugiej Atletico i Arsenal, hehe. W finale znowu trzeba będzie być za piłką nożna jak w finale PSG - Inter.
2
@macio_944 na to nigdy nie da się być gotowym.
3
@KamQiX Linie cofamy, LM wygrywamy – w skrócie. A tak serio, jakby nie kojarzę czegoś takiego od 97, jak żelazna w obronie Barcelona. Bywało lepiej, bywało gorzej z tą formacją w ostatnich 25 latach, ale to nigdy nie był mur nie do przejścia, raczej dominacja w środku, która nie pozwalała się zbliżyć. Ci, którzy w to wierzą, to chyba kibicują maks 5 lat.
0
- Szefie, nie mogę pracować, bo La Liga leci.
- Co ty za androny opowiadasz? Piłka tylko w głowie! Do roboty, deadline na wczoraj jest.
- Nie no, serio...
Aż po raz pierwszy musiałem wpisać słynne "@grok is this true?". Ciągle nie wierzę... nie no to musi być fake.
1
@AssisMoreira Akurat tutaj nie dało się nie grać ataku. Jakbyśmy nie atakowali, to mecz Polska - Japonia by się wydarzył.
2
@Luciano99 Kanapki i te sprawy. Wiadomo.
6
Pozostaje podziękować za mecz, zrobili co mogli. Szkoda, że w pierwszym meczu nie było lepszego rezultatu.
1
@JimMorrisonFCB @Roobo Widziałem już wczoraj, ale założyłem że jest to tak nieistotne dla 99,9% użytkowników tej strony, że olałem dzielenie się tym.
Z moich bookmarków macie tutaj jak można zapisać dodawanie dwóch liczb (trzeba rozwinąć obrazek dla pełnego wzoru):
0
@dzefrej234 I dożywotni kontrakt.
10
@sebasarna Gratki, bo pamiętam Twoje wpisy o chlaniu wódy.
16
@Jakchcesz Mam wrażenie, że wymyśliłeś je na poczekaniu, ale nie mam pewności.
7
Tak tylko przypominam: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16716347
3
@Luciano99 Andrzej zawsze ma takie nastawienie, on jest niepodrabialny.
2
@malypuzon Z mojej statycznej analizy kodu wynika, że jest to o wiele prostszy mechanizm, które reaguje na pewne sztywno zdefiniowane keywordy wraz z thresholdem częstotliwości ich wystąpienia.
4
@Aragorn33 Nie widzę w tym pecha.
3
@Messi1992 białego
0
"I lost my fangs a long time ago". Nie ma lekko.
1
@BHAFCB Nic z tego nie wyjdzie, bo została tymczasowym trenerem do końca sezonu.
13
Proszę Państwa, Polska pokonuje Szwecję. Jedziemy na mundial.
Dobra, wstałem i już wyprałem, to było rugby.
2
@Kgorecki2500 To jest nic. Od czasu wybrania Leona XIV zastanawiam się nad innym kontrowersyjnym tematem. Czy on jest pro choice? W końcu ukończył licencjat z matematyki https://en.wikipedia.org/wiki/Axiom_of_choice
3
@Pedri16Future Co to za woke-newgen-bs?
0
@mordini123 34*3 = 102. Znaczy to tyle, że nie strzelając już nic mają średnią 3.0 na mecz. Chore.
1
@mekston 100/114 to były chore wyniki.
0
@Azazel_Pazuzu Nie znam się, ale doprowadzenie do tego co zrobił Arsenal w lidze w tym sezonie, to byłby dramat. w LM to nie bardzo wierzę, że są jakiekolwiek szanse w teoretycznym finale grając przeciwko komuś z pary PSG/Bayern.
Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu.
Aczkolwiek jeśli coś się stanie lub nie wygramy to można być pewnym, że hejt się poleje obfitym strumieniem. Chyba na dziś trzeba prewencyjnie odpuścić Ramble.