2

@FcPortoFan1999 Ja to bym w ogóle zrobił Gion Matsuri i wznowił drugą połowę w sierpniu.

8

Co to za super bowlowy woke nonsens?


5

@Krzywy95 Bo je finał PK.

1

@NeroTFP1 Liczyłem na jakiś sensible soccer, ale też może być.

27

Koszulki na mundial. Fajnie, że w promocji. Kupię sobie, żeby dopingować moją ulubioną reprezentację.


0

@ifoa Może i część z nich przepadnie, ale wątek o statystykach wypadków po zmianie przepisów na przejściu zapamiętam. Z fratem.

4

W jednej połówce kwintesencja ofensywnego footballu, PSG - Bayern. W drugiej Atletico i Arsenal, hehe. W finale znowu trzeba będzie być za piłką nożna jak w finale PSG - Inter.

2

@macio_944 na to nigdy nie da się być gotowym.

3

@KamQiX Linie cofamy, LM wygrywamy – w skrócie. A tak serio, jakby nie kojarzę czegoś takiego od 97, jak żelazna w obronie Barcelona. Bywało lepiej, bywało gorzej z tą formacją w ostatnich 25 latach, ale to nigdy nie był mur nie do przejścia, raczej dominacja w środku, która nie pozwalała się zbliżyć. Ci, którzy w to wierzą, to chyba kibicują maks 5 lat.

0

- Szefie, nie mogę pracować, bo La Liga leci.
- Co ty za androny opowiadasz? Piłka tylko w głowie! Do roboty, deadline na wczoraj jest.
- Nie no, serio...
Aż po raz pierwszy musiałem wpisać słynne "@grok is this true?". Ciągle nie wierzę... nie no to musi być fake.


1

@AssisMoreira Akurat tutaj nie dało się nie grać ataku. Jakbyśmy nie atakowali, to mecz Polska - Japonia by się wydarzył.

2

@Luciano99 Kanapki i te sprawy. Wiadomo.

6

Pozostaje podziękować za mecz, zrobili co mogli. Szkoda, że w pierwszym meczu nie było lepszego rezultatu.

1

@JimMorrisonFCB @Roobo Widziałem już wczoraj, ale założyłem że jest to tak nieistotne dla 99,9% użytkowników tej strony, że olałem dzielenie się tym.

Z moich bookmarków macie tutaj jak można zapisać dodawanie dwóch liczb (trzeba rozwinąć obrazek dla pełnego wzoru):


0

@dzefrej234 I dożywotni kontrakt.

10

@sebasarna Gratki, bo pamiętam Twoje wpisy o chlaniu wódy.

16

@Jakchcesz Mam wrażenie, że wymyśliłeś je na poczekaniu, ale nie mam pewności.

7

Tak tylko przypominam: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16716347

3

@Luciano99 Andrzej zawsze ma takie nastawienie, on jest niepodrabialny.

2

@malypuzon Z mojej statycznej analizy kodu wynika, że jest to o wiele prostszy mechanizm, które reaguje na pewne sztywno zdefiniowane keywordy wraz z thresholdem częstotliwości ich wystąpienia.

4

@Aragorn33 Nie widzę w tym pecha.

3

@Messi1992 białego

0

"I lost my fangs a long time ago". Nie ma lekko.


1

@BHAFCB Nic z tego nie wyjdzie, bo została tymczasowym trenerem do końca sezonu.

13

Proszę Państwa, Polska pokonuje Szwecję. Jedziemy na mundial.


Dobra, wstałem i już wyprałem, to było rugby.

2

@Kgorecki2500 To jest nic. Od czasu wybrania Leona XIV zastanawiam się nad innym kontrowersyjnym tematem. Czy on jest pro choice? W końcu ukończył licencjat z matematyki https://en.wikipedia.org/wiki/Axiom_of_choice

3

@Pedri16Future Co to za woke-newgen-bs?

0

@mordini123 34*3 = 102. Znaczy to tyle, że nie strzelając już nic mają średnią 3.0 na mecz. Chore.

1

@mekston 100/114 to były chore wyniki.

0

@Azazel_Pazuzu Nie znam się, ale doprowadzenie do tego co zrobił Arsenal w lidze w tym sezonie, to byłby dramat. w LM to nie bardzo wierzę, że są jakiekolwiek szanse w teoretycznym finale grając przeciwko komuś z pary PSG/Bayern.
Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu.

Aczkolwiek jeśli coś się stanie lub nie wygramy to można być pewnym, że hejt się poleje obfitym strumieniem. Chyba na dziś trzeba prewencyjnie odpuścić Ramble.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?