misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G Że tak powiem: Naruhodo.
@Szczygiel06 A jak "dogrywka" się kończy 0:0 to wysyłamy do kamieniołomu. A nie czekaj to Chiny.
0
@kanver_ Jakiś sens tam jest. Ja wolę sobie popatrzeć na serię 11 w meczu, niż na sędziego rzucającego monetą, ale może jestem dziwny.
1
@Pablozeusz Ok. Rezonuję w jakimś stopniu z Twoją argumentacją.
0
@marcin62 Złoty gol, to mogą grać następne 2h. Karne raczej się skończą wcześniej.
@Pablozeusz Tutaj to już w ogóle próbujesz zrobić eldorado dla "antyfutbolu".
Edit.
@MessiForeverTheBest Pewnie tak, jeśli nie przetestujesz rozwiązania, to czasem ciężko ocenić skutki.
@joloskyy Zdaje sobie z tego sprawę.
4
Co sądzicie o pomyśle rozstrzygania remisów meczów ligowych przez podział punktów 2:1 na podstawie serii 11? Wydaje się, że raczej rozwiązanie premiujące "autobusy".
20
Już to kiedyś wrzucałem, ale wrzucam jeszcze raz, bo raz, że X przypomniał, a dwa, że znowu aktualne.
0
@Popitek12 Ale czy któryś nich skoczył 151,5 metra w Willingen?
3
@zadafcb Niech on się nad sobą zastanowi. Oszukał 38 Polaków.
0
@Rifek Tak. Jestem swoim własnym oprawcą.
1
@Fog_W_1899 To jedziemy.
1
@FCBparasiempre Lubiłem "El Niño" w tamtej Hiszpanii, dobrze mu z oczu patrzyło. Jednak powszechna opinia, że tamta drużyna wygrywała 3 wielkie turnieje z rzędu, grając bez napastnika, też nie wzięła się znikąd. Jakiś taki nieskuteczny był.
2
@Comentateiro zbroja pełna przed Realem i tak.
3
@Karol145 cytując znanego mema: "and I think it's beautiful". Przecież każdy wie, że ten punktowy farming to jakaś luka w formacie, ale jest jak jest i z tego korzystamy jak swego czasu z rankingu FIFA na 5. miejscu.
0
@NeroTFP1 Nie jest to paranoja, jeżeli przetwarzasz jakieś naprawdę poufne dane osobowe czy medyczne. W każdym razie tak jak (częściowo) pisałem. Jeśli aplikacja nie będzie open-source, to w zasadzie nie ma znaczenia, czy wprowadzasz to w nią lokalnie czy w jakiś web. Musiałbyś ją jakoś (np. przez wirtualizację) izolować sieciowo itd. Wchodzimy na poziom poufności który raczej przeciętnej osobie nie jest potrzebny.
1
@NeroTFP1 W zasadzie do czegokolwiek online wrzucisz tekst, to musisz polegać na 'network of trust', że odbiorca tego faktycznie nigdzie nie zapisuje, ani nie trenuje modelu. EULA przyjmie wszystko. Jedyna opcja to jakiś model opensource instalowany lokalnie, jeśli masz paranoję, ale to raczej nie będzie przyjemne doświadczenie dla zwykłego użytkownika.
Przy GPT masz po prawej strony coś takiego jak chat tymczasowy (gdzie OpenAI 'zapewnia', że danych do trenowania nie użyje), no ale tak jak mówię moment w którym dane opuszczają Twój komputer należy uznać, że już nie są wyłącznie Twoimi danymi.
2
@Arden Ale skoro Robert się na nią zgodzi, to nie jest ona jednostronna.
6
Akt stworzenia – historia prawdziwa. Maszyna, na którą nastąpił deploy tłumaczy, czemu na tym świecie wszystko działa do dupy.
6
Zdarza się Wam jeszcze myśleć czy od razu promptujecie?
0
@Frimpong jak Lewy w pierwszej połowie, ale spokojnie w drugiej nie będzie lepiej ;>
0
@czlowiektyczka dziady miałyby chociaż minimum doświadczenia życiowego i poczekały do końca.
2
Od Finished Lewandowski do Finishing Lewandowski w tym meczu.
1
@Luciano99 Dopiero teraz zauważyłeś?
0
@ranger3120 To będzie piękny swojak. Oby.
2
@Czyhrynski Albo zagra jak jesienny Fabregas, albo wiosenny Fabregas. Nic pomiędzy.
28
Kibicowałem Maroko na PA więc fajnie, że wygraliśmy. Gra się do ostatniej decyzji w biurach związkowych i należy o tym pamiętać. Pozostaje kwestia rozliczenia kuponu i lecimy się bawić.
3
@turhiay Źle użyty cytat jest źle użyty. @NeroTFP1 bierz kolegę w obroty.
3
@Popitek12 Ja zagłosowałem na grubego, bo się bałem, że mnie zje.
14
Zawsze jest dobra pora, żeby obejrzeć bezsilny Real Madryt.
2
@gumaz Dychy nie kojarzę, ale monety tak.
4
Zdobywca Oscara dla najlepszego aktora, wyjawił w wywiadzie po gali, że "Księżniczka Mononoke", to jego ulubione anime . A później się jeszcze rozpływał nad serią Fate. Jakby Netflix robił adaptację live-action serii od Type-Moon, to definitywnie widzę go w roli Gilgamesza.
https://x.com/animeposts/status/2033857908044116357