0

@4drian0 W scenariuszu: remis i bez kontuzji, też całkiem da się odnaleźć.

1

@Sulimo Dokładnie, brak presji, wygrać trzeba.

3

@BojanKriKicz Ma szanse jeszcze wyprzedzić Kane'a?

2

@Adran360 Ważne to mieć w życiu realne cele.

1

@Katalończyk 99 Jak ktoś się znajduje w strefie spadkowej, to musi być chyba ku temu powód ;)

11

Dziś mija 37 lat od kiedy Barcelona wygrała 4 - 2 pierwszy z dwóch półfinałowych meczy w ramach Pucharu Zdobywców Pucharów przeciwko CSKA Sofia. Dublet w tym spotkaniu ustrzelił Christo Stoiczkow (reprezentujący wtedy jeszcze CSKA), przy jednym golu lobując Zubizarretę. Za "młody" jestem żeby ten mecz pamiętać, ale może @Gary Lineker pamięta, bo brał w nim udział ;)


4

@Cochise AI by tego nie wymyśliło.

4

Mało kogo, bo #anime. Fable dostanie kontynuację. Pierwotnie wrzucono informację 1 kwietnia, więc ją po prostu zignorowałem. Trzeba przyznać, że musiał za tym stać jakiś mastermind jeśli chodzi o planowanie komunikacji. Sam tytuł polecam, jeśli ktoś lubi anime w gatunkach comedy/adult cast/yakuza.


7

I jak tam posprzątaliście już mieszkanie/pokój/karton (żeby nie dyskryminować nikogo ze względu na sytuację materialną) w którym mieszkacie? U mnie jak poniżej.


5

@kanver_ Widzę krucjata w wyeliminowaniu reszty świata z udziału w MŚ trwa dziś w najlepsze :D
Następna taka szansa przy okazji KMŚ.

4

@kanver_ Włochy to nie jadą, bo nie umieją wygrać z Bośnią, więc w sumie pretensje o format trochę dziwne w tym konkretnym wypadku. Chociaż rozumiem ogólne przesłanie co do zasady.

6

Inne niż zazwyczaj perspektywy startu rakiety w ramach misji Artemis II.


5

@LeoMessiiBarcaPepa Sędzia wjeżdżający na końcu w Ronaldinho to był foreshadowing na następne lata Realu, nikt wtedy nie podejrzewał.

9

Kto pamięta? To już 22 lata.


4

Dobrze, że ten dzień się kończy, bo normalne przeglądanie X w celach informacyjnych jest w zasadzie niemożliwe, a do tego wysypało bezbekami typu: "napisze co myślę, tylko na odwrót, dobre nie?" – czyli w sumie jak co roku.


0

@Hosh Kuba dlaczego nie strzeliłeś karnego...

2

Szansa, że Polska wygra tegoroczny mundial jest mała, ale nigdy zerowa.


1

@Cochise Jak już go włączysz, to się podziel.
Edit. W sensie metal, bo to drugie to nie.

3

@NeroTFP1 Weź rozrysuj w stylu Pana Jacka Gmocha, bo się zgubiłem.

0

@MessiForeverTheBest Chcę tylko podkreślić, że @FcPortoFan1999 oszukał 38 milionów Polaków.

2

4

Chciałem coś napisać, ale liczby czasem wyrażają więcej niż 1676 słów.
https://zapodaj.net/images/3832f33799316.png

5

Dziś jest dzień w którym odsiejemy prawdziwych mężczyzn od płaczków i wymoczków.


2

@dingoDingo W kontekście prowadzonej przez was dyskusji zapewne żadne. Tak sobie piszę do @Hosh w ramach jego offtopicu.

5

@JimMorrisonFCB Jestem słabą próbą statystyczną, ale jako dziaders zawsze preferuję papier. Pomijając, że część rzeczy dostać w druku to cud.

3

Czasem można natrafić na zdjęcie z marketu z podpisem: "w tym miejscu podjęto ważną decyzję". Sądzicie, że istnieją osoby, które mają dylemat czy kupić książkę czy wódkę?


1

@Hosh Słaszałem o ludzach, którzy musieli oduczyć się użwać em dasha przez AI – ale możliwe, że była to legenda miejska.

0

@tadzik447 Przyczepić się muszę, bo się uduszę. w okolicach 7 minuty mówiąc o błędzie ocalałego. Stwierdza, że nie ma dowodu, że Wald zasugerował wojsku opancerzenie części, które nie są ostrzeliwane. Dosłownie jego argumentacja opiera się na tym, że brak dowodu jest dowodem na coś. Fakty są jednak takie, że Wald opisał 8 memosów w których wskazał:
- Jaka jest szansa na przetrwanie samolotów względem liczby otrzymanych strzałów
- Jaka jest szansa na przetrwanie względem tego, gdzie rozłożone są te strzały (model nie zakładał z góry, wag które przypisywały charakterystykę do komponentu w stylu silnik to większa waga). W tym w obu przypadkach uwzględniając te, które nie wróciły. Czy istnieje lepszy możliwy dowód, który nie-wprost "krzyczy" co dodatkowo wzmocnić pancerzem? Bo przecież wiadomo, że koniec końców, to wojskowi podejmą decyzję, a nie "jajogłowi".
https://stats.stackexchange.com/a/465507
https://people.ucsc.edu/%7Emsmangel/Wald.pdf

Stosując jednak jego argumentację, to ja jestem w stanie "wykazać", że Juliusz Cezar
nie wypowiedział słów "Alea iacta est", czy jak On to ujął: "nie znalazłem żadnego dowodu na". Co ciekawe w ten sposób można pokazać inne "bardzo ciekawe rzeczy", na przykład to, że Hitler nie wiedział o Holokauście. Co jeszcze bardziej ciekawe z podobnego okresu co Wald, jakby ktoś chciał się o "datę" z Juliuszem Cezarem doczepić.

3

@PatrychoO Forma. Zawadzki? Top.

1

@pt9 ok, boomer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?