5

Nieogarniam ludzi, którzy mówią, że Oriol to będzie drugi Paulinho. Brazylijczyk grał w kadrze na MS 2014 i 2018, więc ten transfer nawet jeśli był jakimś pozytywnym zaskoczeniem, to miał chociaż logiczne przesłanki. Kim jest Oriol?

3

@RosjaninBut "jedna piąta to mężczyźni, 7% kobiety", kim jest reszta?

0

@maroon Rezygnujesz z stołków w ZUS/NFZ na rzecz dodatkowych stołków w urzędzie kontroli, co nie było wcześniej potrzebne.

0

@maroon Czyli jedna biurokrację i niegospodarność należy zastąpić inną? Bez sensu w takim razie coś zmieniać.

0

@Survier BFG. Polegam tu na państwie.

1

Nie widziałem jego gry, ale pozostaje mieć nadzieję, że odpali jak przyjdzie.

0

@maroon Ale kontrolowanie to kolejne stołki i biurokracja, coś mi się tutaj nie zgadza...

0

@priest9999 czyli jednak chcesz Tworzyć bank centralny, czyli tutaj NFZ(?), że jak ktoś będzie nie wypłacalny, to NFZ i tak zrobi / wykona świadczenie. Ciekawa logika pozbycia się NFZ. I to za 1% kwoty.

4

W całej tej prywatyzacji służby zdrowia zastanawia mnie jedno. Kiedyś kupiłem sobie wycieczkę w prywatnym biurze podróży, a te upadło. Był wkurw i 7 kafli w plecy, ale z perspektywy czasu nic wielkiego się nie stało. Życie od tego nie zależy, co nie?

Co jeżeli upadnie prywatny ubezpieczyciel? Upadek państwowego jest w zasadzie niemożliwy, bo zawsze się podniesie podatek czy przesypie z innego garnka, gdzie jakiś inny sektor dostanie po czterech literach.

Jak rozumiem jednak w przypadku upadku ubezpieczyciela prywatnego i nagłej potrzeby, wyjdziemy z założenia, że no trudno chcącemu nie dzieje się krzywda. A jak widać ktoś chciał się u niego ubezpieczyć, więc jest sam sobie winien. Kapitalizm w pigułce...

0

U Xaviego i tak nie dostanie minut, więc czemu by nie.

1

@Bobo25 Ale cie obskoczyli... niby słusznie, bo większość niezaleznych historyków jednoznacznie ocenia Wołyń, a teraz tylko napisz coś o Jedwabnem, które też jest jednoznacznie oceniane (poza polskim punktem widzenia) na niekorzyść Polaków to zobaczysz wygibasy symetrystów xD

5

Ciężko nie zgodzić się z Koemanem. Wszystkie decyzje podejmowane na teraz, transfery graczy po 30, bo presja na wynik na wczoraj. Tak nie da się budować długofalowego projektu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?