misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzy punkty cieszą, ale męczarnie straszne. Pozostaje liczyć, że to czas potrzebny na zgranie nowych nabytków, albo mecze w czwartek będą...
7
@sevs przecież to są ewidentne kompleksy samcuff alfa, ktoś na to zwraca uwagę?
0
@krzywy wielu się zapowiada, co roku jest "nowy messi", dawanie wszystkim kontraktów z których potem trzeba się tak rozliczać, to droga donikąd.
0
@Herato ta zasada była beznadziejna najbardziej w momencie dogrywki, gdzie jeden zespół miał 30 minut jawnej przewagi.
1
@ElTomas pociąg(ł) to pociąg(ł), po co drążyć temat?
0
Zarobić? Dziwny zapis dla wyrażenia pomniejszyć stratę.
5
@Yakoob To czemu dawali na start złote góry? To jest nielogiczne.
3
Wypożyczyć, żeby zejść z 50% pensji, hehe dobre i to. A tak poważnie, to normalne i tak robią kluby, czy jesteśmy ewenementem na skalę światową w zarządzaniu?
0
@barcelonaLM ktoś powinien zrobić mem z Homerem jako Barceloną w krzakach i flaga Hiszpanii, zmieniającą się na Arabii.
5
@Kamiloza91 50%, albo wygra jedna, albo druga drużyna, nie dziękuj.
0
W sumie szkoda, że Sevilli nie udało się wygrać. Fajnie, gdyby Dawid pokonał Goliata, ale i tak mecz był bardziej wyrównany, niż wielu mogłoby zakładać.
0
Powodzenia panie Deco.
1
@Azacca Stereotyp polaczka kombinatora nie wziął się z nikąd. Po tym wątku słychać największe wycie z szarej strefy. Śmieszne teorie o inwigilacji i niewolnictwie tu wymyślają, byle dalej móc brać w łapę.
0
To zestawienie pokazuje jeszcze jedną ciekawa zależność - można się spotkać z głosami, że przez pandemię lekarzom się nie ufa. Wykres mówi co innego.
2
Końcówka meczu trochę zaciemnia obraz i można odnieść wrażenie, że było dobrze lub nawet bardzo dobrze. Tylko jakby tak zagrać z kimś lepszym niż Totki, to pewnie byłoby 3;0 do przerwy i po zawodach. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w LM, ale nadzieji sobie nie robię. Na plus na pewno zmiany, ale umówmy się Xavi będzie im dawał ogony w co 4 spotkaniu i nigdy nie złapią regularności.
2
@szymonekk odczucia są pozytywne
0
Jeden z nich to powinien dostać numer większy niż 25, szkoda że się nie da...
0
@kuz To raczej kwestia grubości portfela. I tak wygląda lepiej niż kryszczianu wtedy:
https://www.sportvideos.tv/wp-content/uploads/2017/09/saUnGTy0Osc.jpg
0
@lucas/catalan Druga z opcji to po prostu stara sprawa. Kojarzę to jeszcze z przed pandemii, był reportaż zrobiony przez "uwaga tvn", wtedy było o tym głośno.
Pojawiły się jakieś nowe fakty, czy czemu to jest teraz odkopywane?
1
Wlatujemy składem sportu i to bierzemy.
Swoją drogą lepiej dla Totków żebyśmy to my wygrali, bo jeszcze będą celebrować w stylu LM i kolejna fala memów będzie xP
1
Za każdym razem, kiedy czytam posty członków Konfederacji pozostaje w punkcie, gdzie mam więcej pytań, niż przed zapoznaniem się z taką publikacją.
Weźmy na przykład globalne ocieplenie i jakiegoś ziomka nagrywającego w strugach deszczu, w kurtce, który mówi, że globalnego ocieplenia nie ma.
Czy jeśli pyta się go o światowy kryzys żywnościowy, to on nagrywa wnętrze swojej lodówki i mówi, że jedzenie jest? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
0
Oczywiste. Niestać nas na zakontraktowanie Neymara, a jeśli ktoś uwierzył, że on jest gotów redukować pensje byle zagrać to xD^xD
1
@don'T.R.I.P.e widzę że ktoś jagodziankę na kościach pomylił z sokiem z gumi-jagód, ale było warto
0
@AlexDark00 Póki co ciężko zauważyć jakieś efekty tego ratowania, poza tym, że wyprzedawane są aktywa klubowe, to w zasadzie nic nie dało, a więc ponawiana jest czynność. Faktycznie przypomina to ratowanie przez rzucanie kotwicy tononcemu.
Do tego Laporta nie działający na szkodę klubu to ciekawy frazes po końcu jego pierwszej prezesury w Barcelonie.
Dołóżmy do tego, że buduje on siebie w śliski sposób najpierw na plecach Messiego, a teraz Neymara, a część to łyka jak pelikan. Thanks but no thanks.
0
@AlexDark00 Skąd to pytanie?
1
@semafor najgorsze, że duża część kibiców to łyknie...
0
@Death_voice Technika jak u Cordella Walkera
0
@bartekvisca Według doniesienia z mediów 100 jest od jutra. Teraz jest 50, ale połowa z tego idzie do agenta, więc 25.
9
@Firestone Popieram. Zakupy w pośpiechu po odejściu gracza na ostatnią chwilę słabo nam wychodzą.
0
@barcelonaLM "Nie kocha syna, kto rózgi żałuje, kto kocha go - w porę go karci" - k. Przysłów 13:24
Tak średnio bym powiedział.