0

Trzy punkty cieszą, ale męczarnie straszne. Pozostaje liczyć, że to czas potrzebny na zgranie nowych nabytków, albo mecze w czwartek będą...

7

@sevs przecież to są ewidentne kompleksy samcuff alfa, ktoś na to zwraca uwagę?

0

@krzywy wielu się zapowiada, co roku jest "nowy messi", dawanie wszystkim kontraktów z których potem trzeba się tak rozliczać, to droga donikąd.

0

@Herato ta zasada była beznadziejna najbardziej w momencie dogrywki, gdzie jeden zespół miał 30 minut jawnej przewagi.

1

@ElTomas pociąg(ł) to pociąg(ł), po co drążyć temat?

0

Zarobić? Dziwny zapis dla wyrażenia pomniejszyć stratę.

5

@Yakoob To czemu dawali na start złote góry? To jest nielogiczne.

3

Wypożyczyć, żeby zejść z 50% pensji, hehe dobre i to. A tak poważnie, to normalne i tak robią kluby, czy jesteśmy ewenementem na skalę światową w zarządzaniu?

0

@barcelonaLM ktoś powinien zrobić mem z Homerem jako Barceloną w krzakach i flaga Hiszpanii, zmieniającą się na Arabii.

5

@Kamiloza91 50%, albo wygra jedna, albo druga drużyna, nie dziękuj.

0

W sumie szkoda, że Sevilli nie udało się wygrać. Fajnie, gdyby Dawid pokonał Goliata, ale i tak mecz był bardziej wyrównany, niż wielu mogłoby zakładać.

0

Powodzenia panie Deco.

1

@Azacca Stereotyp polaczka kombinatora nie wziął się z nikąd. Po tym wątku słychać największe wycie z szarej strefy. Śmieszne teorie o inwigilacji i niewolnictwie tu wymyślają, byle dalej móc brać w łapę.

0

To zestawienie pokazuje jeszcze jedną ciekawa zależność - można się spotkać z głosami, że przez pandemię lekarzom się nie ufa. Wykres mówi co innego.

2

Końcówka meczu trochę zaciemnia obraz i można odnieść wrażenie, że było dobrze lub nawet bardzo dobrze. Tylko jakby tak zagrać z kimś lepszym niż Totki, to pewnie byłoby 3;0 do przerwy i po zawodach. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w LM, ale nadzieji sobie nie robię. Na plus na pewno zmiany, ale umówmy się Xavi będzie im dawał ogony w co 4 spotkaniu i nigdy nie złapią regularności.

2

@szymonekk odczucia są pozytywne

0

Jeden z nich to powinien dostać numer większy niż 25, szkoda że się nie da...

0

@kuz To raczej kwestia grubości portfela. I tak wygląda lepiej niż kryszczianu wtedy:

https://www.sportvideos.tv/wp-content/uploads/2017/09/saUnGTy0Osc.jpg

0

@lucas/catalan Druga z opcji to po prostu stara sprawa. Kojarzę to jeszcze z przed pandemii, był reportaż zrobiony przez "uwaga tvn", wtedy było o tym głośno.

Pojawiły się jakieś nowe fakty, czy czemu to jest teraz odkopywane?

1

Wlatujemy składem sportu i to bierzemy.

Swoją drogą lepiej dla Totków żebyśmy to my wygrali, bo jeszcze będą celebrować w stylu LM i kolejna fala memów będzie xP

1

Za każdym razem, kiedy czytam posty członków Konfederacji pozostaje w punkcie, gdzie mam więcej pytań, niż przed zapoznaniem się z taką publikacją.

Weźmy na przykład globalne ocieplenie i jakiegoś ziomka nagrywającego w strugach deszczu, w kurtce, który mówi, że globalnego ocieplenia nie ma.

Czy jeśli pyta się go o światowy kryzys żywnościowy, to on nagrywa wnętrze swojej lodówki i mówi, że jedzenie jest? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...

0

Oczywiste. Niestać nas na zakontraktowanie Neymara, a jeśli ktoś uwierzył, że on jest gotów redukować pensje byle zagrać to xD^xD

1

@don'T.R.I.P.e widzę że ktoś jagodziankę na kościach pomylił z sokiem z gumi-jagód, ale było warto

0

@AlexDark00 Póki co ciężko zauważyć jakieś efekty tego ratowania, poza tym, że wyprzedawane są aktywa klubowe, to w zasadzie nic nie dało, a więc ponawiana jest czynność. Faktycznie przypomina to ratowanie przez rzucanie kotwicy tononcemu.
Do tego Laporta nie działający na szkodę klubu to ciekawy frazes po końcu jego pierwszej prezesury w Barcelonie.

Dołóżmy do tego, że buduje on siebie w śliski sposób najpierw na plecach Messiego, a teraz Neymara, a część to łyka jak pelikan. Thanks but no thanks.

0

@AlexDark00 Skąd to pytanie?

1

@semafor najgorsze, że duża część kibiców to łyknie...

0

@Death_voice Technika jak u Cordella Walkera

0

@bartekvisca Według doniesienia z mediów 100 jest od jutra. Teraz jest 50, ale połowa z tego idzie do agenta, więc 25.

9

@Firestone Popieram. Zakupy w pośpiechu po odejściu gracza na ostatnią chwilę słabo nam wychodzą.

0

@barcelonaLM "Nie kocha syna, kto rózgi żałuje, kto kocha go - w porę go karci" - k. Przysłów 13:24

Tak średnio bym powiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?