misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 odczucia są negatywne
0
@Tasde konfabulacja to co do zasady przyjęła, że będą lepsi od Salomona i z pustego naleją.
2
@FutbolFan Tę klamrę przywieźli kosmici wraz z piramidami, więc jakie homosapiens
2
Przecież kluby z Izraela grają, cyk Arabii też się uda zmienić federację i będą grać, bo będę "klubem z europy".
0
@Bobo25 Ja tylko od siebie dodam, że warto przestać pić ten syf, zero czy nie oba wywołują insulinooporność, co w konsekwencji może prowadzić do cukrzycy nabytej (typu 2).
8
PAN bramkarz. Oby został jak najdłużej.
2
@don'T.R.I.P.e "Za ich rządów byłaby duża szansa wejścia w silny sojusz z Rosją co miałoby niezliczone korzyści"
Silny sojusz na zasadzie państwa satelickiego, warto dodać. Rosja seniorem, my wasalem, cudowna wizja.
0
@BorzyKrzys o jakiej miłości marzyła Śnieżka? Bo w oryginale to bardziej przypominało ucieczkę połączoną z walką na smierć i życie przed psycholką, która nie mogła się pogodzić, z tym co mówi lustro.
Swoją drogą jako konserwatyści nie powstrzymaliście usunięcia śmierci matki wywołanej przez taniec na rozgrzanych węglach, to teraz cierpcie xP
0
@Criss18Barca czyli koniec z kartonikiem mleka?
1
@macio_944 z jednej strony to dobrze, że się ochłodzi. Z drugiej zaś wspaniale.
1
@Peciak mam propozycję wyjdź na ulicę i zadaj 100 losowym ludziom pytanie, czy chcieli by płacić mniej lub mniejsze podatki - beż żadnych haczyków. Następnie kolejnej setce zadaj czy chcieli by dostawać pieniądze od państwa w formie socjalu.
Mam dziwne wrażenie, że będzie trudno znaleźć choć jedną osobę, która powie nie, na pierwsze pytanie, na drugie myślę, że coś znajdziesz, gdzie powiążą, że na social trzea skądś brać. Co wtedy uderza bardziej w populistyczny ton?
2
Chwilowy trend wzrostowy i jaki PR mu się robi w mediach, ulala. Ja tam mu życzę, aby utrzymał formę jak najdłużej, ale zderzenie w pewnym momencie może być bolesne.
1
@Sulimo wygląda jak ustawka meczu, ale może i przypadek. Aż mi się Janusz Jojko przypomniał.
0
@Cotutajsiedzieje nie no bez jaj wraz z otwarciem granic w związku z przystąpieniem do Schengen, aż tak wielu sebków nie wyjechało do Europy.
7
@HighestInTheRoom stare chińskie przysłowie mówi - jak jest za zimno możesz założyć kolejną warstwę ubrań, przy +35 skóry nie zdejmiesz.
0
Za co Marek dostał kartkę, w sensie wiadomo co się znalazło w protokole?
0
@pt9 Programy cashback, to też spoko opcją na oszczędzenie trochę grosza.
0
Ciekawe jakby wyglądała jego kariera, gdyby znaleziono jakościowe zastępstwo dla Daniego.
0
Widzę, że UX biedronki intensywnie myślał, gdzie upchnąć w apce prawnie wymagane informacje o obniżkach...
Swoją drogą korzystacie z jakiś apek z promocjami/ programami lojalnościowymi, czy jesteście bogaci i was nie śledzą?
2
@Emial22 Posłuchałem, wsiadłem do tego Ferrari, ale teraz nie wiem jak wysiąść, bo nie powiedzieli - nie polecam.
0
@Ukasz Jeden mecz wiosny nie czyni. Zobaczmy czy pogra w podstawie, gdy będą inne opcje do wyboru.
1
@BulaKG impreza, która się nie odbyła i dzień urodzin Lewandowskiego. Nie ma przypadków są tylko znaki.
0
@Maciej_T W demokracji tylko użalaniem możesz walczyć o swoje? Porównanie jest celne, tylko uderza w Konfederację stąd Twój wybieg i tyle. Dobrze też wiedzieć o tym że są ludzie którzy żałują, że władzy nie można przejąć siłą - to wiele mówi.
0
@marcin62
> nie użalam się nad losem
> państwo okrada mnie w podatkach
Wybierz jedno xP
0
Trzy punkty cieszą, ale męczarnie straszne. Pozostaje liczyć, że to czas potrzebny na zgranie nowych nabytków, albo mecze w czwartek będą...
7
@sevs przecież to są ewidentne kompleksy samcuff alfa, ktoś na to zwraca uwagę?
0
@krzywy wielu się zapowiada, co roku jest "nowy messi", dawanie wszystkim kontraktów z których potem trzeba się tak rozliczać, to droga donikąd.
0
@Herato ta zasada była beznadziejna najbardziej w momencie dogrywki, gdzie jeden zespół miał 30 minut jawnej przewagi.
1
@ElTomas pociąg(ł) to pociąg(ł), po co drążyć temat?
0
Zarobić? Dziwny zapis dla wyrażenia pomniejszyć stratę.