misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamQiX nie każdy ma w zwyczaju wypierać fakty, nawet jeśli dotyczą kogoś mu bliskiego.
1
@galix22 Termin skrobanie jest zabawny. Gdzie do 12 tygodnia się skrobie? Zabieg jest wykonywany farmakologicznie, wywoływane jest poronienie.
Swoją drogą jestem za tym, żeby kobieta mogła w dowolnej chwili usunąć płód ze swojego ciała operacyjnie, bez uszkadzania go. Jeśli płód przeżyje na własną rękę (może być inkubator) to będzie żyć, a jak nie to nie - trudno. Zgadzam się tu z retoryką Krzysztofa Bosaka odnośnie wad letalnych i tę logikę można też zastosować tutaj. Takie już jest kapitalistyczne prawo dżungli Konfederacji, przetrwają ci co się przystosują, najsilniejsi.
0
@Kgorecki2500 czyli Mentzen znowu będzie chlorował przed południem... ciężki ma żywot ta jego wątroba.
0
@Hosh tym gorzej dla faktów...
2
No i w piz... wylądował
Co roku to samo, gdzie jest sztab od przygotowania, że 9 meczy i kontuzja...
1
@Xavinista ja mam nadzieję, że to jakaś pasta z internetu.
0
Panie Xavi, nieeeeeee...
1
@tbas temat o Konfederacji i znowu wysyp rycerzy, którzy ich bronią xD
0
@Lautaro trzeba było podejść i siłą wrzucić je na pakę tego dostawczaka i zamknąć. Przynajmniej oskarżenia nie byłyby bezpodstawne, a tak tylko reputacja zrujnowana bez sensu...
0
Nie ma jeszcze 10 meczu w lidze, a już są głosy o potrzebie wzmocnienia pozycji, którą miał wzmocnić Oriol xP
Oficjalnie więc można uznać, że poszukiwania osoby, która godnie zastąpi Busiego są otwarte. Oby nieskończyło się jak z Danim Alvesem, gdzie najlepszy od czasu jego odejścia był Dani Alves...
2
@Sulimo ale paraliza w wykończeniu, dla kontrastu trzeba by dodać pamiętną asystę Busiego do Messiego xD
1
@Sulimo to przecież jakieś podszywki. Trzeba zanotować niki i sprawdzić co piszą jak Real zbierze oklep - pewnie nic.
0
@mkord definicja opa nie ma sensu, xg to nie "liczba bramek", bo ta może być większa niż 1. Współczynnik ten może mieć maks 1, bo prawdopodobieństwo 1 to 100%. https://www.labotiga.pl/blog/273_czym-jest-wspolczynnik-xg
2
@KamQiX bo w danych statystycznych nie chodzi o Twoje i nawet większości osób odczucia, tylko o twarde fakty i widać w podobnych sytuacjach bramki zdobywało tylko 1/5 - 1/4, strzelających.
2
@RomanHoffer W jakim sensie Tobie zaproponowali? Mam zawaloną skrzynkę badziewnymi ulotkami i to jest standardowa oferta, a nie jakaś łaska.
Zresztą z internetem to jest taki ciekawy kruczek prawny, czyli zawsze jest sformułowanie "do". Jak będzie mniej to i tak im nic nie zrobisz.
6
Widać, że Dembele NIGDY nie powinien trafić do naszego klubu, który reprezentuje z goła odmienne wartości. I bardzo dobrze, że już go tu nie ma.
0
@VegetaPolska owoc, to raczej oczywiste. Owoce powstają w taki sposób, że jest roślina, która ma kwiat, ten zostaje zapylony przez błonkoskrzydłowego owada i zawiązuje się owocnik. Część z nich zostanie owocami. Ten proces nie dotyczy warzyw, jak np. marchew, cebula czy burak.
0
@Barca1922 Ale ja nie mówię o Tobie, tylko odnoszę się do końca Twojej wypowiedzi - mówisz, o "wychowawczym klapsie" uczącym szacunku - tam nie ma nic wychowawczego, to jest metoda zastąpienia szacunku poprzez strach.
2
@Barca1922 Mylisz szacunek ze strachem. Dziecko szuka sobie autorytetu w necie, bo jak ojciec który po przyjściu z pracy wali dzień w dzień czteropak do meczu przed TV i tyle go dzieciak w domu widział ma być autorytetem? No więc jak się nie na autorytetu to się go zastępuje kablem od żelazka czy prodiżu... ale to tylko strach, ewentualnie "szacunek" do kabla...
0
Puchar Gampera is Best I can do ~ Rick Harrison
0
@marcin62 Stare chińskie przysłowie mówi, aby głosy narodowców zyskać, kuca zgolić musisz.
1
@Aragorn33 Nie lubie Konfederacji, ale to już mocno "na siłę" czepianie się.
Naprawdę w prawie jeśli napisano by, że: "jeśli zabijesz się nożem to jesteś samobójcą", wynika, że osoby które się zastrzelą nie są? Dziwne.
W każdym razie przywaliłbym się o co innego, jeśli osoba zza granicy płaci tu podatki, to ma prawo do takiego samego socjalu jak inni. Wiem, że ludzie powiązani z Konfą lubią tworzyć te historie jak to się z budżetu ciągnie 8k nie przepracowując dnia, ale każdy zdrowo myślący wie, że to fikcja.
0
@pikass14 rozumiem, że to żart, ale w sumie to przykre ile ludzi nabiera się na takich wyłudzaczy.
0
Może i sprzedajemy graczy ze stratą dopłacając do transferów i pensji, ale za to umiemy w ustawić mecz dużo poniżej rynkowej wartości - negotiation skills stonks and not stonks at the same time...
5
@michal26 stali członkowie to jakaś bzdura, niby za co? Jak będą dostawać po głowie to i tak będą grać, bo są stali? Ich wybranie też jest całkowicie losowe, ani to historycznie topka, ani obecnie.
Dzikie karty przyznawane na niejasnych kryteriach oraz jak do tego czegoś mają się kiedykolwiek dostawać drużyny z innych lig? Tymi dwoma miejscami z awansów? Piękne zabetonowanie rozgrywek, z ciągle tymi samymi meczami.
Co jak drużyny 4 od końca to będą te niespadające usuwamy 5 od końca? Sorki nie jesteś z układu... Spoko te zasady, takie niezbyt mądre.
1
@Kgorecki2500 @Tomo1989 ale jakie to ma znaczenie czy wyjdziemy z Unii? Norwegia chcąc handlować z Unią i tak musi spełniać ich normy, wprowadzać w życie ich dyrektywy. Weźmy na tapet zboże obniżymy jakość, żeby konkurować cenowo (używając oprysków, których unia nie dopuszcza) i co? Będziemy tym zbożem handlować z Białorusią i Rosją?
Realnie wychodząc z Unii dalej będziesz musiał robić, co oni chcą(albo z nią nie handlować), bo Unia to kila rzędów większą gospodarka, a realnie nie będziesz miał na nic wpływu przez brak głosu - tak wygląda casus Norwegii.
0
@mientusek1407 Takie rozważania nie mają sensu bo w najmniej oczekiwanym momencie wlatuje Bojanov i po rozważaniach...
1
@hayek weź mnie nie strasz.
0
@Kgorecki2500 Wątpię, osoba na najniższej krajowej nadal po zniesieniu podatków sobie tego wszystkiego nie kupi, chyba że zabierają jej 4 pensje w podatkach. A przecież będzie musiał przy okazji z tego co jej "oddadzą" opłacić to co jej zabiorą (lekarz itp.)
4
Te 10.000 jest tak samo realne jak dom i dwa samochody dla każdego xD