3

Ma ktoś przepis na tę kaszankę Korwina? Lepiej użyć Żyda ortodoksyjnego czy syjonistę? Z góry dzięki.

1

@Deviler w sumie sam PSL - niewykluczone, aczkolwiek PSL już był w koalicji z PiS co spowodowało, że PiS zabrał większość ich elektoratu. Ciekawe czy znowu włożą widelec do gniazdka xD

0

@Peciak jeśli na rynku ktoś sprzedaje produkt za 2 mln złotych, który rzeczywiście wart jest 1 mln złotych i inni nie mogą dołączyć do konkurencji ze względu na wysoki próg finansowy wejscia, to jak chcesz przeciwdziałać tej sytuacji?

Państwo zrobi ten produkt za 1,2-1,5 (mniej efektywnie od prywaty) i naruszy beton monopolistyczny. Złe by było gdyby chcieli te mieszkania rozdać, ale jeśli mogą dołączyć na zasadzie uczciwej konkurencji i przeciwdziałać zmowie developerów, to gdzie problem?

3

Po aktualizacji. Czyli w zasadzie się przyznał. Kompromitacja.

4

@fotohobby Pokemon pierwszej edycji wyzywa pokemony ostatniej. Kabaret.

0

@MesQueUnClub_87 Bo ile by się nie zarzekali, Tusk i Hołownia to kościół, do tego ultra konserwatywny Kamysz. Dzięki temu mimo, że pewnie nie staniemy się progresywniejszym Państwem, to przynajmniej nie będziemy skręcać w otchłań ciemnogrodu?

0

@Bobo25 Nie ma szans. 3D z PiS = Kukiz - tyle z nich zostanie i o tym wiedzą.

0

@MESSIah16 Kogoś to dziwi? Jego mizoginizm doprowadził do tego, że nawet żona go dla Makembe zostawiła xD

https://wykop.pl/wpis/52646517/codzienna-przypominajka-ze-zona-zostawila-sosnierz

9

@macio_944 @require po ankietach tu prowadzonych przed wyborami, to na oko połowa rambli wczoraj xP

2

@arasz1819 Przykład Madrytu jasno pokazuje, że złodziej krzycący łapcie złodzieja poprostu działa.

0

@Sulimo może chociaż ten napastnik strzeli gola. Ma polskie korzenie?

5

Niestety, ale te wybory to jeden wielki wałek. Zatrzymano Stuu, co najprawdopodobniej uniemożliwiło mu oddanie głosu, a to z kolei w jawny sposób obniża wynik Konfederacji oraz wielce czcigodnego Janusza Korwin-Mikke'go. Wybory należy anulować i powtórzyć - inaczej będzie to kpina z demokracji.

3

@maroon skąd statystyki, że to pieski się przyczyniły? Ludzie dopisywali powód na karcie? Może jest po prostu dobry i lokalni go znają?

0

@bartekvisca dokładnie to robią, i w sumie nieoficjalnie jest to ich cel, żeby kase brać, a nie było żadnej odpowiedzialności za rządzenie - bajka.

0

@Barca1992 likwidacja gotówki niesie jeden wielki plus - likwidację szarej strefy. Nie da się płacić pod stołem okradajac tym innych co płacą uczciwie - więc jak najbardziej jestem na tak.

0

@cules100pro wersja z Lewicą.

0

@Sulimo Nie ma następnego pokolenia, a nasi są jakościowi tylko na papierze. 150 VS 40 drużyna czy coś takiego? To mocne niedoszacowanie jednej i olbrzymie przeszacowanie drugiej.

0

@Yoshi94 Wiadomo, że można żyć w swojej oblężonej twierdzy.

0

@KrychaFCB ogarnijcie, że jesteście Sławomirem Mentzenem czy Januszem Korwin Mikke i macie tak mało do zaoferowania, że on się dostanie, a Wy nie xD, ale to musi siadać na psychice.

0

@MessiForeverTheBest Bo oni są tacy sami, ale inni i w ogóle gdyby niebyli sobą to byliby kimś innym. Jak można takich prostych rzeczy nie rozumieć?

8

Nie ma szans na awans i tyle. Może to i dobrze, bo w grupie też byłby 3 mecze i do domu.

3

@bartekvisca Nic takiego nie będzie miało miejsca - niezależnie od partii.

2

Za PiS reprezentacji nie strzelała, za PO strzela. Wnioski? XD

2

@Comentateiro jak do tego doszło? Nie wiem.

0

@draxidox Boli was bo im poparcie rośnie, oraz dalej im wynik podbijacie hejtem, czy coś.

3

To się lepiej nie irytuj, tylko myśl jak go zatrzymać w klasyku. Choć nie ukrywam - mam nadzieję, że będą dostępne inne opcje na to spotkanie...

0

@QQL5 Nie rozumiem. Załóżmy, że faktycznie 60% głosujących bierze udział w referendum. Musiało by na wybory pójść jakieś 84%, żebyś miał wymagane 50%.

1

@LukaszFan 60% z jakichś 60% to jakieś 36%.

0

@michal26 powiem ci, że nic mnie tak dziś nie rozbawiło jak ten wątek. W sensie zgadzam się z Tobą, ale jak czytam ten wątek i widzę osoby które deklarowały przed wyborami głosowanię na te partie co Ty to mam śmieszny obrazek przed oczami. Oto jeden jaskiniowiec odkrył ogień i próbuje pokazać go innym, a reszta jest nieufna i mówi "na co nam to, to nie tradycja" xD

0

@LM10GOAT więc myślisz, że Kiszyniów to był tylko wypadek? Mołdawia skazywana na pożarcie jednak naciułała 8 punktów. Do tego wie, że jak nas naciśnie to może wygrać - przeczuwam, że po tym meczu definitywnie żegnamy się z drugim miejscem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?