misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Peciak Pełna zgoda. Szczególnie że taki przepis promuje cwaniaków, typu: "odkopne na bok i dam się z faulować". Czy tego chcemy?
1
Jeśli ktoś serio wierzy, że Lewy gra słabo, bo nie dostaje podań, to dla niego nie ma już ratunku. Dobrze, że chociaż w ataku jest ten Felix, bo byłoby krucho.
0
Heh mecz był ok, ale jeśli miałby być to najlepszy mecz w sezonie, to możemy zaczynać już dziś kolejny sezon...
0
No miałem coś napisać o meczu i wspaniałym występie Lewgo, ale Rambla zaskakuje za każdym razem. Dziś temat hit, bić czy nie kobiety, które cię uderzą. Ciekawy temat z jednego powodu. Zastanawiam się jaką pizdeczką trzeba być, żeby dać się uderzyć kobiecie xD
Nie ogarniam tej dyskusji, serio są tu takie osobniki, których refleks nie pozwala wychwycić zmierzającej w Twoim kuerunku ręki kobiety, żeby ją wykręcić do czasu aż przeprosi? XD Trzeba wywalić lepę komuś o sile dziecka, bo nie było się w stanie zablokować ciosu i zastosować prostą dźwignie. XD
1
@LS Pro tip jest taki, że łatwy i wysoki social to urban legend, więc fajnie jakby zwolennicy jedynej sensownej opcji politycznej w tym kraju przestali o niego płakać, bo i tak jest niski na tle Europy.
0
@LS Szczerze to nigdy nie zrozumiem dlaczego osoby narzekające na to że muszą płacić na socjal same nie zaczną go pobierać. Przecież ten gość może zostać bezrobotnym i nie musi wtedy narzekać.
0
@PatrykBarca To nie głupie pytanie. Są dwie opcje, albo muszą wejść w koalicję z kimś z układu i złamać swoje zasady, albo nie będą nigdy rządzić. Taka rzeczywistość.
0
@Comentateiro Inter reguluje rachunek.
1
Snoop Dogg strzela
0
@PatrykBarca ale kiedyś z kimś wejdą czy liczysz na samodzielne 231 mandatów?
0
@marcin62 Git, że bohatersko rozwiązał problem którego nie ma, czyli 194+18 < 231. Co by gadał przy innym rozkładzie można tylko spekulować. Załóżmy, że Konfa nie wejdzie w koalicję z nikim - kiedy zamierza rządzić?
0
Raczej Joao show. Niestety mam wrażenie, że Xavi po raz kolejny serwuje nam mizerię, tylko duet Portugalczyków to pudruje robiąc coś z niczego. Jeśli dalej to tak będzie wyglądać można zapomnieć o 1/4
5
Mam złe wspomnienia, kiedy padają takie deklaracje...
3
@macio_944 nie od dziś wiadomo, że jeśli z kimś Konfa się zwiąże to z PiSem. Z nimi chociaż mają zbieżny światopogląd. Może nie będzie niskich podatków, ale poszkalują wspólnie Żydów, będą ograniczać prawa osób LGBT, czy stawać na przekór Unii w zasadzie co do wszystkiego.
A co do ich planu, to chyba aż nadto widoczny. Zaadresowali niezaadresowany elektoratu, który jak widać po komentarzach tu wygląda jak wygląda. Dzięki temu zero odpowiedzialności, a kasa jest ciągnięta.
0
@tomek8756 jeśli haczykiem jest to, że później za pół roku będzie pizgawica, to nie. Ale jeśli nie ma kruczków to jak najbardziej.
0
Ciekawe jak by to wszystko wyglądało gdyby ktoś co chwila nie wypadał.
0
@nioton Rozumiem, że sugerujesz " prywatyzacyjny przekręt"? Nawet jeśli to w tym przypadku zastosowałbym dobrze znaną metodę z Barcelony - czytaj zejść z pensji... i się tym nieprzejmował za bardzo dzięki oszczędnościom dla budżetu.
9
Polskie górnictwo to jest naprawdę niezła patologia. Co roku dopłacać kilka miliardów... A potem się tworzy błędne koło i guano prawda, że węgiel jest tani. No jak ci "dopłacają" Twoimi własnymi pieniędzmi to jest. Gdyby ceny węgla musiały pokryć te 5-10 mld, to by szybciutko się okazało, że węgiel to jedno z najdroższych źródeł energii, ze względu na koszt wydobycia (dodatki górnicze).
Górnictwo "państwowe" to idealny przykład tego by to wziąć i zaorać przechodząc w 100% na sektor prywatny, który będzie musiał optymalizować koszty.
1
Gdyby człowiek wiedział, że upadnie to by usiadł. Teraz rozpocznie się gdybanie, oszczędzanie i mędrkowanie po fakcie.
2
@Przemek2323 Tusk winien fiaska rządu Morawieckiego. Której części nie rozumiesz?
1
@wojopancer 1:7 w głosach sorry, dlatego ZP dla napastnika, jakby się ktoś zastanawiał.
0
@Vampir707 Pięknie się czyta Konfederatów od wywracania stolika jak teraz mówią o matematyce oraz "oni na nas, my na nich" hahahahaha...
0
Są zdjęcia z siłowni? Muszą być zdjęcia z siłowni, aby tradycji stało się zadość.
A tak całkiem serio zarządzanie w Barcy w kryzysie przypomina polskie IT mocno. Projekt się nie wyrabia, jeb grafik zawalony gówno spotkaniami, co nic nie wnoszą tylko masz mniej czasu na pracę.
4
@Zoker zaraz się zlecą fanboje i za rzeczowe szkalowanie ich boga, będą hejtować.
0
@Kubsoleon nie uwzględniam próśb od ludzi piszących z telefonu w 5km kolejce do maka.
1
@Katalończyk 99 kto chodzi spać nie myśli o głodzie i żołądka wrzodzie.
A na śniadanie jajecznica studencka?
5
Ludzi z tymi kolejkami po "Drwala" już całkiem pogrzało. Gdybym nie wiedział co tam dają, to bym pomyślał, że conajmniej jedno z poniższych albo i wszystkie:
- mieszanina wołowiny Kobe oraz wagyu z prefektury Miazaki
- bułka z Algatocin z dodatkiem jadalnego srebra i złota
- panierowany ser Cabrales
- bio warzywa z fermy, która produkuje 3 pomidory i główki sałaty rocznie puszczając im Chopina i Mozarta, żeby lepiej rosły, podlewając przy tym wodą z lodowca.
ALE NIE. Ludzie autentycznie kolejkują się jak nienormalni za czymś co wygląda tak. Beka.
https://x.com/weeqpvv/status/1722210707889066447
1
W IT istnieje pojęcie bus-factor, czyli współczynnika określającego ilu programistów może wpaść pod autobus, żeby projekt się nie zawalił. Im bliżej jedności tym gorzej. W Barcy widzę wynosi on dwa.
3
Za obronioną panenkę od Pirlo ma zawsze u mnie plusa. Fakt trzeba mieć jaja by wystać w środku do końca.
0
@Nieznajomy napastnicy zdobywający bramki, lepsi od tych co tego nie robią. Imposibrrru.