misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 Jeśli mam być szczery to tak. Jeżeli ktoś Ci obiecuje, że u każdego Polaka na podjeździe stanie nowe Ferrari, to są dwie opcje:
1. Doczytaj kruczki, bo pewnie chodzi o resoraka
2. Jeśli nie ma kruczków to nie wierz w takie bzdety, odfiltruj z góry niemożliwe rzeczy, i wtedy podejmij decyzję na kogo głosować
PS jeśli mówli o dobrowolnym ZUS, a nie sprecyzowali ile, to w sumie 1msc wpada w punkt 1.
2
@tomek8756 jaki kraj, taki Prison Break.
0
@Sulimo kierowca wstał i zaczął klaskać.
0
@tomek8756 Zakładam, że chodzi o "teorie" odnośnie Tu-154.
1
@Aragorn33 To już nie jest Polska od kiedy PiS nie rządzi, tylko kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym na czele którego stoi Donald "fur deutschland" Tusk. Donosić można.
1
@partymaker była dobra impreza, ale jakiś społeczniak zadzwonił na psiarnie. Reszty możesz się domyśleć.
1
@Rust_Cohle możliwe, nie analizowałem jakoś bardzo. Zwracam tylko uwagę, że jak większość gier kompletnie losowych jej "wartość oczekiwana" w długim terminie jest ustawion na to aby gracz przegrał. Lepiej grać krótko, bo wtedy to kwestia farta.
1
@Popitek12 czarne lub czerwone, jedna gra va banque. Masz wtedy około 50% (minus pole zielone). Tak podpowiada matematyka.
0
Za bycie z PiS jest się gitem i się grypsuje, czy z frajerni i czeka ich napad z kindybałem w ręku. Opinia?
0
@Death_voice Braun dopiął swego. Żydowskiego bunkra, będącego centrum dowodzenia na Europę zachodnią nie będzie. Wielki polityk.
0
@DonMatteo901 gad dejm, zgodziłem się z wypowiedzią Bosaka. Na dworze zimno, więc chyba co do piekła są znaki...
Ale żeby nie było za różowo, to jest spoko idea, tylko jak wybrać apolityczne sądy. Są tam też ludzie, którzy mają swoje poglądy. Utopia, ale chociaż sensowna, więc nadal plus.
6
@draxidox potencjał na złoto, gdyby przerobić głosy poprzez AI.
0
@bartekvisca To akurat wiadomo, w Rosji "zawinięto" by już obu posłów, Tuska, Kaczyńskiego oraz składy SN i TK. Wszystko w nieznanych okolicznościach.
1
@hayek tzn. masz na myśli autora tweeta? Bo ja mówię serio załapałem się jeszcze na okres gdzie było c.a 9k/m2 na granicy bielany/stary Żoliborz, więc dla mnie git. Wkład własny ponad 60%, gdybym tego nie zrobił dziś, mógłbym "palić tym w piecu". A jestem jeszcze w tej grupie wiekowej co podałeś. Innym współczuję. Ale tweet o tym, że to wina bycia w jakichś strukturach jest z czapy.
5
@Kgorecki2500 Tak, bo mi mieszkanie na wartości urosło. Stonks.
3
@Tasde RN, to PiS, tylko skrajny. Kogoś to zaskakuje?
5
@Culer9002 Śledź z cebulą, tylko bez śledzia.
0
@tbas CHować (w pałacu) Wszystkich Dobrych Polityków.
17
@hayek Jeśli rozwiążesz problemy przedsiebiorców przez dobrowolny ZUS, to wygenerujesz nowe pod tytułem skąd kasa na emerytury... w dobrowolny ZUS wierzyć mogą tylko 16-letni fani Korwina. Innej opcji nie ma.
0
@AllBundy fajnie jakby sobie poradził od młodzieżówki. Pierwsza drużyna to nie poligon doświadczalny.
1
Klikbajtowy artykuł. Akysz.
2
@PatrychoO Z każdym trenerem kiedyś tak będzie :p
4
@BorzyKrzys Tak to już jest jak zamiast sukienki zakładasz zbroję płytową.
0
@Kgorecki2500 czy się z mównicy mówi, czy w ławie poselskiej leży, dieta się należy. Cyk.
0
@Fantastyczny Chłopiec słyszałem tylko tyle, że były pogłoski, że ma wyjść coś osadzonego w tym świecie, ale z innymi bohaterami, materiały źródłowe chyba wykorzystano w całości, więc marne szanse na "kontynuuacje".
0
@clyde oglądałem tylko pierwszy sezon, bo więcej nie dałem rady, zupełnie mi nie podeszło, ale pewnie kwestią gustu. Innym takim chyba znanym, co nawet do końca sezonu nie dotrwałem było Tokio Ghoul. Generalnie dla mnie są mocno przehajpowane, ale pewnie pcham się w gips ;p
0
@Khajio To fakt, ale zależy kto co lubi. Jeśli chodzi o nowości z jesieni (bo wtedy były), to mi chyba mimo wszystko najbardziej siadło Kusururiya no Hitorigoto (teraz to już kontynuacja). Definitywnie typ anime jaki lubię, tylko strasznie to rozwlekają mam wrażenie.
0
@TheNekro94 @Fantastyczny Chłopiec Nie jestem fanem actionów w życiu siadły mi dwa, FMA oraz Boku no Hero Academia, więc nie wiem, bo nie śledzę.
0
Sezon 2024 w anime można uznać za otwarty, ale szczerze żaden nowy tytuł nie powala względem mininonej jesieni czy nadchodzącej wiosny, mówiąc kolokwialnie dla mnie jest bieda.
Nie mniej wyszła kontynuacja jednej perełki, która moim zdaniem jest 10/10 i jeżeli ktoś dobrze spędził czas przy takich tytułach jak: Monster, Death Note, czy Code Geass, to jest to pozycja wręcz obowiązkowa.
Mowa o Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e, gdzie emitowany obecnie jest 3 sezon i jak ktoś lubi gatunek drama/psychological, gdzie główny protagonista/antagonista jest socjopatycznym manipulantem, to powinno mu to siąść. Polecam.
0
Nie wiem czemu, ale przypomniał mi się Xavi po trafieniu ManUtd w LE.