3

@Czajka90 argument z dupy, bo podczas WOŚP nie odpalasz ich na każdej ulicy w każdym mieście.

1

@Emhyr zamiast rozwiązać klub można jeszcze rozwiązać Xaviego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@TwardyPień Ach empatia, coś z czym przeciętnemu Polakowi zdarzyło się zetknąć ostatni raz jak mu do głowy tłukli o miłosiernym Samarytaninie.

7

@matthew_uarcolinsky o widzę Pan jeszcze nie wytrzeźwiał, pozdrawiam

0

@Conradxc jak odgrzewasz jakąś mrożonkę z dr. Oetkera, to może tak. Świeża pizza samemu robiona po odrzaniu zawsze jest gorsza, ser się już tak drugi raz nie roztapia etc.

@TheNekro94 jadłem bigos lepszy, ale nadal porównanie dotyczy kilku odgrzań. Wtedy pizza blednie jak Fabregas na wiosnę.

0

@marcin62 i tak właśnie dzień po dniu wciąż się debat dzieje cud.

5

Bigos to magiczne danie. Im więcej razy go odgrzewasz tym lepszy, zupełnie odwrotnie jak pizza, która już po jednym odgrzaniu jest mega słaba. Wniosek?

Polski bigos >>> Włoska pizza.

1

@ranger3120 Nie wiem co to za preparat do płukania, ale to co wymieniłem pozbywa się objawu nie przyczyny, więc działa jak środek przeciwbólowy. A dokładnie zmniejsza ukrwienie nosa i na jakiś czas masz spokój. Aplikacja łatwa bo aerozol. Jak zatykanie zatok powraca dłużej niż kilka dni to i tak lekarz, bo samo nie przejdzie widać, a ten preparat ma tylko sprawić, że objawy są mniej uciążliwe.

1

@ranger3120 jeśli się przeziębiłeś i masz uczucie zapchanego nosa, ale "nie da się wysmarkać" to kup sobie xylometazolin lub jakiś zamiennik, bo 99% to obrzęk zatok. Kosztuje jakieś grosze.

0

@Zip si, covid niestety 2 dni temu :(

1

@HighestInTheRoom jak zachodzi ta transformacja? Najpierw czekasz aż zpleśnieje, a potem ta pleśń czernieje?

0

@Chudini123 Jeśli chodzi o obecną Barce to można się zgodzić, idealnie się wpasuje do zbierania oklepów od antwerpów...

Niestety ale Piotrek ma, co widać w reprezentacji, tendencję do zwieszania głowy jak nie idzie. Teraz to by się przydał Paulinho, a nie Zieliński - zwłaszcza że szukamy za Gaviego...

1

Co znaczy żadnego innego? On miałby być niżej od Krychowiaka... ?

0

@Kgorecki2500 Nie wiedziałem, co to więc googlam: "tradycyjna potrawa kuchni ukraińskiej [...]". Stop ukrainizacji Polski... chyba, że jedzenie, to wtedy OK.

2

@don'T.R.I.P.e Z tego co widzę na rambli to i arbiter nie pomoże 80% osób nawet wtedy okopało by się w swojej twierdzy i walczyło 2 vs 1 w swoim wyobrażeniu. Arbiter byłby tak długo "bezstronny" jak zgadza się "ze mną".

1

Za darmo, to uczciwa cena.

2

@Toretto piękna orka, aż się wzruszyłem.

0

@clyde Jeszcze nie grałem ale z YT widzę, że poszli mocno w elementy papierowego d&d.

3

@marcin62 ale jak to naprawiać? Działały 8 lat bezbłędnie za PiS, więc co tu naprawiać? Teraz się zreflektował xD

5

@macio_944 kiedy nie minęło 30 minut, a materiał źle się zestarzał xD

2

@tristan87
- Mam bogatych rodziców
- Powiedz coś po bogatorodzickiemu
- Do wszystkiego doszedłem sam

0

@bartoszplucinski Xavi jednak TOP?

0

@Cvzx Fifa na amatorze, kiedy jeszcze w to grałem (2005)

1

Jakoś zupełnie mi umknęło, że zapowiedziano 7 sezon Boku no Hero Academia kilka dni temu. Jaram się jak stóg siana latem, już w grudniu, a trzeba czekać do maja. Generalnie nie lubię jakoś specjalnie tego gatunku anime, ale tak jak z FMA, ma w sobie to coś, że i tak oglądasz.

1

@JimMorrisonFCB żałuję, że pytałem, ale jeśli tak, to kolega z oryginalnego pytania musi zacząć być konkurencyjny, wolny rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Prorokk wiem, że będę żałował, że pytam, ale dlaczego?

0

@kynio302 miałem niemiecki Ordnung i sobie chwalę. Herr Tusk, zur Schlacht.

3

@michaleu ja bym raczej obrócił kota ogonem, że to skrypt strony nie potrafi ich poprawnie parsować, ucinając co trzeba w locie...

1

@marcin62 TVP powinno zostać odcięte od tych pieniędzy + abonamentu. Inne podmioty są w stanie zarobić z reklam czy płatnych treści i subskrybcji, więc nie zrozumiałym jest, że do tego się dopłaca jednej stacji.

1

@MesQueUnClub96 nie przyłączą. Format był nawet po zmianach nastawiony na gigantów, w artykule jednym masz informację, że "średniaki" są na nie. Nie wiem czy ktoś poza Realem i Barcą to popiera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?