misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Czajka90 argument z dupy, bo podczas WOŚP nie odpalasz ich na każdej ulicy w każdym mieście.
1
@Emhyr zamiast rozwiązać klub można jeszcze rozwiązać Xaviego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@TwardyPień Ach empatia, coś z czym przeciętnemu Polakowi zdarzyło się zetknąć ostatni raz jak mu do głowy tłukli o miłosiernym Samarytaninie.
7
@matthew_uarcolinsky o widzę Pan jeszcze nie wytrzeźwiał, pozdrawiam
0
@Conradxc jak odgrzewasz jakąś mrożonkę z dr. Oetkera, to może tak. Świeża pizza samemu robiona po odrzaniu zawsze jest gorsza, ser się już tak drugi raz nie roztapia etc.
@TheNekro94 jadłem bigos lepszy, ale nadal porównanie dotyczy kilku odgrzań. Wtedy pizza blednie jak Fabregas na wiosnę.
0
@marcin62 i tak właśnie dzień po dniu wciąż się debat dzieje cud.
5
Bigos to magiczne danie. Im więcej razy go odgrzewasz tym lepszy, zupełnie odwrotnie jak pizza, która już po jednym odgrzaniu jest mega słaba. Wniosek?
Polski bigos >>> Włoska pizza.
1
@ranger3120 Nie wiem co to za preparat do płukania, ale to co wymieniłem pozbywa się objawu nie przyczyny, więc działa jak środek przeciwbólowy. A dokładnie zmniejsza ukrwienie nosa i na jakiś czas masz spokój. Aplikacja łatwa bo aerozol. Jak zatykanie zatok powraca dłużej niż kilka dni to i tak lekarz, bo samo nie przejdzie widać, a ten preparat ma tylko sprawić, że objawy są mniej uciążliwe.
1
@ranger3120 jeśli się przeziębiłeś i masz uczucie zapchanego nosa, ale "nie da się wysmarkać" to kup sobie xylometazolin lub jakiś zamiennik, bo 99% to obrzęk zatok. Kosztuje jakieś grosze.
0
@Zip si, covid niestety 2 dni temu :(
1
@HighestInTheRoom jak zachodzi ta transformacja? Najpierw czekasz aż zpleśnieje, a potem ta pleśń czernieje?
0
@Chudini123 Jeśli chodzi o obecną Barce to można się zgodzić, idealnie się wpasuje do zbierania oklepów od antwerpów...
Niestety ale Piotrek ma, co widać w reprezentacji, tendencję do zwieszania głowy jak nie idzie. Teraz to by się przydał Paulinho, a nie Zieliński - zwłaszcza że szukamy za Gaviego...
1
Co znaczy żadnego innego? On miałby być niżej od Krychowiaka... ?
0
@Kgorecki2500 Nie wiedziałem, co to więc googlam: "tradycyjna potrawa kuchni ukraińskiej [...]". Stop ukrainizacji Polski... chyba, że jedzenie, to wtedy OK.
2
@don'T.R.I.P.e Z tego co widzę na rambli to i arbiter nie pomoże 80% osób nawet wtedy okopało by się w swojej twierdzy i walczyło 2 vs 1 w swoim wyobrażeniu. Arbiter byłby tak długo "bezstronny" jak zgadza się "ze mną".
1
Za darmo, to uczciwa cena.
2
@Toretto piękna orka, aż się wzruszyłem.
0
@clyde Jeszcze nie grałem ale z YT widzę, że poszli mocno w elementy papierowego d&d.
3
@marcin62 ale jak to naprawiać? Działały 8 lat bezbłędnie za PiS, więc co tu naprawiać? Teraz się zreflektował xD
5
@macio_944 kiedy nie minęło 30 minut, a materiał źle się zestarzał xD
2
@tristan87
- Mam bogatych rodziców
- Powiedz coś po bogatorodzickiemu
- Do wszystkiego doszedłem sam
0
@bartoszplucinski Xavi jednak TOP?
0
@Cvzx Fifa na amatorze, kiedy jeszcze w to grałem (2005)
1
Jakoś zupełnie mi umknęło, że zapowiedziano 7 sezon Boku no Hero Academia kilka dni temu. Jaram się jak stóg siana latem, już w grudniu, a trzeba czekać do maja. Generalnie nie lubię jakoś specjalnie tego gatunku anime, ale tak jak z FMA, ma w sobie to coś, że i tak oglądasz.
1
@JimMorrisonFCB żałuję, że pytałem, ale jeśli tak, to kolega z oryginalnego pytania musi zacząć być konkurencyjny, wolny rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Prorokk wiem, że będę żałował, że pytam, ale dlaczego?
0
@kynio302 miałem niemiecki Ordnung i sobie chwalę. Herr Tusk, zur Schlacht.
3
@michaleu ja bym raczej obrócił kota ogonem, że to skrypt strony nie potrafi ich poprawnie parsować, ucinając co trzeba w locie...
1
@marcin62 TVP powinno zostać odcięte od tych pieniędzy + abonamentu. Inne podmioty są w stanie zarobić z reklam czy płatnych treści i subskrybcji, więc nie zrozumiałym jest, że do tego się dopłaca jednej stacji.
1
@MesQueUnClub96 nie przyłączą. Format był nawet po zmianach nastawiony na gigantów, w artykule jednym masz informację, że "średniaki" są na nie. Nie wiem czy ktoś poza Realem i Barcą to popiera.