misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie przestań pić ten denaturat...
5
Będzie transfer (jeśli dojdzie do skutku) w stylu Oriola "nie chcę odchodzić z Barcelony" Romeu. Róbcie screeny
1
@semafor https://imgflip.com/memetemplate/307248792/Ricky-nie-powinienem-tego-robi
0
@Emhyr To nie pistolet, tylko walizki z sałatą.
1
@don'T.R.I.P.e pytanie czy kurs "tak", uwzględnia zaliczenie bramki, bo jak tak - toż to promocja.
0
Jest styczeń, jest krojenie na kasę pod tytułem podatek od nieruchomości. Z ciekawości znalazłem za poprzedni rok wyliczenia i w Warszawie dla nieruchomości-budynku z metra podrożało o 15%, a dla nieruchomości-gruntu 10%.
0
Liczba kontuzji pokazuje, że sztab to partyzantko-amatorka. Tutaj nawet Haland z Mbappe i KdB nic by nie dali, bo by co kilka meczy wylatywali.
0
@szkudi7 ledwo otworzył te zapijaczone oczy i już klika w ten kąkuter.
0
@LM10GOAT nie. Znaki znaki...
0
@Garga Niemiecki ordnung przy tej zapaści fizycznej to będzie wprowadzany z 5 lat. Nikt mu tu nie da tyle czasu, bo go po 1 sezonie będą zwalniać.
3
@Kidd czarny piątek.
0
@Tom0VeB Typ był chory psychicznie, więc nie wiem czy mu to dużą róznicę robiło. Z tego co się orientuję, że oskarżał studio o plagiat i to był jeden z motywów (anime w japonii to nie przelewki xp), a sam odniósł poważne oparzenia i ledwo go odratowali.
0
@bari_94 ja to się zastanawiam, czy Guardiola zrobiłby tu wyniki ponad stan. W pierwszej kadencji Laporty było złote pokolenie, transfery też raczej jakąś topką nie były (np. utopiona kasa w Zlatana).
4
@bartekvisca w klubie panuje optymizm
1
Przypominam, że Real Madryt nie rozmawia o sędziach... bo robi to ich telewizja, cyk pora na CS-a.
22
Dorabianie ideologii wiecznie pokrzywdzonego, bo prywatna firma egzekwuje swój regulamin, na który się zgodziłeś... chyba już można mówić w przypadku tego ugrupowania o tradycji.
7
@Rewolucja123 dziwnie wyglądałbym z czarną szyją.
7
@Azi temat jest tylko wtedy, gdy Kalemu ukraść krowa.
1
RFEF złoży zawiadomienie do "płokułatuły", bo wyciekło, a patrząc jakie cyrki są z VARem, to te nagrania powinny być oficjalnie publikowane. Kabaret.
0
@Benz rozterki takie raczej szybko znikają i jeśli to byłby jakiś środek wielkiego lasu, to jadłbym trawę, liście, czy robaki.
Moje myślenie to raczej, że zjadłem kogoś kto już wychudł, za dużo tego nie ma, przedłużam życie o kolejne dni bólu z mrozu... czy mam jakieś szanse, że niezaleźli mnie do teraz, to zaraz to zrobią? Może tak, ale logicznie tylko dłużej będzie boleć...
4
@clyde będąc w andach chyba bym jeszcze rozważył magika. Nie wiem na ile to zdjęcie z artykułu oddaje sytuację, ale sądzę że ból z zimna byłby już od dłuższego czasu bardziej wymęczający psychicznie...
0
@Explode nie odnosiłem się do głównego wątku, tylko posta AlwaysBlaugrana.
0
@hayek jeśli to jest biznes, to Mourinho jest mydłem, a my chyba zamierzamy zostać Zabłockim...
1
Może i zatrudnienie Mourinho to byłby liść w policzek wieloletnich kibiców, ale za to przynajmniej jako instytucja sportowa pokazalibyśmy, że nie mamy już nawet sami do siebie szacunku.
5
@VegetaPolska on taki nie jest...
0
W sytuacji jaka jest w tabeli, nieprzegrana, to nadal może być za mało niestety...
1
@JarekS Widzę, że ładne manipulacje od pierwszego zdania ku pokrzepieniu mateczki rasiji, ale czego się spodziewać po skrajnej prawicy, gdzie Braun z Korwinem wychwalają ruskich.
1. Wiadomo nie wchodźmy w nic poza II WŚ, bo Ci antyukraińska propaganda siądzie, koniec końców tamte życia były dawniej, więc są mniej ważne...
2. Potem, żeby odciągnąć uwagę od głupoty którą palnąłeś piszesz coś o Niemcach i 5.7 milionach.
3. Wystarczy wpisać w Google dwa hasła, żeby ten Twój wywód nawet dla samej II WŚ wrzucić do śmieci:
- how many Poles UPA killed
- how many Poles NKVD killed
Ruscy zabili więcej nie licząc nawet tych zesłanych do łagrów, ale karm się dalej skrajnie prawicową propagandą, gdzie Braun stroni od nazywania Putina zbrodniarzem, a Korwin lata po rosyjskich telewizjach nazywając ich braćmi i dziękując za wyzwolenie.
9
@Witekk10 mój rekord na 1km to 400 metrów.
4
@AlwaysBlaugrana to wcale tak nie jest, musimy odpodatkować przedsiębiorców i oni napewno nam część oddadzą w formie niższych cen. Tak napewno będzie - trust me.
1
@JarekS "ale nie wypada kibicować narodowi który zabił więcej Polaków,"
Czy ty stwierdzasz, że UPA zabiła więcej Polaków niż ruscy? Jeżeli tak, to podasz źródło swoich dyrdymałów?