1

@Kessie przestań pić ten denaturat...

5

Będzie transfer (jeśli dojdzie do skutku) w stylu Oriola "nie chcę odchodzić z Barcelony" Romeu. Róbcie screeny

0

@Emhyr To nie pistolet, tylko walizki z sałatą.

1

@don'T.R.I.P.e pytanie czy kurs "tak", uwzględnia zaliczenie bramki, bo jak tak - toż to promocja.

0

Jest styczeń, jest krojenie na kasę pod tytułem podatek od nieruchomości. Z ciekawości znalazłem za poprzedni rok wyliczenia i w Warszawie dla nieruchomości-budynku z metra podrożało o 15%, a dla nieruchomości-gruntu 10%.

0

Liczba kontuzji pokazuje, że sztab to partyzantko-amatorka. Tutaj nawet Haland z Mbappe i KdB nic by nie dali, bo by co kilka meczy wylatywali.

0

@szkudi7 ledwo otworzył te zapijaczone oczy i już klika w ten kąkuter.

0

@LM10GOAT nie. Znaki znaki...

0

@Garga Niemiecki ordnung przy tej zapaści fizycznej to będzie wprowadzany z 5 lat. Nikt mu tu nie da tyle czasu, bo go po 1 sezonie będą zwalniać.

3

@Kidd czarny piątek.

0

@Tom0VeB Typ był chory psychicznie, więc nie wiem czy mu to dużą róznicę robiło. Z tego co się orientuję, że oskarżał studio o plagiat i to był jeden z motywów (anime w japonii to nie przelewki xp), a sam odniósł poważne oparzenia i ledwo go odratowali.

0

@bari_94 ja to się zastanawiam, czy Guardiola zrobiłby tu wyniki ponad stan. W pierwszej kadencji Laporty było złote pokolenie, transfery też raczej jakąś topką nie były (np. utopiona kasa w Zlatana).

4

@bartekvisca w klubie panuje optymizm

1

Przypominam, że Real Madryt nie rozmawia o sędziach... bo robi to ich telewizja, cyk pora na CS-a.

22

Dorabianie ideologii wiecznie pokrzywdzonego, bo prywatna firma egzekwuje swój regulamin, na który się zgodziłeś... chyba już można mówić w przypadku tego ugrupowania o tradycji.


7

@Rewolucja123 dziwnie wyglądałbym z czarną szyją.

7

@Azi temat jest tylko wtedy, gdy Kalemu ukraść krowa.

1

RFEF złoży zawiadomienie do "płokułatuły", bo wyciekło, a patrząc jakie cyrki są z VARem, to te nagrania powinny być oficjalnie publikowane. Kabaret.

0

@Benz rozterki takie raczej szybko znikają i jeśli to byłby jakiś środek wielkiego lasu, to jadłbym trawę, liście, czy robaki.

Moje myślenie to raczej, że zjadłem kogoś kto już wychudł, za dużo tego nie ma, przedłużam życie o kolejne dni bólu z mrozu... czy mam jakieś szanse, że niezaleźli mnie do teraz, to zaraz to zrobią? Może tak, ale logicznie tylko dłużej będzie boleć...

4

@clyde będąc w andach chyba bym jeszcze rozważył magika. Nie wiem na ile to zdjęcie z artykułu oddaje sytuację, ale sądzę że ból z zimna byłby już od dłuższego czasu bardziej wymęczający psychicznie...

0

@Explode nie odnosiłem się do głównego wątku, tylko posta AlwaysBlaugrana.

0

@hayek jeśli to jest biznes, to Mourinho jest mydłem, a my chyba zamierzamy zostać Zabłockim...

1

Może i zatrudnienie Mourinho to byłby liść w policzek wieloletnich kibiców, ale za to przynajmniej jako instytucja sportowa pokazalibyśmy, że nie mamy już nawet sami do siebie szacunku.

5

@VegetaPolska on taki nie jest...

0

W sytuacji jaka jest w tabeli, nieprzegrana, to nadal może być za mało niestety...

1

@JarekS Widzę, że ładne manipulacje od pierwszego zdania ku pokrzepieniu mateczki rasiji, ale czego się spodziewać po skrajnej prawicy, gdzie Braun z Korwinem wychwalają ruskich.

1. Wiadomo nie wchodźmy w nic poza II WŚ, bo Ci antyukraińska propaganda siądzie, koniec końców tamte życia były dawniej, więc są mniej ważne...

2. Potem, żeby odciągnąć uwagę od głupoty którą palnąłeś piszesz coś o Niemcach i 5.7 milionach.

3. Wystarczy wpisać w Google dwa hasła, żeby ten Twój wywód nawet dla samej II WŚ wrzucić do śmieci:

- how many Poles UPA killed
- how many Poles NKVD killed

Ruscy zabili więcej nie licząc nawet tych zesłanych do łagrów, ale karm się dalej skrajnie prawicową propagandą, gdzie Braun stroni od nazywania Putina zbrodniarzem, a Korwin lata po rosyjskich telewizjach nazywając ich braćmi i dziękując za wyzwolenie.

9

@Witekk10 mój rekord na 1km to 400 metrów.

4

@AlwaysBlaugrana to wcale tak nie jest, musimy odpodatkować przedsiębiorców i oni napewno nam część oddadzą w formie niższych cen. Tak napewno będzie - trust me.

1

@JarekS "ale nie wypada kibicować narodowi który zabił więcej Polaków,"

Czy ty stwierdzasz, że UPA zabiła więcej Polaków niż ruscy? Jeżeli tak, to podasz źródło swoich dyrdymałów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?