misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mrboom no ja wchodzę i wychodzę zazwyczaj jak coś takiego widzę (tak było i dziś). Wolę nie jeść 2 dni, niż się upodlać (ale mieszkam sam, to coś tam sobie wyciągne z zamrażalki). Ludzie robią naprawdę chore zakupy, z 5 lat temu w piekarnii typ brał 17 bochenków chleba przede mną. Nie wnikam, może duża rodzina, może dużo gości, ale jeśli on części nie wyrzucił, to bym był zdziwiony.
0
@626 Porównuje tylko zachowanie, nie skill i osiągnięcia.
0
@tomek8756 kiedy było przerwanie poprzedniego bojkotu, bo imigranci dowozili jedzenie? Czy mamy tu doczynienia ze stackowaniem efektów jak w grach? Liderem wtedy IKEA.
1
@TR3YWAY faktycznie temat kolegów się rozwiąże, bo większość pomyśli, że walnięta i urwie kontakt.
6
@MESSIah16 C. Przy czym na życzenie tylko odpłatnie, zagrożenie czy wady letalne pokrywane z NFZ.
0
Niestety, ale Xaviego to chyba wszystko przerasta. Zachowanie jak u "special one".
4
To co się dzieje w sklepach, dyskontach, piekarniach przy dwóch wolnych dniach w Polsce, to musi być jakiś kontrolowany eksperyment społeczny.
0
Kiedyś takich klauzul nie trzeba było po prostu zawierać, bo mieliśmy conajmniej top 5 na danej pozycji... teraz byle "jasiek" może nas skarcić, to jest i strach...
0
@Zoker Oriol, zdecydowanie.
0
@michal26 celem fajerwerków nie jest zabicie ptaków, tak samo jak celem wylania chemikaliów do rzeki nie jest zabicie ryb. Ergo? Przecież na całym świecie ryby od tego nie zginą, może jakiś ułamek procenta, więc raz na rok nie szkodzi byśmy pozwolili. Takie myślenie Twoje.
0
@michal26 Jak dla mnie to sobie pierwszym i ostatnim postem zaprzeczasz.
Po pierwsze, przecież będzie nie mała grupa ludzi, która hodowlę zwierzęcą potępi - nawet jeśli będzie się to wiązać z częściowym, a nie całościowym odstawieniem produktów odzwierzęcych (ograniczenie)
Po drugie, transport powietrzny też wydaje się konieczny i niejako się na to godzimy, z drugiej strony masz koty, które nie mają decyzyjności moralnej tylko instynkt przetrwania oraz trzecia strona, czyli działalność, którą możesz jednoznacznie sklasyfikować jako zbędną czyli odpalanie materiałów pirotechnicznych. Wiadomo, że ze wszystkiego zrezygnować się nie da i najwięcej głosów przeciw będzie tej 3 grupie i nie rozumiem jak kogoś może to dziwić, więc dalej uważam, że Twoje posty są bez sensu, bo jak rozumiem wychodzisz z założenia, że jak nie będzie metody 100% to nie warto podejmować wysiłków, bo i tak giną. Więc czy na stół czy przez głupią zbędną zabawę to jest jedno i to samo. Ewentualnie próbujesz to sobie jeszcze tłumaczyć liczbami, żeby załagodzić dysonans.
0
@michal26 jak małpa zabije coś innego to moralnie nie patrzy się to tak samo jak zrobi to człowiek z innym zwierzęciem. Zwierzęta nie mają możliwości myśleć abstrakcyjnie o tym czy to jest dobre czy złe w przeciwieństwie do człowieka.
0
@michal26 koty (czy ogólniej natura), nie podlega tym samym dylematom moralnym, co działalność człowieka. Choć patrząc na działalność niektórych grup społecznych, to do szympansów wiele im nie brakuje. Tak więc bez sensu post.
0
@MarioVeB! Komes potrójny
0
@Kgorecki2500 pierwszy punkt, w teorii najistotniejszy, podsumowuje głupotę tego wywodu.
2
@Nonameforlife bez sensu ich przekonywać, kolego. To jest opcja PiS = PO jedno zło, mimo wszystko Duda. Po co tracić czas? : /
4
@Pawel13sz Peszko - pół litra.
0
Więcej treningów nie znaczy zawsze lepiej. Raczej ruch "pod tłuszczę", która przyklaśnie - takie można powiedzieć grupowe zdjęcie z siłowni jak nie idzie...
0
@tomek8756 To wyjaśnia użycie świateł zamiast klaksonu. W próżni dźwięk się nie rozchodzi. Teraz wszystko złożyło się w całość.
1
Komentarz usunięty
0
@marcin62 z jednej strony fakt, warunki są wybitnie niejasne często. Już pomijam złe rozmieszczenie etykiet i w promocji jest kurczak XXL, a nie kurczak a etykieta przy tym zwykłym...
Pytanie czy dużo zmieni jak najwyższa cena będzie mieć obowiązek być największą, bo i tak pewnie będziesz małym drukuem szukał co trzeba i za ile będzie jak wpadniesz w promocję...
W sensie nie rozumiem trochę przytyku o śpiewaniu roty z OP. Sklep nie ma obowiązku udzielać rabatu, więc ich warunki.
PS przy kasie zawsze można zrezygnować. Jak coś nie było jednak w promocji, to wystarczy otworzyć usta i zdejmują to z paragonu.
5
@Firestone matkę oszukasz, ojca oszukasz, ale wieku nie oszukasz.
0
@siuuu W związku z odpalaniem, to raczej wiadomo, że "u siebie" możesz. Dlatego liczę, że kiedyś będzie zakaz sprzedaży, bo tylko on ograniczy i ten przypadek. Ale dzięki temu dodaje plus na listę: brak syfu kilka dni po na ulicach.
@adi7adi8 decyduje zdrowy rozsądek i dobrze wiesz, że podróżowanie i transport jest Ci potrzebne. Chyba, że w wyniku kłótni z randomem w necie sprzedajesz samochód, wywalasz bilety na wakacje, żeby w myśl zasady na złość mamie odmrożę sobie uszy, udowodnić że masz rację.
0
@adi7adi8 zestawiasz rzeczy potrzebne (transport, podróżowanie), z niepotrzebnymi (fajerwerki, picie alkoholu), więc jak tu prowadzić merytoryczną dysputę?
1
@bartekvisca prohibicja pokazała już że jest nieskuteczna. Zakaz sprzedaży materiałów pirotechnicznych jest. Aczkolwiek doceniam za whataboutism.
@Ptasior obowiązkiem lekarzy jest ratować życie, bo ktoś np. ma zatrzymanie akcji serca. A przez jełopów może dla takiej osoby zabraknąć karetki, bo se musiał poszczelać i mu w ręce wybuchło.
3
Radni w Zakopanem z RiGCz-em. Oby nowa władza zakazała już od następnego Sylwestra sprzedaży materiałów pirotechnicznych na terenie całego kraju. Zrobić w każdym mieście kilka stref, gdzie zostaną odpalone fajerwerki "publiczne" i zrobi to osoba do tego przeszkolona.
Dzięki temu nie tylko nastąpi redukcja hałasu, ale też podziękują lekarze, że nie będą się musieli użerać na SOR z kolejnym alkoholikiem, który sobie coś z nimi zrobił. Same plusy.
1
@kamiVeB lepsze smary, inny wiatr, większa masa całkowita (ze sprzętem).
0
@HavertzKai Gdyby tak "pogadanie" coś dawało... A propos, według relacji Ibry, Guardiola to też nie jest trener co umie z piłkarzem pogadać, tak więc tego...
0
@tomek8756 tak, kto źle wymawia znaczy, że nie grał w diablo 1. Tam masz poprawną wymowę grobowca kiedy wchodzisz do lokacji, gdzie jest Leoryk.
1
@QQL5 Akurat stwierdzenie, że czas leci ciągle w tym samym tempie, to coś na czym z punktu fizycznego łatwo się przejechać.