1

@jakub1906 ,bo gdyby była inna, to nie była by sobą.

Masz zdanie ci ucięło xD

0

@Lisek Dokładnie, bo jak niewiadomo "o so chozi", to o kasę. Duże kluby chcą pominąć pośrednika, pośrednik chce się utrzymać, a z obu stron dezinformacja w postaci "wartości futbolu". Śmieszne.

3

Jestem przeciwny superlidze, ale UEFA to też syf. Bawi jednak reakcja prezesa w stylu "rzuconej dziewczyny".

0

@Rhaan odnośnie morderstw to głupota, bo w całej Unii są one nielegalne. Natomiast aborcję zrobisz za południową granicą więc argument z czapy. Koniec końców płód zginie czy to na ziemi polskiej czy czeskiej, a państwo tylko tracić kasę.

Rozumiem, że jednak te stwierdzenia, że Konfa to światopogląd > ekonomia nie były bezpodstawne?

@Explode a czy ja się gdzieś zgadzam na płatne aborcję z moich pieniędzy? NIE.

0

@Rhaan Gdzie porównanie? Porównywane jest tylko to, że jedno i drugie dla chcącego się wydarzy, więc czemu tracić pieniądze z państwa jak efekt będzie dokładnie taki sam?

@Kgorecki2500 nie zgodzę się, te czynności często prowadzą do uzależnień.

5

Zabawne, bo jak się dokładnie zastosuje ten sam argument, że Polki jeżdżą po Czechach i Holandii i zostawiają tam pieniądze zamiast w polskim budżecie w związku z aborcją na życzenie, to nagle zmieni on retorykę o 180 stopni xP


4

@macio_944 nazwisko się zgadza. Więc chyba tak.

0

@WiernyKibic111 przenośnia, mieliśmy +10 punktów a w tej lidze to często już była formalność z tamtym składem.

Zresztą wtedy w styczniu "finały" grał Real...

2

Finał w rundzie jesiennej... smutne to myśląc o tym, że kiedyś mistrza wygrywało się w styczniu/lutym :(

0

@Mow_mi_Douglas raczej pod ułatwieniem parom, które mają problem zajść w ciążę. Nie widzę tu śmierci, tylko nowe życie.

0

@michal26 o ile ja wiem bolszewizm wprowadził termin "homochoroba", czyli to samo co pis czy konfa, lewica w tym względzie jest po drugiej stronie barykady, więc nie rozumiem.

A tak poza konkursem nie zauważyłeś, że osoby co głosują na pis często mają retorykę, że "za komuny było lepiej"? Jeżeli tak, to sam sobie odpowiedź czy osoby z takim powiedzeniem głosują na lewicę.

7

Grupa wygrana, wygrana grupa jest, wygraliśmy grupę, dobrze jest, pozdrawiam Xaviego, niech się trzyma, dobry przekaz leci.

0

@michal26 To że państwo ma wszystko zapewniać to socjalizm, a nie komunizm. Przypomnij mi jaki był stosunek komunistów do LGBT (wtedy bardziej homoseksualizmu) i czy obecna lewica ma taki sam? Gospodarczo i światopoglądem faktycznie PiSowi najbliżej komuny. @Cygan BRC ma rację.

1

@macio_944 jakby się wszystkich takich ludzi pozbyli ze swoich szeregów, to by tam nikt nie został xD

4

@zodiak_10 jest wujowo, ale stabilnie

0

Najgorszy prezydent Barcy chwali Lewego? Wiedz, że coś się dzieje... pytanie czy zacznie nim miotać szatan.

2

Zgłaszam wniosek formalny o ogłoszenie @ShawnC ekspertem, a tych co wrzucają typy co ciągle niewchodzą wysłać na Syberię
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13881825#comment-13881850

0

@Klejnot_Nilu jeśli ukrytym motywem Grzegorza Brauna była solidaryzacja z islamistami, to właśnie wchodzimy w 4 gęstość albo przelatujemy przez horyzont zdarzeń czarnej dziury. Innych racjonalnych wytłumaczeń powstania tego uniwersum nie widzę.

4

Braun zrealizował jeden z punktów piątki Mentzena, a ten składa na niego skargę do klubowego prezydium, żeby go zawiesić?



Swoją drogą te świece są palone od kilku lat w Sejmie, ciekawe jaki jest ukryty motyw za tym, że mu kartonik wywróciło na strychu w tym roku.

0

Jeśli to prawda to MEGA kompromitacja...

0

@Mezocyklon87 i vice versa. Gdyby paliła się gromnica, to Braun nie użyłby gaśnicy. Hipokryzja z obu stron, ale Ty wygodnie widzisz jedną, Tobie pasującą.

0

Panie Hernandezie, nieeeeeeee...

0

@tristan87 cięcia za Tuska, twoją też dopadnie

1

@norbi77 jak to się zwykło mawiać, papier przyjmie wszystko.

2

Wrzuć artykuł, gdzie pojawi się wylew postów obrażających mniejszości seksualne, nie moderuj tych wysrywów, profit...

1

Zaraz ważny mecz o "6 punktów" i wyrwanie się z peletonu by gonić ucieczkę, a w gorących brak postu który nawołuje do podłożenia się, żeby Real utracił lidera? Zawiedziony jestem, rambla obniża loty.

0

@Barcasub Szwagra, to conajwyżej w Polsce do kielicha. Trenerem być nie może.

0

@tbas ale jak to? Powinno wyjść inaczej.

0

@Bobo25 Tak masz w koszu. Rzut (jeśli trafiony) + osobiste. Futbol dzięki temu bardziej promowałby styl ofensywny.

11

Takie przemyślenie mnie naszło. Dla fanów koszykówki. Wyobraźcie sobie, że po oddaniu rzutu nie ma NIGDY faulu w obronie... bo był rzut...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?