3

@AlwaysBlaugrana ze wszystkich języków musiałeś wybrać język faktów.

10

@Jarema2000 Porada to wrócić do niepicia, bo to była dobra decyzja.

2

@barcanawieki cytując klasyka:
- po co ci głowa?
- jem niom.

0

@Melek4515 Dodałbym jeszcze fakt mitu niewidzialnej ręki rynku, był okres, gdy zboże staniało o 25%, a ceny chleba nie drgnęły. Branża w tym czasie zaliczyła największe marże od b. długiego czasu. Tak więc tak xD

5

Czyli karma wróciła i mamy teraz swoje "Benitez zostań"?

4

Dziś 12 stycznia, a więc został tydzień do polskiej premiery nowego (i prawdopodobnie ostatniego) filmu Hayao Miyazakiego - Chłopiec i Czapla. Bilet do kina już zarezerwowany.

Z jednej strony, słyszałem, od wielu osób z zagranicy, że "to raczej słabszy film studia Ghibli", z drugiej zaś wygrał on Złoty Glob 2023 w kategorii Najlepszy Film Animowany, pokonując taką konkurencję jak: Między nami żywiołami, Spider-Man: Poprzez multiwersum, Super Mario Bros., Suzume, Życzenie.

Oczekiwania duże, ale trzeba się przekonać czy jutubowi krytycy mają rację.

0

Komentatorzy eleven zawiedzeni Osasuną, a ja komentarzem komentatorów eleven, i tak to się toczy na tej wsi.

2

@Jakchcesz może jeszcze uda się przez baraże do finału?

0

Brak działań przy wygasającym kontrakcie, to w tym przypadku dobre działanie. Dzięki Sergi za wszystkie te lata, remontadę z PSG, łatanie dziur na słabo obsadzonych pozycjach, ale trzeba ruszyć do przodu.

1

Przy podpisywaniu umowy zapewnienia o dobrym stylu, teraz optowanie byle by przepchnąć 1:0, po krwawiących oczach.

14

To też wymowne, że PiS organizuje protest/manifestację w środku tygodnia, a PO zrobiła to w weekend. Koniec końców wyborcy Tuska w przeciwieństwie do wyborców Kaczyńskiego chodzą w tygodniu do pracy.

0

@against_modern_football no i gdzie premier? Przecież mówiłem, że to pomysł 3D.

I nadal podtrzymuje, kto się nabrał jest naiwny jak z Ferrari. Trzeba skądś wziąć pieniądze na bieżące emerytury. Kropka.

1

@tomek8756 Parafrazując TVP, "Nasz człowiek w pałacu"...

1

@NeroTFP1 Jak można głosić takie kocopoły, skoro nawet zakładając że łaska powinna być w mocy prawnej, to zostali skazani, tylko kara ma się nie odbyć xD

0

@koksik2700 przecież to 3 drogą to obiecała, a nie premier. Ale potwierdzam, że niektórzy są do bólu naiwni, wierząc politykom różnych opcji.

0

@Kinginiesta komu sypał śnieg do przedziału ten wie...

0

@AbelKabel akurat to słaby argument, bo może nawet @hayek by tak chciał. Tylko tu się nie bierze jednego pod uwagę. Najgłośniej krzyczą o wersję państwa Konfederacji Ci, którym się udało i firmę już X lat mają (ew. dzieciaki, gdzie może co 1000 odniesie jakiś sukces, a 999 podkuli ogon). To nie będzie równy start dla wszystkich, gdzie masz kogoś z trzema firmami i kogoś na najniższej i im powiesz, żeby od teraz "sobie radzili".

0

@koksik2700 Jeśli mam być szczery to tak. Jeżeli ktoś Ci obiecuje, że u każdego Polaka na podjeździe stanie nowe Ferrari, to są dwie opcje:

1. Doczytaj kruczki, bo pewnie chodzi o resoraka
2. Jeśli nie ma kruczków to nie wierz w takie bzdety, odfiltruj z góry niemożliwe rzeczy, i wtedy podejmij decyzję na kogo głosować

PS jeśli mówli o dobrowolnym ZUS, a nie sprecyzowali ile, to w sumie 1msc wpada w punkt 1.

2

@tomek8756 jaki kraj, taki Prison Break.

0

@Sulimo kierowca wstał i zaczął klaskać.

0

@tomek8756 Zakładam, że chodzi o "teorie" odnośnie Tu-154.

1

@Aragorn33 To już nie jest Polska od kiedy PiS nie rządzi, tylko kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym na czele którego stoi Donald "fur deutschland" Tusk. Donosić można.

1

@partymaker była dobra impreza, ale jakiś społeczniak zadzwonił na psiarnie. Reszty możesz się domyśleć.

1

@Rust_Cohle możliwe, nie analizowałem jakoś bardzo. Zwracam tylko uwagę, że jak większość gier kompletnie losowych jej "wartość oczekiwana" w długim terminie jest ustawion na to aby gracz przegrał. Lepiej grać krótko, bo wtedy to kwestia farta.

1

@Popitek12 czarne lub czerwone, jedna gra va banque. Masz wtedy około 50% (minus pole zielone). Tak podpowiada matematyka.

0

Za bycie z PiS jest się gitem i się grypsuje, czy z frajerni i czeka ich napad z kindybałem w ręku. Opinia?


0

@Death_voice Braun dopiął swego. Żydowskiego bunkra, będącego centrum dowodzenia na Europę zachodnią nie będzie. Wielki polityk.

0

@DonMatteo901 gad dejm, zgodziłem się z wypowiedzią Bosaka. Na dworze zimno, więc chyba co do piekła są znaki...

Ale żeby nie było za różowo, to jest spoko idea, tylko jak wybrać apolityczne sądy. Są tam też ludzie, którzy mają swoje poglądy. Utopia, ale chociaż sensowna, więc nadal plus.

6

@draxidox potencjał na złoto, gdyby przerobić głosy poprzez AI.

0

@bartekvisca To akurat wiadomo, w Rosji "zawinięto" by już obu posłów, Tuska, Kaczyńskiego oraz składy SN i TK. Wszystko w nieznanych okolicznościach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?