2

@udarpawarotam 100% racji. Ładnie niektórych odkleiło w tym wątku... TOP 1, to on może być conajwyżej w rasizmie, ale tam to akurat wygrywa w cuglach.

5

@bartas97 w mojej opinii to wykreowana postać, bo nie da się być na poważnie aż tak odklejonym.

1

Jego to dojechali za wygrany mecz z mniejszym posiadaniem.

1

To o 20 mln-ów euro, więcej, niż może Barca. Sprawa pogrzebana...

0

@Vampir707 boli ich wielki wrzód, tzn. Jude, dziwna autokorekta, nie?

1

@Faro Ja tam bardziej widzę tag #przegryw z wykopu...

6

@nwchades zaraz ci napiszą, że stary testament się nie liczy, tzn. liczy, ale tylko tam gdzie im pasuje, tam gdzie nie to nie, a w ogóle to bierzesz to zbyt dosłownie, dosłowne są tylko te fragmenty, co pasują, a reszta to przenośnia. Generalnie, przygotuj się na szachy 5D z gołębiem.

5

@Forsyth ale jakiej wiedzy tajemnej potrzebujesz? Spółka ma rekordowe zyski, czyli mogła coś sprzedawać taniej. To nie jest prywatna firma nastawiona na swój jak najlepszy zysk - zwłaszcza, że działa na rynku monopolistycznie (energia, paliwo) I nie masz jak zaopatrzyć się u konkurencji.

1

Pani Janusz Korwin-Żukowska nie istnieje i nie może cię skrzywdzić...


1

@FcPortoFan1999 W Azji panuje większa świadomość społeczna. Tam jak jesteś lekko chory, to normalnie idziesz do pracy, szkoły, etc. tylko zakładasz maseczkę, robili tak na długo przed covidem.

0

@DonCarletto ale dysproporcje w umiejętnościach nie zachęcają do rywalizacji - wręcz przeciwnie.

1

@Compadre czy pozytywnie? Ocenia się go na tle konkurencji, to trochę jak pytanie o najlepszego premiera... no bo kogo mialeś w W-wa? Gronkiewicz-Waltz, Marcinkiewicza, Kaczyńskiego czy Piskorskiego? On na ich tle błyszczy xD

5

@mkord wyciągnięto mapy z różnych lat, aby jednym dniem na przestrzeni kilku lat obalić globalne ocieplenie. Cyk, pora na CS-a.

1

@Barcelonka070 no to by oznaczało, że marża jest niska, tylko ceny na rynku wysokie. Zezłomowali cię już wyżej więc powinieneś wiedzieć.

0

@Barcelonka070 ale przecież oni będą bez zysku według prowadzonej narracji - zysk generował PiS i masz z tego wysokie ceny.

1

@Barcelonka070 czyli jest 90mld w spółce, a benzyna rekordowo wysoka? To nie powinni tego z tych nadwyżek kompensować? Pieniądze w SSP to pieniądze obywateli...

0

Komentarz usunięty

6

@LM10GOAT W jakim sensie? Przecież to by było nieszczere, niezależnie od ilości kasy.

0

@MesQueUnClub96 długofalowo sporty walki podnoszą tylko poziom agresji.

0

@Michu94 Rooney za Xaviego?

2

@vangoor Teraz to ja już czekam, aż tam dzikiego puszczą xD

2

@karoleq992 Wyjaśnienie tego fenomenu jest nadzwyczaj proste, otóż okazuje się, że komentator sportowy nie musi znać się na sporcie, który komentuje. Mam nadzieję, że pomogłem.

16

@Uukasz_93 To jest jakoś weryfikowalne? Bo mi to wygląda na zwykłego laserowego paintballa i oni się tam bawią, a jakiś prawicowy oszołom dorobił ideologię, aleeeee mogę się mylić.

2

0

City (tak wnioskuje po koszulkach), koncertowo rozbite 1:0, psy szczekają Xavi jedzie dalej.

3

Ciekawe kto palił grilla, bo dziś jest ciągle na spalonym, badum tsss

1

@Regios zasłużył... jeszcze by pokazał zaangażowanie, a to zaburzy funkcjonowanie zespołu.

0

Widzą, że Oriol wchodzi i już motywacja na 120%

3

Xavi postanowił być fair i wyrównać szanse...

0

Xavi do czerwca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?