misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Shit post o #anime, ale osoby co interesują się w jakimś sensie patostreamingiem też polecam przeczytać.
W kwietniu ma wyjść animacja na podstawie manhwy "Viral Hit". Opis: Yoo Hobin wiedzie żałosne życie szkolne. A po szkole spędza cały wolny czas w pracy, aby zarobić na wydatki medyczne chorej matki. Pewnego dnia chłopak wdaje się w bójkę ze znanym streamerem, a nagranie z tego incydentu trafia do sieci. Niespodziewanie, Yoo Hobin zgarnia niemałą sumkę za swój wyczyn. Postanawia połączyć siły ze streamerem i sprawdzić ile da się wyciągnąć pieniędzy z patostreamów.
Czyli jeśli dobrze rozumiem powstanie japońska adaptacja anime, koreańskiej manhwy, która mówi o genezie sceny patostreamingu w Polsce...
Brakuje tylko, żeby dystrybutor przy okazji oficjalnej dystrybucji w Polsce poleciał po bandzie i wydał to po nazwą:
"Boku no Daniel Magical" lub "Magical to Rafonix no monogatari" i sprzedaż będzie kręcić się sama xD
0
@Kgorecki2500 Przynajmniej jest 100% pewności, że nie zrobi Cobaina.
5
@marcin62 Potwierdzam. Wracam sobie spokojnie z Żabki w niedzielę z hotdogiem w ręku, a z krzaków wyskakuje dwóch homokomando. Najpierw zbieram oklep i napluli mi do hotdoga, a potem zagrozili, że będzie tak co tydzień. No więc jaki miałem wybór? Zwerbowali mnie siłą.
0
@tristan87 wygląda, że podzielili to na 2 części, 29 lutego jest part drugi całość to 5h+ no way, żebym tyle siedział w kinie xP
0
@konrad1661 jak wpisuje w Google "Diuna part 1 kiedy premiera" to dostaję to samo - premiera 9 lutego.
0
@konrad1661 lol, na apce cinema city mówi 9 lutego i że mogę kupić...
0
Był ktoś na nowej Duinie i może polecić, czy szkoda kasy?
0
@tbas biurokracja też trwa, chociaż w tym przypadku to trochę ironia, bo tworzyli ją politycy. Można sparafrazować, że formalności pożarły własnych rodziców.
3
@Stoiczkow To nie jest symetryzm, bo nic nie usprawiedliwiam, tylko rozumiem że ktoś z Ukrainy tego nie popiera i nie chce być utożsamiany z tym, tak ja z działaniami polskich narodowców. Wy za to wrzucacie wszystkich do jednego worka, jest takie modne słówko: etykietowanie.
0
@fenix1983 co do zasady pomysłu się zgadzam, ale mam wrażenie, że my średnio "umiemy" w transfery z klubu.
1
@Bykunn Nigdy nie zrozumiem części ludzi, którzy oceniają wszystkich Ukrainców przez działania narodowego UPA. To tak jakby za mordy na ludności żydowskiej, ukraińskiej czy niemieckiej dokonanej przez Stronnictwo Narodowe, część AK, czy Batalionów Chłopskich odpowiadali wszyscy Polacy...
0
@Zoker Też nie rozumiem. Wygląda, że 4 laski cykają sobie w lustrze zdjęcie w majtkach (chociaż tak ucięte, że to tylko duży domysł), a w tle zapewne matka jednej z nich z miną, co tu się odjaniepawla.
0
@Rewolucja123 dokładnie. Niech się podzielą Girona 3, skorumpowany Real 0. Piękny to będzie podział.
2
Niestety wielu piłkarzy robi tu dobre wrażenie... i na tym się kończy ich wkład...
0
Popijasz kawkę, jesz krłasanta i przeglądasz randomowe posty na Twitterze (+ komentarze do nich) i trafiasz na takie złoto w postaci przemyśleń Pana Janusza ❤️
0
@Sulimo kurze serca lepsze. Polecam też zrobić w miodzie.
3
@barcanawieki z jednej strony "mister Xavi nie odchodź", z drugiej "fajnie, że Flick". Jak te plotki brać na poważnie xD
1
@don'T.R.I.P.e zwą to syndrom sztokholmski
1
Koszyk cenowy Faktu zawiera błąd, a Ty obywatelu, co z tym zrobiłeś?
19
Koeman w język się nie gryzie i co do mediów to ma 100% racji.
6
@Popitek12 Ach te miłosne problemy 15-sto latków xP
0
@konrad1661 grunt to zrobić masę, a potem to się już jakoś samemu toczy.
4
Jakie romantyczne, poetyckie porównanie. Zupełnie jak UEFA stojąca na czele wartości piłkarskich xD
17
Dziś tłusty czwartek, więc przypominam że przeciętny pączek to 30 minut biegania. Tak więc dobra rada dla obżartuchów...
Zjedzcie 12 i się nie oszukujcie, że coś zrobicie, bo kto normalny będzie biegł 6 godzin? Polecam ten prosty trik.
0
@GuerillaAthletic Ja czytałem, że raczej coś między 2500-2700, ale co z tego? Do kilograma chleba potrzeba 1600 licząc w ten sposób.
2
@HighestInTheRoom śmiesznie to będzie jak to powstanie i faktycznie się okaże, że to przeskalowana inwestycja, która na codzień wykorzystuje jakiś procent możliwości. Ciekawe co wtedy eksperci powiedzą.
Długo nie trzeba szukać takich inwestycji jak stadiony na Euro/MS. Gdzie śmiano się z dostawionych trybun, ale finalnie zrobienie gigantycznego stadionu może nie być takie różowe, a trybuny tymczasowe po turnieju zdemontowano.
0
@PatrykBarca trzeba, ale ile czasu jesteś na kadrze, żeby robić tam przygotowanie fizyczne? To jest coś co się buduje miesiącami i raczej zakładasz, że tyle to przywiozą gracze z klubów.
2
@Safrani przeceniasz, daje maks serię remis + porażka, i już pojawiłyby się pierwsze nieironiczne, deprecjonujące głosy.
12
Niesamowite ile ludzie znajdą wymówek byle łamać przepisy ruchu drogowego. Polska w pigułce.
1
@Azi Coś w tym stereotypie jest, bo w zeszłym roku na rowerze na szosie 3 niebezpieczne sytuację i zawsze marka BMW. Niby anegdota, bo statystyki chyba tego nie potwierdzają.