0

Jeszcze tylko odprawić taniec deszczu i można ruszać na podbój Neapolu.

0

Nie ogarniam sensu produkowania plotek, których szansa zdarzenia wynosi równe i dokładne zero.

0

@PatrychoO czyli zachowali mechanikę kamery z oryginału.

0

@mekston jak wygląda sektor ultrasów?

1

Trzeci knock-down. Sędzia kończ, nie ma co liczyć do 10 już.

2

Legia w molde po raz drugi, Tobiasz cieniuje.

1

@Hajny O w molde!

0

@BulaKG wątpię, projekt będzie można uznać za zamknięty.

1

@sintesox Nie mówię o osobistych odczuciach, tylko 2 tygodnie do ortodonty to jest po prostu bardzo krótko. Do dentysty chyba z bólem przymują od razu, ale 2 tygodnie przy pierwszym zapisie to też nie jest nic niezwykłego - raczej standardowy okres oczekiwania.

2

@sintesox krótko.

1

@Saviola88 rozumiem że w nakryciu głowy też jesz, że Ci nogi na krześle nie przeszkadzają? Niby obrońcy kultury i tradycyjnych wartości, a wychowania za grosz.

2

@HighestInTheRoom + nogi na krześle. Ale widzę, że znajdą się obrońcy i takiego zachowania. Pytanie co oni za wychowanie z domu wynieśli.

2

@Popitek12 oczywiście, że tak. Pijaków należy rozjeżdżać.

2

@Azi były dwa podejścia postawić wszystko na jedną kartę i liczyć, że będą sukcesy sportowe, albo odbudowywać się powoli. Wybrano gorszą opcję, ale to było wiadome przed faktem, prosta statystyka. Teraz będziemy w głębokiej dużo dłużej.

0

@P33ck teraz trzeba szpeca, który przerobi to na bukiet kebabów.

1

@Donnie_Darko od słuchania takich kołczy to się właśnie w mózgu lasuje.

1

Jak to mawiają: "mierny, ale wierny".

0

@LM10GOAT Widać, żeś młody. Odpowiadasz: To się rozbierz i ubrania pilnuj.

0

@tristan87 Bosak raczej nie wrzucałby go na minę i chyba nie nazywał religijności niepopularną. Jeśli kolega nie jest zmyślony to obstawiam kogoś z tych, którzy przez niego odeszli.

0

@tristan87 Obstawiam Dziambora.

0

Talent zawsze sam się obroni, żeby taki zmarnować to chyba musiałby grać gdzieś poniżej TOP 10 lig.

7

To już chyba jakieś początki dwubiegunówki.


0

@Kgorecki2500 20% xD

0

@tristan87 Nawet? W bezpośrednim starciu to jednak rozum mówi, kasa na Lipsk.

2

@parpe masz doktorat z ekonomii, żeby interpretować tę wypowiedź? Nie? To widzisz.

0

@Katalończyk 99 może. Ja myślałem o kebabie dla siebie, ale też spoko.

1

@Comentateiro rambla, wiecie co z nim zrobić?

7

Tu może być tylko jeden wybór


0

@MesQueUnClub96 o to w tych dźwigniach chodzi. To jest kreatywna fikcja, aby wykazać w momencie sprawdzenia, że jest OK. Ciekawe kiedy to się złoży jak domek z kart.

5

Może też dograć do końca kontraktu i odejść za darmo i w sumie nic z tym nie zrobimy. Ale trzeba jakoś sprzedać news.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?