misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Peciak @macio_944 już napisał. Mam takie samo zdanie, więc nie powielam. Dodam tylko, że to wygląda bardziej na błąd, więc jest to żenujące że stacja z takim budżetem nie może zrobić jednostki w "firmie" od fact checkingu. Jednak niewątpliwie nawalanka w Tuska, LGBT i szczucie jednych Polaków na drugich to nie był błąd w fact-checkingu. Ot taka różnica, no chyba, że od jutra Wipler z czerwoną twarzą będzie w TVP to się wycofam z tego.
EDIT @Peciak widzę, że stacja jednak przeprosi teraz. Kiedy przeproszą za ostatnie 8 lat?
0
@Gacek5 nic o trawie? To chyba AI wygenerowało.
0
@TheNekro94 u Xaviego bez zmian, to genialna gra słów w tej sytuacji.
4
Gra szarpana, zbroja obsrana.
1
Trzeba przerwać transmisję, bo przegramy.
0
@mekston Auba też by strzelił.
1
Pedri z tą "brodą" z wyglądu przypomina Munira. Z gry też...
0
@kynio302 oni tylko zatrzymują zboże tak jak tu:
2
Mam nadzieję, że tu nie przyjdzie. Bo jak to zrobi to prawdopodobnie tak samo szybko wyleci i znowu będzie sezon na straty.
0
Mam nadzieję, że w końcu zrobimy tę w pełni prywatną służbę zdrowia. Wygląda to ciekawie, nie powiem.
0
@escarabajo półtorej flachy. Potem odpadł i nie wie co było dalej.
1
@R-Dinho Naiwny jesteś jeżeli myślisz, że innym partiom też nie chodzi o koryto i własne cele.
0
@bartekvisca ale to pe-es-vi nie przejdzie Dortmundu.
0
Idzie kontra, a komentator emocje jak na grzybach.
0
@jakub1906 dawaj, raz się żyje.
1
W meczu Realu to by nie były problemy, tylko usługa premium.
1
@Hosh a ok nie wiedziałem, że to tak się nazywa :p
1
@Hosh przecież żeby zrobić screen kawałka ekranu wciskasz windows+shift+s @ranger3120 może tyle ci starczy?
0
@FutureFCBarcelona jest i on. Kto zbudował piramidy?
1
@Koni8M To jest taka sama "liberyzacja" jak Giertycha w drugim obozie.
2
Może i @macio_944 nie bierze udziału w proteście rolników, ale postanowił zaorać Czarnka.
3
@VegetaPolska jedyny sens, to ma ostatnie zdanie. Dudek gunwo wie, co Xabi na wpisane w kontrakcie - zwykła mitomania.
0
@VegetaPolska albo fejk, albo Dudek na starość popada w mitomanię.
0
Wytłumaczy mi ktoś racjonalnie, czemu wydajemy pół miliarda na piłkarzy, którzy mają problem wyjść z grupy LM 2x z rzędu i pewnie nie dotrą do pół finału teraz? W lidze na dziurę, puchar na dziurę. Ktoś, coś?
20
@Safrani ale ta konkretna na nim jedzie.
1
@bartekvisca szukasz logiki tam, gdzie jej nie znajdziesz.
0
@HighestInTheRoom wspaniałe wiadomości, że przez dzbaństwo maleje popyt, bo jeśli podaż jest stała, to cena spadnie. Dla normalnych to lepiej, bo taniej kupią. Przypomina mi się 2019/2020 i zalegające piwo Corona na półkach. XD
8
@mkord wtedy to były cojones. Punkt widzenia zmienia się w zależności od sympatii politycznych.
0
@bartekvisca powietrze w oponie? Tej młodzieży to się od dobrobytu w tyłkach przewraca. Ciesz się, że była opona. Za starych dobrych czasów musiałeś najpierw sam zrobić odlew z gumy.
2
@Rewolucja123 a jak się podzielą?