misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@qbuteq ewentualnie niech sędziuje finał.
0
Atak bez piłki, dopiero żółtko xD
0
@partymaker kurs sukcesywnie dąży do 1.0...
0
@Emhyr tak pytam, bo wygląda na 30, a zachowuje się na tyle co napisałeś.
1
No jak takich nie będą wykorzystywać, to w sumie można się pakować...
0
@Emhyr ile on ma lat?
0
@domin682 czyli idąc tym tropem, nie powinno być droższych holenderskich jabłek, ale są. Jak to możliwe?
3
Konfederacja hat trick w gorących, ale i tak, był post o opanowaniu strony przez Lewicę (trzeba wejść w historię edycji): https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14187210
XD
1
@domin682 w głównym poście piszesz, że będzie gorsze za pół darmo, aby w ostatnim napisać, że nie będzie co jeść xP
Zresztą to dziwne ja w sklepie czasem kupuje jabłka droższe z np. Holandii, a czasami te z Polski. Jak to możliwe?
7
@DonMatteo901 kilka chwil? Szybko zmienia koszulę.
1
@Culer9002 Emigracja powiadasz? Też jakiś plan.
0
@tomek8756 a historii tego plecaka i tak byś nie zrozumiał.
2
@Hosh rozważ opcję ze świerszczy, bo trzeba się przyzwyczajać. Czaskowski Ci nie popuści.
4
@JarekS Nie, to nie jest to samo. Te pieniądze są wsparciem firm, które mają np. problemy, bo dzięki Putlerowi gaz i benzyna poszły do góry. Tak jak miałeś pieniądze na tarcze w czasie COVID. Oryginalny post zamiast uderzać tylko w ewentualną nieudolność rządu polskiego, ma jeszcze rykoszetem uderzać w Ukrainę, co widać po komentarzach i reakcjach do tego tweeta.
3
Jaka jest oficjalna decyzja w sprawie Manzano? Dwie kolejki zawieszenia? Bo w sumie trochę przestałem śledzić temat.
Jeżeli tak, to moim zdaniem mało, odebrałbym mu kartę klubu kibica RM i wszystkie kupony promocyjne na shop.realmadrid.com
0
@wojopancer może niech prowadzą na zmianę. Zostawimy tego co będzie miał lepsze wyniki.
19
@JarekS Trzeba przyznać, że jesteś wybitnym użytkownikiem. Najpierw wklejasz fejka (pierwszy post), a potem w toku dyskusji z @Zoker wklejasz kolejne posty, które ten fejk obnażają.
Nie zrozum źle, możliwe, że rządy PO i PiS robią źle jak stwierdzasz i argumentujesz w ostatnim poście tej dyskusji, ale wtedy pierwszy post to fejk (rekompensata nie jest za pomoc Ukrainie i procentowy wkład w tę pomoc, tylko pomoc lokalnym firmom). I się zastanawiasz, czemu to poleciało xD
7
Po prawdzie tytuł powinien brzmieć: "Moi koledzy z drużyny mają dużą szansę na awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów".
3
@Deviler a jak mówi, że składki opłaca, to mówi.
1
@Arys jak zawsze są plusy i minusy jakiegoś ruchu, ale wątpię, że to się wydarzy jak to stwierdzasz w najbliższym czasie.
0
XD mem z pikachu IRL
0
@bartas97 tego nie wiemy. Zobaczymy czy przypadkiem teraz nie będzie więcej niż jedna kolejka standardowej przerwy. Byłby to ewentualnie ciekawy zbieg okoliczności, co nie?
0
@LaLigaPD biorąc pod uwagę, że sędziował 1, 3, 5, ... to nie widzę różnicy 21, 23, 25, wydaje, się, że stabilnie wszystko.
0
@Walker koloryzujesz.
0
@Kazragore jak widać dla większości jednak nie w jakimś stopniu, tylko benefity przekraczają koszty, bo by ludzie nie popierali bycia w Unii. Unia dej, ale w zamian figa z makiem.
0
@Kazragore spodziewali, ale blokował to PiS, a ciemnota to kupiła, bo rząd im dobrze zrobił, więc? A co do zielonego ładu, członkostwo w Unii ma swoje benefity i koszty. Według sondażu bankier.pl z 15 lipca 2023 74% popiera członkostwo w Unii, więc? Przynależność do jakiejś struktury demokratycznej, to nie tylko benefity i cherry picking tego co się podoba.
0
@Kazragore czyli z opcji:
- dotować dalej z budżetu państwa
- znieść dotacje w najdotkliwszym okresie
- znieść dotacje w najmniej dotkliwym okresie
Konfederacja proponuje budowę wehikułu czasu i nadpisanie biegu historii?
2
@Kazragore ale to jakby był prawicowy rząd, to by nie było uwolnienia cen i dalej by dopłacał?
8
@PatrychoO Dziwne. Z reguły jak popełniali błędy to w nagrodę wlatywał jakiś finał, albo klasyk do posędziowania.
0
@MateuszGotowka99 czyli jesteś w to, że Xavi mówi grajcie lagę? XD