misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 ja bym powiedział efekt braku edukacji, ale pewnie kontrowersyjne.
4
@MessiForeverTheBest Bosak dwie dekady temu, 19 marca 2004 roku był za wyjściem z Unii. Przystąpiliśmy w maju.
9
@Kgorecki2500 nie wiem czemu, ale bawi mnie, że one spadają jak w grach platformowych z lat 90'.
0
@Barcaa12 Ale dziecko może mieć poglądy prawicowe w przyszłości xD
0
@AlwaysBlaugrana suabe. A jeżeli wziąć pod uwagę cenę, to nawet bardzo.
7
@Barcaa12 skąd pomysł, że wiesz jakie poglądy będzie prezentować osoba jeszcze w fazie embrionalnej? W ogóle poglądy osoby mogą się zmieniać w trakcie życia...
3
@marcin62 jeżeli faktycznie to jest dziecko, to trzeba dostosować masę przepisów:
- podwójne zabójstwo z automatu, a nie na wniosek prokuratury
- 9 miesięcy objęte alimentacją, a nie po 3
- wszystkie socjale dostępne od zajścia, a które są przydzielane teraz po urodzeniu
- zasiłek pogrzebowy powinien być od dnia poczęcia, a nie po ustaleniu płci (w przypadku poronienia)
- dziecku powinno się móc nadać imię w urzędzie w dniu poczęcia
Generalnie byłaby masa prawa do dostosowania, jeżeli przyjmujemy, że dziecko jest od pierwszego dnia.
4
Chiropraktyka.
0
@Stoiczkow jest to jakiś pomysł, który sprawi, że ten kto powie "reversi", zyska głosy kobiet, jak PiS zrobił 67 latami, zyskując głosy i żelazny elektorat w postaci emerytów.
0
@ProMILs czyli nadal to będzie jeden z niższych wieków w EU, dla kraju, który względem zachodu jest biedniejszy i ma tendencje starzenia się społeczeństwa. Brzmi jak pomysł na katastrofę.
1
@DonMatteo901 Co proponujesz? Podnieść wiek dla kobiet (i ewentualnie mężczyzn) - czyli poprzesz Donka i jego 67 lat, czy obniżyć wiek do 60, i mieć jeszcze większą biedę na emeryturze, niż teraz mając najniższy wiek emerytalny w UE, w społeczeństwie starzejącym się?
1
@kondzix2115 z naszym sztabem medycznym, to będę albo 2 dni, albo Umtiti.
0
@michal26 Dlatego mówię, że to tylko przypomina pasożyta pod pewnymi względami, tak samo jak pod pewnymi względami przypomina też nowotwór (produkcja tych samych białek, które ukryja go przed systemem odpornościowym gospodarza).
Nie mniej, żeby zakończyć dyskusję podzielam zdanie @Aragorn33 że to pierdololo nie pomaga i przypomina pod tym względem pierdololo Korwina o tym, że nie ma dowodu, że Hitler wiedział. Każdy zinterpretuje to w ten negatywny sposób, niezależnie od intencji autora.
0
@MrShakira Leao.
0
@michal26 I ten Twój nieziemski research nie znalazł żadnych negatywów, czy sobie je pod tezę pominąłeś? Ale masz pierwsze z brzegu z wielu:
"Kobiety, które mają w sobie komórki płodowe o genotypie męskim, są bardziej narażone na nowotwór jelita grubego o złośliwym charakterze i ostrym przebiegu choroby. Również męskie komórki przyczyniają się u kobiet do rozwoju choroby Hashimoto, Gravesa-Basedowa, twardziny układowej."
0
@VbamboeB Teorii z zielonego lasu powiadasz?
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9965492/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2770910/
6
@michal26 ale z punktu widzenia biologii tak to wygląda. Płód stosuje nawet techniki podobne do nowotworu, żeby nie zostać zaatakowanym przez antyciała gospodarza.
11
Tradycyjny sposób wyrobu atramentu do kaligrafii w Japonii. Przez czasochłonny proces wytwarzania ceny dla 200g zaczynają się od 1000$.
1
@Blanco16 w liście życzeń zapomniałeś dodać 20 letni, z 30 letnim doświadczeniem w grze na tej pozycji ;P
0
@FcPortoFan1999 może się mylę bo po obrazku oceniam. 3-5 lat różnicy, to za stara?
11
Git decyzja. 3:0, wiec walisz czerwo, bo 4:0 zrobi ci różnice.
0
@rob1500100900 ostatni raz go widziałem z taką miną, jak prowadzili znami 1:0, ale wiedział, że Messi wejdzie z ławki w drugiej połowie.
4
Ale Madryt boli Felix xD
0
@AlexDark00 Madryciak, hah dobre. Kompromitujesz się w temacie Lewego jak zawsze.
5
Stegen broni 2 sety, w jednej akcji. Peña by obie puścił w tej akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@AlexDark00 piecze tyłek?
1
@pioz123 oglądam z ojcem i się zgadza.
3
Xavi jako trener łapie chyba średnio więcej żółtek jako trener, niż piłkarz.
Edit. Czerwonych też...
1
Felix ucisza materace
0
Atletico vs BVB, też ok...