7

@Forsyth drżę z podniecania na samą myśl jaki to wspaniały projekt musiałby być, by poparły go wszystkie wymienione strony.

0

@MateuszQ dokładnie KMS bye bye, jest git, dobrze jest.

0

@TR3YWAY zrobił Gerrarda.

0

Co to było w meczu bvb xD

1

@July_6_BcN i tamci i ci? Ja widzę, że OP uderza tylko w jedną władzę - obecną.

2

@Ls0811 "Bez teorii spiskowych, ale..." to piękny ozdobnik. Uwiarygodniłeś narrację i mnie przekonałeś.

0

@michal199500hehe ćwierćfinał LM jako sukces w kontekście ostatnich 3 lat, brzmi trochę jakby ktoś się chwalił tym, że uratował osobę, przed potrąceniem, ale chwilę wcześniej wepchnął ją pod jadący samochód.

0

@reloaded oho, zaczyna się...

0

@Ojciec5tkidzieci Teraz, czy wtedy?

1

@semafor Poloniusz do Hamleta rzekł, że " w tym szaleństwie jest metoda". Widać Oriol urodził się potem...

3

@Lionel_Messi10 plan minimum to 1:0 po karnym z kapelusza, ale dla białych, byłoby coś o DNA..

28

Tak szczerze, Polsat, niby obiektywna stacja, a mecz kończy się 3:1 i dostajemy komentarz w stylu "plan minimum zrealizowany", ale każdy wie, że z tym samym rywalem i wynikiem, byłby "wielki real i jego mentalność". W opór irytujące...

3

3:1 cel minimum, ale buuuuul dóóóópy na Polsacie.

0

@prokar1 tylko Ty.

0

@333tricampeones333 Nie wiem, o co chodzi, ale to bardzo dobry kierunek. Nie znam piłkarza, którego ktoś nam rozwinął na wypożyczeniu. To nie jego piłkarz, więc zawsze będzie zapchaj dziurą.

0

@Marcelinho99 Kiedyś to budżet zakładał minimum 1/4...

0

@mambeppe_yomenik przecież terminalem płatniczym nie idzie informacja za co płacisz, tylko tworzony jest rekord transakcyjny na określoną kwotę, dla określonego wierzyciela. Jak kupujesz w biedronce to bank nie wie ile wydajesz na alkohol, nie rób po gaciach.

2

@Jakchcesz może i nie wiesz kto awansuje, ale za to nie wiesz też kto odpadnie.

1

@Chucky na tej stronie to mało realne, ale wrzuciłem bo mnie śmieszy.

3

Też się nad tym zastanawiam.

4

@NeroTFP1 albo nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy.

1

@Jakchcesz
- mamo chce Mbappe.
- mamy Mbappe w domu.
Mbappe w domu:

0

@Faro po angielsku bez niczego, w innym wypadku napisy.

2

@ArcziArtt "Dzisiaj panuje u mnie optymizm [...]", a więc to ty jesteś tym słynnym otoczeniem?

4

@MesQueUnClub_87 bo na tej stronie to masz do czynienia z ludźmi, dla których spadek inflacj, to spadek cen, a jej wzrost, to ich wzrost. Tak przynajmniej po wpisach obserwuje.

0

@MESSIah16 a to nie jest tak, że te ankiety internetowe, to są w dużej części atakowane przez konfederackie trole? Dlatego w ankietach internetowych, to oni i po 90% potrafią mieć, a potem nadchodzi smutne zderzenie z rzeczywistością.

0

@Lucerfi z tego co widzę w artykule jest kilka sekcji, więc po kolei:

Zapanowanie nad inflacją. Generalnie zgadzam się z tym co jest tam napisane, bo kiedy notowaliśmy w ostatnich dwóch latach wzrost inflacji, w zasadzie wszystkie państwa z Euro miały niższa inflację, niż my. Oczywiście to nie jest tak, że bez Euro to nic się nie da zrobić, bo z początkiem roku ogarnięto tę sytuację. Jednak niezaprzeczalnym faktem jest, że odczulibyśmy ostatnie dwa lata mniej z Euro - takie są suche dane statystyczne.

Polska bliska gospodarkom Euro. Oceniam na jako nic niewnoszący - ani na plus, ani na minus, no taki jest fakt, ale w kontekście zmiany waluty to nic nie wnosi.

Wzrost gospodarczy, faktycznie na minus, bo poza Estonią, wszystkie gospodarki, odwrotnie do przewidywań, wyhamowały. Tu się z Tobą zgodzę.

Zniwelowanie kursu walutowego już oceniłeś.

Oraz ostatni akapit, który znowu nic nie wnosi na plus, czy minus, tylko stwierdza, że Polska nie spełnia kryteriów konwergencji.

Strasznie klikbajtowy ten oryginalny post, który napisałeś, żeby tylko wyciągnąć maks z tytułu artykułu.

0

@qbuteq może lepiej z Cordellem? Jest szansa, że on zaprowadzi porządek.

2

@Lucerfi i z którymi argumentami się nie zgadzasz, które tam padają? Czy tak dla zasady?

0

@Faro pracujesz biurowo przy komputerze 8h?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?