1

@BartqRKO w sumie pewnie masz i rację. Po prostu próbowałem znaleźć pozytywy w sytuacji.

0

@BartqRKO Monety też się podrabia. Jeżeli masz legitne kwity to pytanie ile takich egzemplarzy na 10.000 powstaje. To jednak raczej rzadkość.

0

@4drian0 w numizmatyce, czasem zdarzają się błędy w biciu monety i potrafi być tak, że np. był nakład 100 tys. monet i tylko 4 wadliwe. Potrafią wtedy kosztować krocie. Może jak ta koszulka w przyszłości stałaby się kolekcjonerska, to też tak by było?

4

@Emhyr @bartas97 pogodzę was, są frytkownice i frytkownice beztłuszczowe (na gorące powietrze). Przy diecie pewnie ten drugi typ będzie lepszy, ale nawet w niej lekkie skropienie ziemniaków czy frytek tłuszczem jest zalecane dla smaku (jak w piekarniku).

2

@Ls0811 Był Rosell, już wtedy zaczynało się to psuć robieniem kominów, ale nie do tego stopnia.

Trochę też nie rozumiem po co w tej analogii aż tam wracać. Żyliśmy za Barto ponad stan i za to dziś płacimy brakiem pieniędzy. Brzmi znajomo.

25

@pluszek wytłumaczę Ci to w naszych realiach. Za Bartomeu na wszystko były pieniądze 100 mln dla Messiego 160 za Cou czy 140 za Dembele. Za Laporty na nic nie ma.

0

@Kidd Godzina od tematu, żaden rolnik z tutejszych nie narzeka. W ogóle chyba przemilczą temat. Dziwne.

1

1

@NeroTFP1 To JUŻ jest TA gra.

3

@Kidd zaczyna się zawsze od kapusty. Duszę ją 2 dni, a z mięs zawsze daje 5 rodzajów (jeżeli liczyć kiełbasę). Mięso w tym czasie to by się rozpadło.

32

2,5 kg kapusty na bigos nastawione. Tej siły już nie zatrzymacie.

7

@bari_94 Bo jak on grał, to graliśmy wirtuozerię.

0

@bartekvisca biceps i potworna łapa? Triceps to 70% ramienia xD

0

@Bobo25 ale jakie to jest przypier... się? Ciężko wygrać mecz grupowy nie oddając celnego strzału, a na papierze wszystkie drużyny w czerwcu są lepsze od Walii. Nie awansujemy tam też po karnych i jak pokazuje praktyka jakiś mecz trzeba wygrać, aby myśleć o awansie.

0

@Bobo25 ale czy się pomylił? Nie oddaliśmy celnego strzału, awansowaliśmy po karnych. Z grupy nie awansujemy po karnych, jeżeli dla kogoś to jest zaskoczenie.

0

@RoberDzik ale co na TVP pompują to ich.

0

@tbas Yamal klasa, ale co bramkarz grał to kryminał.

0

Wstyd. Hańba. Żenada. Frajerstwo. Kompromitacja. Zapraszamy do kraju.

1

@Deeespacito z której strony?

0

@Trojanek23 my graliśmy finały co turniej.

0

Taras potrzebny od zaraz.

5

Zalewski MVP tej kadry.

1

@macio_944 jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

0

@kanver_ kolosy na drewnianych nogach

0

Polska na linach?

0

Powrót z dalekiej podróży

6

Czy oni specjalnie przyjechali, to ja bym z Panem Dariuszem dyskutował.

0

Co ten Stegen...

0

@Faro ale co jest w tym "lewego"? Każdy hazard tak działa, długofalowo wygrywa tylko organizator.

1

@takisobiektos czepiasz się szczegółów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?