misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Dobre by to było, bo generalnie lubię patrzeć jak ktoś zderza się z rzeczywistością.
1
@Cobra303 Finał to jeden mecz, tam może zdarzyć się wszystko. Bayern na moje też nie jest bez szans.
1
@NeroTFP1 bo może od czasu traumy po Romie i Liverpoolu gra wygląda zawsze tak samo jak pojawi się jakaś przeszkoda?
0
@TR3YWAY rzecz w tym, że są ludzie rozważni i nierozważni. Tym pierwszym nic się niestanie jak sobie niewypiją. Natomiast statystyki co do handlu alkoholem na stacjach benzynowych są bezlitosne w tym rozpijaczonym państwie. Jest to często drugie źródło zarobku obok benzyny, a bywają punkty gdzie jest głównym.
Tak czy inaczej przy takich zmianach trzeba patrzeć rozsądkowo, bo zawsze prowadzi to do rozwoju szarej strefy. Przydałby się jakiś program pilotażowy, czy to faktycznie zmniejszy liczbę pijanych kierowców. I od tego uzależnić, czy zmiana powinna zostać na stałe czy nie.
0
@TR3YWAY Jeśli ktoś ma tak, że chce mu się piwka, więc musi kupićna już, to ja tu widzę spory problem. Zresztą jak kupuje na zapas, to też.
6
Czy będzie trening czy nie, to już i tak nic nie zmieni. W sumie zostało czekanie na nowy sezon. Tyle w temacie.
0
@dafik85 Zostawiam taktycznego. Just-in-case.
2
Przypominam tylko, że 21 marca pieseł dobrze wytypował cwierćfinały (i to biorąc pod uwagę jak blisko było koszy MC czy Atletico, trochę odzwierciedlało te dwumecze): https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14238894#comment-14238894
Tymczasem:
0
@mientusek1407 mówię o tym, że gdybyśmy do tego meczu podchodzili w latach 2005- 2015, to o wynik można byłoby być w miarę spokojnym. Teraz to byłoby 50-50, stąd możliwe, że byłoby to bolesne i to bardzo, przegrać z białymi finał.
@panczo ta górka, którą niby prezentowaliśmy, to takie Szczęśliwice w W-wa przy K2. Jeśli porównać do tego co było i kiedy dobrze byłoby ten finał rozegrać.
0
@Seledynowy przy obecnej formie zespołów to mógłby być bolesny finał...
0
Hej, @dafik85 co się stało z tym rachunkiem? https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14321584#comment-14321584
2
@ranger3120 żebyś chciał? Nic. Chęci nie kosztują. Pozdrawiam.
PS Też bym chciał.
0
@ranger3120 próbujesz obchodzić system ;..;
3
Zmieniłbym pytanie na wymień legendy City z lat 80 i 90 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/Mariuszeqq23/status/1780569348932841904
6
@natanvip niby czas goi rany, ale im dłużej tym bardziej debilne te wpisy.
0
@Litman a na kogo głosować jak ŻADNA opcja w tym kraju nie ma racjonalnej polityki transformacji tak, aby skorzystać na ZŁ.
0
@maroon Generalnie w obecnie najpopularniejszym standardzie szyfrowania WPA (1,2,3) wykorzystywany jest klucz symetryczny oparty o hasło. Znaczy to mniej wiecej tyle, że jeżeli jakieś urządzenie łączy się do sieci automatycznie (np. komputer przy starcie) to hasło te musi być gdzieś na tym urządzeniu zapisane. Jeżeli coś jest zapisane, to co do zasady da się to odczytać zawsze. Kwestia środków, czasu i determinacji. Czy ten falownik ma interfejs, który pozwala na łatwy dostęp do tego hasła, np. w razie utraty? Tego nie wiem. Zapewne nie.
0
@Hajny Co to znaczy "narobić marazmu"?
0
@Rafix98 po Romie i Liverpoolu było gorzej.
0
Niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził...
0
Lewy upada pod krzyżem po raz trzeci.
2
Początek końca?
1
Gubię się już w tym multiwersum.
0
@MesQueUnClub96 dosłownie wszyscy ludzie 50-70 mają ten typ glazury w kuchnii.
1
@waletpl Git, tylko machnąłeś się o jedno zero ;)
0
@bartekvisca niskie spalanie jest wtedy, kiedy zaliczasz 3 MC Drive'y na 100 km.
9
Roberto z kontraktem, gdzie pensja maleje co rok, to byłby rozsądny i uzasadniony ruch.
1
@Vampir707 to "Izrael Iran jedno zło, mimo wszystko Iran" tak dziwnie znajome ( ͠° ͟ʖ ͡°)
4
Kolejne zwycięstwo pod wodzą Oscara. Fakty.
0
@Sewren122 iks de, tak można ten wysryw podsumować xD