0

@FcPortoFan1999 świat nie jest na to gotowy.

1

@Faro alfa, a sigma, to są te różnice ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Nicko jakoś z PSG nie wjeżdżał, wystarczyło go odciąć od podań i znika, bo jest dość jednowymiarowy.

0

@bart_azz wnioski po 15min przeciwko Almerii?

3

@John_Doe prywatna firma wprowadziła urlop menstruacyjny... oh no, anyway...

2

Powiedz "musztarda po obiedzie", nie mówiąc "musztarda po obiedzie". Wyrzucenie teraz Xaviego, to byłaby kompromitacja zarządu xD

0

@takisobiektos ale błędów nigdy nie wyeliminujesz, dopóki jest czynnik ludzki. Niemniej nie da się strzelić gola z metrowego spalonego co się zdarzało, czy grać w ręczną w polu karnym stojąc tyłem do sędziego.

6

Kanawatsugi, dosłownie można by to tłumaczyć jako "żelazny splot" lub "żelazne złączenie". Jest to japońska technika polegająca na wykonaniu spasowanych nacięć na dwóch kawałkach drewna, które następnie można połączyć na stałe przy użyciu drewnianego klina (bez użycia gwoździ czy kleju).


1

W Polsce w latach ~1995-2005 były sytuacje, że "złomiarze" kradli tory. Będzie powtórka z rozrywki jak zaczną to montować u nas?


0

@bernardFCB ale baner był fajny.

0

@bartekvisca ale, że co postawił? Krzyżyk? Pewnie tak...

3

@mleczkoo Mentzen się tylko kompromituje mówiąc cokolwiek o CPK, które za PiS nazywał przeskalowaną inwestycją.

0

@mleczkoo "Mądze gada" to wyrażenie klucz.

6

Just Egypt things. Ponoć istnieją tam jakieś zasady ruchu drogowego.


2

@ranger3120 pewnie na jakieś koncówki serii masz te największe i masz 1 sztukę XXS albo XXXL, która nie schodzi od pół roku lub lepiej.

0

@FCBparasiempre ciekawa historia, ale szukać tej żaby kilka lat xD przecież to się rozłożyło...

6

@TR3YWAY Argentyna, wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@ProMILs obaj dobrze wiemy, że nie pójdą zamiast =)

0

@ProMILs marki, które są międzynarodowe jak np. grupa CCC czy LPP (Reserved) nie musiały być tworzone "za rządowe". Gdyby na to była szansa, to już by się prywatni pomysłodawcy znaleźli. Czekam w kolejnej iteracji topienia kasy na polskie Cape Canaveral.

No nic marzmy, bo marzenia nie kosztują, a skończy się jak zwykle.

0

@Misiaczek09 jak Unia się zorientuje oclą komponenty, które będą tu docierać. Naprawdę myślisz, że Fred się da?

@Argy No i git. Ale nie mam K&M, tylko Samsunga, a jak ktoś nie ma to kupił pewnie budżetowe Xiaomi, albo innego chińczyka.

Edit @Misiaczek09 skończy się pewnie tak, że będziemy to jeszcze co rocznymi dopłatami ratować jak stocznie, bo głupio, żeby padło.

0

@Misiaczek09 Polska może być montownią zachodu, bo masz tańsze koszty życia, a co za tym idzie względem zachodu jesteśmy "tanią siłą roboczą", ale względem Chin xD

1

@Argy on ma taki sens jak smartfony manta i kruger&matz, kiedy masz iPhone, samsungi i tanie chińczyki.

1

@Benz od wyborów kopertowych, to już lepiej było palić w piecu, ale sądzę, że to nawet nie będzie zbliżona skala.

2

Ciekawe ile wsypiemy w tę dziurę bez dna.


1

@fcbarcafan19 13, poległem na postaci z gier i 3 długich nazwach miejscowości, które widziałem chyba pierwszy raz w życiu :f

0

@mmaciass pomyliłeś coś z kolejnością. Najpierw napisałem o tolerancji, potem to Ty byłeś złośliwy, że kobieta sama lodówki nie wniesie, więc odpowiedziałem Ci złośliwie jak bardzo jesteś w błędzie. Z fartem.

3

@VegetaPolska Romantycznie to będzie, jak akurat zaliczy formę z czasów "euro-tunelu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@mmaciass masz, suchoklates w rurkach dał rade to Ty i kobieta też.


0

@mmaciass jak kobieta kręci gołym tyłkiem do piosenki na teledysku to git, a jak facet to już źle. Gdzie równouprawnienie?

13

Jeśli to tak wygląda to Barcą gra ktoś na kierownicy, albo trackballu...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?