misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Sigma grindset.
0
@Uukasz_93 Ja tam się czuję bezpieczniej przy tych modnych lewicowych satanistycznych odpałach, niż konserwatywnych chrześcijańskich karkach, ala Arka Gdynia.
0
@PatrykBarca Właśnie. Ja jeszcze taktycznie poczekam, bo w piątek kupiłem w biedrze sałatę lodową 1+1, może w lipcu Skanska albo inny Dom Development zrobi promke na mieszkania 1+1. Niech żyje wolny rynek!
0
@PatrykBarca Acha. Czyli nie ma co rozwiązywać, bo nie ma problemu drogich mieszkań. Git. Dzięki. Teraz faktycznie jakoś tak łatwiej kupić.
0
@PatrykBarca Nie jest to pomysł idealny, ale jak chcesz rozbić oligopol deweloperski? To nie jest spożywka, że ktoś z własnym wkładem otworzy sklepik, bo finansowy próg wejścia jest ogromny.
33
Real Madryt umie w Pride month.
3
@Trojanek23 Mental to jeden ze składników, robiący detal. Jeżeli nie dźwigasz nawet 80kg, a ktoś rzuci przed Ciebie 200kg, to ile byś tego mentalnie niewizualizował jak to podnosisz, to tego nie zrobisz. Mentalem, to możesz wyciągnąć te dodatkowe 2-3 kg, które pozwoli być krawędź przed przeciwnikiem, ale musisz mieć bazę. Z g****a bata nie ukręcisz.
2
@Herato Zabawne, teraz też jest problem kogo wystawiać.
0
@Antimadridista_WR rozumiem, że żyjesz w swojej Konfederackiej bańce informacyjnej, ale Korwin niejednokrotnie zachwalał lekką pedofilię w tym klepanie po pupie, bo "to lepsze niż wychowanie seksualne".
https://www.rp.pl/polityka/art9348181-korwin-mikke-wole-pedofila-od-lekcji-wychowania-seksualnego
Swoją drogą, że zrobił to ork z Noworosyjska. Już wiem skąd te wzorce u niego.
2
@Sulimo Dlatego też taktycznie trzeba zakładać związki jak np. w górnictwie, żeby nie dało się zbankrutować, tylko wszyscy Polacy zrzucą się na pensję i emerytury uprzywilejowanej grupy zawodowej. Profit.
0
@Dejvo większa rama to większy komfort jazdy, ale jak ciśniesz pod urywanie sekund, to normalne, że mniejsza rama musi być lżejsza. Więc jest to wybór między nieco większym komfortem przy dłuższych dystansach, a dynamicznością. Na pierwszą szosę brałbym raczej w zakresie widełków, ale dół.
0
@Dejvo głównie szerokość kierownicy, bo jednak mężczyzna ma szerszy rozstaw barków od kobiety.
0
@Dejvo spoko, tylko to damska rama, jak coś... ale tak jak mówię wybierz co Ci się wizualnie podoba. Wszędzie powinno być 2x (50/38), hamulce tarczowe oraz osprzęt Tiagra (lub odpowiednik u konkurencji), więc whatever. Na karbon nie ma co liczyć w tej cenie.
7
@MichuZ44 *angry Korwin noises*
0
@MichuZ44 mniej więcej.
3
@MichuZ44 Jakieś 3 razy.
5
@MichuZ44 dlaczego Chorwacja miałaby nie myśleć o medalach mając taką pakę?
5
@Szklaner atencyjny post pod lajki.
7
@barcanawieki ale... czy skłamał?
1
@Dejvo w tej cenie to raczej nie ma na co zwracać uwagę, tylko bierzesz co dają. I w przeciwieństwie do innej porady, jeśli nastawiasz się stricte na jazdę po asfaltowych powierzchniach, to nie pchałbym się w gravela, bo tam trzeba uważać, żeby wybrać coś co przypomina szosę (np. dwa blaty z przodu). Szosy raczej w tej półce zbytnio się różnić nie będą.
0
@FcPortoFan1999
- Otwarcia
- O wszystko
- O honor
Standardowy zestaw. @Joe_Barbaro raczej tylko Polsce.
0
@Tarins No wiem, sam zwracałem uwagę innej osobie: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14276109#comment-14276134
Tylko nie wiem jak to ma się do postu (i tematu dyskusji), bo to cytat z Tuska, a nie moje słowa.
1
Dziś pamiętna rocznica jednej z wielu obietnic.
2
@Donnie_Darko ale to nie wina Eurokratów, tylko PiS. Nie widzisz głosowania? A oni nadają na Unię odciągając uwagę od swoich "kolegów". Typowe.
5
@Safrani warto też podkreślić, że jednym głosem z PiS w tej jak i wielu innych sprawach nadaje Konfederacja. To tak jakby miał ktoś wątpliwości czy nie są przybudówką.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 żygom
1
@DLFCB z tym się zgodzę.
0
@DLFCB Kroos ma dwa razy szerszą łapę. Luźna obserwacja.
0
@Amidamaru dobre prowo