1

@FcPortoFan1999 @blakkudium To wygląda jak atak City i spóźniony powrót United przez jakieś 3/4 filmu.

2

@Pawel13sz To nie jest tak, że się sprawdzi, albo nie sprawdzi. Gdybym miał powiedzieć co cenie w trenerze...

2

Były już kruki potrafiące ogarnąć koncept gry w kółko i krzyżyk, czy problem sortowania kubków, to teraz pora na "Archimedesa".


5

Byłem mega sceptycznie nastawiony do gry probieżówki, ale po tym tweecie zaczynam wierzyć, że już 16 czerwca zmieciemy jogą bonito podopiecznych Koemana.


0

@Chaoss Np. mogłaby się sprzeciwić w Jałcie i Poczdamie, żebyśmy nie zostali w radzieckiej strefie wpływów, ale im to nie przeszkadzało, żeby chociaż zgłosić sprzeciw. Do tego nie trzeba dywizji. Stanowisko historyków jest jasne, oni że swoich zobowiązań się nie wywiązali, a my choćby pod Monte Casino, dywizjon 303 w bitwie o Anglię czy pomocą przy rozszyfrowaniu Enigmy, zrobiliśmy to ponad stan.

0

@IronSanHybrid był jakiś wpis, że w Barcelonie też tak powinno być to by była motywacja, ale nie mogę sobie przypomnieć autora, także ten...

0

@Chaoss Z tego co wiem, o wzajemnej pomocy wojskowej. Dodatkowo tak sobie jeszcze przypomniałem, że wcześniej w marcu albo kwietniu udzielili nam jednostronnych gwarancji na wypadek ataku Rzeszy, jako odpowiedź na kolejne żądania wysuwane przez Hitlera kiedy przejmował tereny bez wypowiadania wojny.

0

@Chaoss np. sojusz z GB podpisany 25 sierpnia, gdzie nas potem porzucili w podziale na wschód i zachód?

1

@Kgorecki2500 Ale to nie tak, że homonimy są w wielu językach?

2

@Hosh widzę Pan z ministerstwa kontroli jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Kazragore Te gwarancje będą jakościowo takie jak dostaliśmy od zachodu przed WW2?

6

Nitka, która zbiera chyba wszystkie momenty, które określiłbym jako "psycha is sitting". Słabo się to przegląda.


0

@mkord w zasadzie poza piłką nożna nie kojarzę żadnego sportu w którym Polska była w miarę dobra, ale zaczęto w niego pompować kasę na niebotyczną skalę, to nagle przestała. W sensie są inne sporty, gdzie też ładuje się hajs i dominator przestał być dominatorem, np. boks w wadze ciężkiej i USA, gdzie już nie ma takiej dominacji jak kiedyś. Jeśli gdzieś pojawią się więcej popularności, to i więcej kasy, a to prowadzi do większej konkurencji i mniejszej dominacji - o taki mechanizm mi chodziło.

0

@jacobFCB jak się coś się stanie topowym sportem, to inni zaczną w to inwestować i Polska wypadnie z grona potęg. Standardowy scenariusz.

0

@vangoor to urządzenie nie mierzy "poprawy", tylko stężenie alkoholu we krwii. I chyba działa poprawnie z tego co widzę.

1

@PrzyszlyPrezydent a gdzie plusy?

2

@Bulbazaur17 Laporta wiecznie prezydentem nie będzie.

0

@BorzyKrzys Tyle rozumiem, ale zwrot "nawet po pracy" nie ma sensu. Rozumiałbym zwrot "nawet w pracy" czy "nic po pracy".

0

@BorzyKrzys To jakiś klikbaitowy tytuł? Bo nie ma sensu.

3

@macio_944 ludzie Bartomeu zapomnieli wszystko jak blask słońca odbijał się w tryplecie, więc nie masz co liczyć na jakieś "pamiętajcie".

2

@Kgorecki2500 "Niechcesz iść na wojnę, idź na wybory". Żadna partia nie ma w postulatach "otwartych granic" i możliwości wyjazdu w przypadku konfliktu zbrojnego, więc żaden głos nic tu nie zmieni i nie wiem po co smarować takie bzdury, jak smaruje Tusk. Jedyne racjonalne hasło, to: nie chcesz iść na wojnę, wyjedź póki się da.

0

@Allbi bo mogę, to po pierwsze. Po drugie, bo to że nic ci nie jest, nie znaczy, że jest dobrze. Palacze nałogowi mogą nie odczuwać skutków 25lat, a mieć zdewastowane płuca. Ktoś kto ma małą tolerancję na śmieciowe jedzenie może cię przed tym ostrzec, że jest tam syf, bo Ty nie zuważysz tego do czasu aż będziesz miał sytuacji żołądkiem jak niektórzy palacze z płucami. Ale tak jak mówię rób co chcesz, wyrażam tylko swoją opinię.

0

@barca__rządzi I to się nie zmieni.

1

@doc 99% ludzi i tak nie będzie w radzie nadzorczej firmy notowanej na giełdzie, więc jaki problem, z jakim zatrudnieniem? Wstawać, bo wyrko ufajdane, a praca przy taśmociągu od 5 rano.

0

@Allbi może tak być u mnie żołądek się buntuje nawet jak jedzenie wygląda na świeże i wszyscy jedzą i jest ok, a po 12h w lodówce robi się zielone, bo już było na granicy. To samo jak tłuszcz był kilka razy odgrzewany i jest już stary, wielu osobom nic nie jest. Ja nie polecam ze swojej subiektywnej perspektywy, ale rób jak chcesz.

1

@Hindus może umrzeć to nie, ale kiedyś zjadłem i godzinka "spędzona nad wodą". Nie polecam.

3

@Kgorecki2500 Brawo dla Mentzena, pierwszy konsekwentny za co szanuję, ale co się w tym wątku jeden z LR spłakał, to jego: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14444019#comment-14444019

0

@Eric_Abidal_22 To prawda przy czym dodałbym, że może to działać w dwójnasób. Motywująco, ale też paraliżująco, bo jest "blisko". Ale tak, one całkowicie niezależne nie są, w tym w szczególności dwumecze.

5

To się nazywa "hands-on approach". Czyny, a nie słowa. Takich ludzi trzeba cenić.


10

@MOLESTA jakby co to w przypadku zdarzeń niezależnych matematyka tak nie działa, ale co do jednego się zgodzę, przegrać kiedyś trzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?